Pomůžeme vám a poradíme s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Poradíme vám, na co se zaměřit při výběru sauny tak, abyste s ní byli dlouhodobě spokojení!

Pravděpodobně už jste četli nebo slyšeli, že nejlepší infrasauna na trhu je domácí infrasauna Clearlight. Proč ale různí lékaři a wellness kliniky, včetně Whitaker Wellness Center a Hippocrates Health Institute, používají právě infrasauny Clearlight? Jednoduše proto, že infrasauny Clearlight vykazují opravdu ty nejlepší detoxikační a léčivé účinky.

 

Jsou domácí infrasauny Clearlight skutečně ty nejlepší infrasauny pro vás?

Clearlight Infrared Saunas je bezesporu a suverénně tou nejlepší značkou infrasaun, s jakou jsme se za posledních 18 let setkali. Toto naše doporučení se zakládá na 4letém výzkumu, který v sobě zahrnuje použití a srovnání více značek a také diskuze s mnoha výrobci i majiteli. Doufáme, že vám náš výzkum pomůže s rozhodováním pro vás i vaši rodinu. Bohužel se i v tomto odvětví objevuje mnoho dezinformací a mnoho značek působí stejně.

Společnost založil před 20 lety doktor Raleigh Duncanom, který je stále jejím vlastníkem. Je to opravdový inovátor a průkopník v oblasti infrazářičů.

„Díky inovačním karbon-keramickým směsím poskytují infrazářiče True Wave II nejlepší infračervenou penetraci s detoxikačními účinky ze všech zářičů dostupných na trhu.“

Kabiny saun jsou vyráběny z prvotřídních výběrových dřev z bílého topolu nebo kanadského červeného cedru. Domácí infrasauna Clearlight vám jednoznačně poskytne tu nejlepší záruku v celém průmyslu. Opravdovou celoživotní záruku, na všechno, včetně zvukových nebo kabelových systémů.

 

Čím se domácí infrasauna Clearlight tak liší?

Je důležité, abyste pochopili, že 95 % všech saun je vyráběno na 4 montážních linkách v Číně. Každý si může vytvořit vlastní značku a začít prodávat jako „výrobce“ a nebo výrobky dovážet a prodávat jménem tohoto „výrobce“. Některé společnosti se snaží lišit tím, že přidávají funkce navíc jako magnetické toky nebo dodatečná světla.

Společnost, která vyrábí domácí infrasauny Clearlight byla ale naopak inovátorem už od začátku. Je nesmírně pozoruhodné, že se v kabině infrasauny jejich patentované karbon-keramické zářiče rozprostírají pouze do úrovně ramen. Tím je hlava chráněná před nepříznivým přehřátím. Mohou si to dovolit, a to díky silným karbon-keramickým zářičům mimořádné kvality, které navíc nezatěžují prostor v sauně škodlivými EMF ani ELF.

„V těchto infrazářičích se kombinuje užitečný uhlík společně s keramickými vlákny, která jsou do něj vetkaná.“

Téměř všechny sauny, které používají karbonové infrazářiče, jsou jimi vystlané od podlahy až ke stropu. Tím se mají kompenzovat nízké emise uhlíku u levných značek. Mnoho z infrazářičů, nebo ještě lépe řečeno „zářičů“, se tváří jako uhlíkové, ačkoliv mají jen slabou vrstvu uhlíku, která má minimální nebo vůbec žádný infračervený přínos. To ale nejde na první pohled vidět a prodejci vám to neřeknou, možná to ani sami neví. Ale hlavně, že mají infrasaunu za „super cenu“.

 

prvotridni kvalita infrasaun clearlight

 

Prvotřídní konstrukce infrasaun Clearlight

U některých levných infrasaun je zcela běžné zahřívání a vdechování toxických chemikálií a radím vám, abyste se tomu vyhnuli. K výrobě kabin infrasaun Clearlight se využívá vzduchem vysoušené prvotřídní výběrové dřevo z topolu nebo cedru a nejsou při ní použita žádná toxická lepidla ani jiné chemikálie.

Domácí infrasauna Clearlight má infrazářiče rozmístěny po celém obvodu sauny. Tedy také za nohami, po jejich stranách a především zepředu. Díky tomu dochází k dokonalému prohřátí celého těla až k jádru, což je velmi důležité pro dokonalou hloubkovou detoxikaci těla a léčení i skrytých zápalů. To chybí u 95 % všech infrasaun dostupných na trhu.

Celý detoxikační a léčebný proces je ještě umocněn perfektně vyhřátou podlahou, kterou infrasauny Clearlight poskytují.

„Na chodidlech máme zhruba 20 000 pórů a velmi nám prospívá, když při saunování udržujeme celé dolní končetiny včetně chodidel v dostatečné teplotě.“

To pomáhá po celou dobu saunování udržovat teplotu těla, což má vliv na zrychlený průtok krve a tím je dosaženo výhod i v samotné detoxikaci.

Proto mají domácí infrasauny Clearlight oproti jiným saunám neporovnatelně lepší detoxikační a léčebné účinky. Sauny s takto vyhřátou podlahou nabízí kromě infrasaun Clearlight už jen jeden výrobce. Jednou z dalších stále nepřekonaných inovací jsou dva výkonné infrazářiče přidané v produktové řadě Sanctuary, které poskytují až 20x více energie z infrazáření než nejbližší konkurenti.

