WELLDO SPA – Privátní V.I.P. Wellness v dosahu Brna

Vaše tělo se zbaví toxinů a doslova pookřeje!

Pojďte se odreagovat od všedních starostí, pojďte odstranit z těla a mysli stres, nabijte se novou a čistou energií, odpočiňte si v kruhu rodiny nebo přátel a kamarádů, nebo si zde zorganizujte teambuilding, nechte se hýčkat kombinací špičkových prémiových vířivek a infrasaun.

privatni wellness brno

Držíme se zásady, že jen to nejlepší je dost dobré!

Vaše uzavřená skupina má k dispozici až 4 hodiny relaxace, kterou si zamilujete. Vše se odehrává v útulném, kouzelném prostředí, kde maximální čistota a dezinfekce je samozřejmostí.

privatni wellness brno

Těšte se na nás, protože my už se těšíme na Vás!

Privátní wellness pro skupinu 1-8 osob je za 6 890,- Kč a je nutná rezervace.

Provoz zajišťujeme pondělí- sobota od 16:30 do 20:30 hod., k umocnění dokonalého zážitku máte k dispozici láhev kvalitního domácího perlivého vína, filtrovanou vodu, kávu a čaj.

Vaše těla mohou proplouvat mezi velkou vnitřní vířivkou (vždy s čerstvou vodou) a několika infrasaunama, ti odvážnější mohou k osvěžení využít nevytápěnou venkovní vířivku.

privatni wellness brno

Nakonec pár dojmů a vzkazů od našich členů:

Jsem součástí malé skupinky motorkářů, docela pravidelně se scházíme na pokec, napadlo mě zkusit změnu a domluvil jsem z klukama z Wellda termín, sešli jsme se v úžasným domácím prostředí vybaveném profesionálním zařízením, sauny jedním slovem pecka, vířivka luxus a bonus venkovní vířivka pro otužilýho motorkáře Rudlu, poseděli jsme, pokecali jsme o zážitcích z letošního motorkaření, dostali jsme chutné občerstvení s vynikajícím vinným stříčkem a po dvou kolečkách wellnes terapie jsme se cítili jako znovu narození, alespoň tak to kluci hodnotili, prima místo, krásný prostředí, příjemní majitelé, asi z toho uděláme pravidlo, alespoň pro podzimní a zimní období, kdy nemůžeme sedlat motorky, palec nahoru !!

M. Kašpar

Měl jsem možnost se s partou kamarádů zúčastnit akce v areálu vašeho wellness a moc jsem si to užil. Vyzkoušel jsem saunu, venkovní a potom i vnitřní vířivku a byl to nezapomenutelný zážitek. Už jsem v letech a všechno mě bolí, ale cítil jsem se dobře ještě několik dní poté. Moc vám děkuji.

Ruda Neumann

Chvíli jsem váhala, ale nakonec mi to nedalo, nepodělit se o zážitek. S manželem pravidelně užíváme domácí krytý bazén a parní saunu. Našla jsem možnost navštívit kluky z Welldo a už první pohled do jejich wellnes prostor mě nechal na chvíli s otevřenou pusou. Útulno, čisto, krásně zařízeno, všude na mě dýchala pohoda a příroda. Proběhli jsme vířivkou a byl to „mazec“, relax v pohodlné sedačce, voda, kávička, výborné moravské vínečko, něco „pod jazýček“, pořádný doušek vody a hurá do sauny. Byl na ní nápis Clearlight, to co následovalo se snad nedá ani popsat (a to musím upřímně říct, že infrasaunu docela navštěvujeme, převážně na hotelech a penziónech). Do sauny jsme vešli při 37 °C, teplo se na nás šířilo naprosto za všech stran pravidelně a rovnoměrně, úplně jsem cítila, jak prostupuje celým tělem až do morku kostí. Já jsem to dala 50 minut do teploty 52 °C, manžel přes hodinu a říkal že dal 58 °C. Pak příjemná sprcha a venkovní vířivka bez ohřevu na zchlazení, jedním slovem úžasný. Hodinku jsme ještě poseděli a relaxovali, chvíli jsme popovídali s klukama a na rovinu, vůbec se nám nechtělo odcházet, tak nám tam bylo dobře, všem doporučuju!

Hanka

Já jsem byl nadšený! Sauna, luxusních vířivka. Super relax.

R. Adamec

Kde jsme?

Je nutné se zarezervovat. Privátní wellness je jen pro předem domluvenou skupinu.

Naleznete nás na adrese: Nová 714/6, 664 41 Troubsko (u Brna)

Rezervaci domluvte na čísle 723 703 755 nebo vyplňte formulář níže a my se s váma spojíme.