Opravdu tyto domácí infrasauny vykazují nízké až nulové úrovně EMF?

Toto je kritická oblast, kterou by se měl znepokojovat každý, kdo si cení svého dlouhodobého zdraví. EMF (elektromagnetické pole) nás ze všech forem elektronických záření obklopuje každý den. Je proto nanejvýš riskantní a nezodpovědné, trávit čas, který je určený relaxaci, detoxikaci a léčbě, v infrasauně, v malém prostoru s vysoce nebezpečnými a pro dlouhodobé zdraví škodlivými úrovněmi elektromagnetických polí.

Pro používání domácí infrasauny se za bezpečnou považuje úroveň EMF nižší než 3,0 milligauss (mG). Infrasauny Clearlight mají téměř nulové EMF, jejich hodnota je 0,05 mG.

„Některé infrasauny dostupné na trhu mají úroveň EMF dokonce 10-30 mG, což je až 10x více než norma, ale najdou se také takové, které přesahují normu 20-60x.“

Ideální je si úroveň EMF změřit přímo v zapnuté infrasauně u prodejce. Měřicí přístroje jsou volně dostupné. Dejte si také pozor na „certifikáty“, které mohou mít velmi pochybnou pravdivost. Při porovnávání naměřených úrovní EMF u různých modelů je důležité vědět, kde se měřily a odečítaly. Nejvyšší úrovně se vždy objevují v těsné blízkosti infrazářičů. Optimální je provádět měření zhruba 3-5 cm od infrazářičů.

U infrasaun Clearlight máte jistotu absolutní bezpečnosti vašeho dlouhodobého zdraví, protože úrovně EMF jsou nulové nebo hluboce pod normou. Dejte si proto opravdu pozor na různá měření a „certifikáty“. Měření mohlo být provedeno uprostřed sauny, a i když je zde naměřeno třeba 10mG, což je sice 3x více než oficiální norma, je to pořád méně než 70-180 mG, které by se naměřilo u většiny levných saun.

 

pomoc s vyberem infrasauny

 

Když si u sauny, která deklaruje takovou „nízkou“ hodnotu (10 mG) EMF, provedete měření úrovně EMF blízko zářiče, ve většině případů byste naměřili úroveň 30 mG i víc. A to už je velmi znepokojivé a také nebezpečné, protože se jedná o 10 násobek stanovené normy.

„Společnost vyrábějící infračervené sauny Clearlight byla průkopníkem, který jako první nabídl úrovně EMF a ELF opravdu pod normou až nulové.“

Oproti mnoha ostatním společnostem tvrdícím, že také mají nízké úrovně EMF, společnost Clearlight svá tvrzení dokládá výsledky nezávislých testů, které pravidelně zveřejňuje.

 

Opravdu nabízí domácí infrasauna Clearlight tu nejlepší záruku v oboru?

Jednoznačně ano! Kromě žárovek má domácí infrasauna Clearlight doživotní záruku na všechny komponenty. Mezi ty jsou zahrnuty elektroinstalace, kabina infrasauny, radio, infrazářiče a dokonce také panty na dveřích nebo madlo. Výrobce infrasaun Clearlight si to může dovolit, a to díky více než 20letým zkušenostem, nadstandardní kvalitě svých produktů a také maximální spokojeností majitelů infrasaun Clearlight z celého světa. V tomto oboru skončí s podnikáním v průběhu několika let zhruba polovina firem.

„Opravdu si chcete pořídit domácí infrasaunu od společnosti, která neví, jak dlouho bude záruku poskytovat? Nebo která ji poskytuje na rok či dva, ale není jisté, že to skutečně dodrží?“

 

Clearlight sauna a světové recenze – co o ní odhalují?

Mnoho recenzí na společnost Clearlight dokazuje, že jsou s ní mimořádně spokojení nejen spotřebitelé, ale také vedoucí zdravotní pracovníci. Clearlight sauny schvalují a spolu se svými pacienty používají i velmi pozoruhodní lékaři a kliniky jako doktor Whitaker z Wellness Clinic Whitaker nebo doktor Clement z Hippokratova ústavu.

Po důkladném prostudování, mnoha diskuzích s opravdovými odborníky a pročítání jejich recenzí, jsme se před 4 lety rozhodli, že si domácí infrasaunu Clearlight koupíme a vyzkoušíme, porovnáme ji s jinými infrasaunami dostupnými na trhu a všechna fakta a tvrzení si sami ověříme.

„Byli jsme s ní – a stále jsme – tak mimořádně a nadmíru spokojený, že jsme ji před 2 lety hrdě zařadili do své nabídky, která je určena všem toužícím po produktech výjimečné kvality s maximálním prospěchem pro zdraví.“

V době, kdy píšeme tento článek, tedy po 4 letech, máme mnoho spokojených majitelů infrasaun Clearlight. Někteří z nich se s vámi podělili o své zkušenosti, stačí nám napsat a předáme vám kontakt.

Stejně jako spokojení zákazníci jsme i my přesvědčeni, že infrasauna Clearlight vás nikdy nezklame a že si ještě častokrát řeknete, že právě infrasauna Clearlight byla zkrátka a dobře správná volba.

 

U nás si můžete nezávazně vyzkoušet a vzájemně porovnat domácí infrasauny Clearlight i jiné. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Vyberte si z naší nabídky domácích infrasaun.

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

 

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *