Redlight therapy RTL 3000 EXCELLENT

redlight therapy - Royal therapy RTL 3000 premier

ROYAL THERAPY red light panel, model RTL 3000 EXCELLENT svým výkonem maximalizuje přizpůsobení terapie červeným světlem pro polovinu těla. S jistotou vám poskytne o mnoho více terapie a užitku než běžně dostupné dokonce i o něco větší red light panely.

300 kusů vysoce kvalitních konvexních LED diod optimálního vlnového spektra 660 nm pro červené světlo a 850 nm pro infrazáření (NIR) s unikátní technologií duálního čipu je pro vás zárukou mnohem rovnoměrnější celoplošné distribuce záření a mnohem příjemnějších pocitů z terapie červeným světlem.

Červené světlo a infrazáření (NIR) můžete používat současně a nebo každé samostatně. Díky duálnímu čipu si budete redlight therapy vždy užívat 100% plnohodnotně ze všech 300 LED diod současně, přičemž jas světla si můžete v pěti úrovních nastavit tak, jak zrovna potřebujete.

Úhel vyzařování našich LED diod je ideálních 30°, což umožňuje dokonalý průnik světla a tepla bez zbytečných ztrát.

Pro lepší zážitky a účinnější terapii si užívejte také unikátní možnosti nastavení až 6 úrovní  pulzních frekvencí, kterými je vybavený i tento náš základní model.

Do detailu propracovaný patentovaný efektivní vzhled a systém chlazení a odvádění tepla dělají náš skvělý ROYAL THERAPY red light panel RTL 3000 EXCELLENT ještě bezpečnější, spolehlivější a odolnější. 

300ks LED diód s duálním čipem

Vysokokvalitné konvexné LED pre unikátnu ROYAL TERAPIU

2 vlnové pásma

660nm pre červené svetlo + 850nm pre krátke vlny infražiarenia / NIR/

6 pulzních frekvencií

unikátne možnosti nastavenia až 6 úrovní  pulzných  frekvencií

Technické specifikace

Konstrukce: hliníková slitina

Napětí: 100-240 V

Spotřeba energie: 402 W

Velikost produktu: 880 × 276 × 71 mm

Čistá hmotnost: 11,8 kg

LED diody: 300 kusů konvexních LED diod s duálním čipem

Úhel vyzařování: ideálních 30 stupňů

Vlnové délky: 100% 660nm červené světlo a 850nm NIR infra záření

Ozáření v zóně používání: do 195 mW/cm², podle vzdálenosti

EMF v zóně používání: 0,00 uT/mG

Elektrické připojení: vodotěsné, IP 67

Elektrické vodiče: American Wire Gauge / AWG /

Časovač: 6 úrovní:  5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 minut

Nastavení jasu: 5 úrovní:  20 % / 40 % / 60 % / 80 % / 100 %

Pulzní frekvence: 6 úrovní: 10 / 40 / 73 / 146 / 293 / 587 Hz

Hliníkový žebrovaný chladič: 3 kusy

Chladicí ventilátor: 2 kusy

Integrovaná ochrana LED diod: ano, patentované akrylové sklo

Integrovaná madla pro přenos panelu: ano, patentované v zadní stěně

Ochranné brýle: ano, součást balení

Dálkové ovládání: ano, součást balení

Předpokládaná životnost LED diod: do 100 000 hodin

Záruka: 3 roky

Doživotní pozáruční servis: ano, pro všechny red light panely ROYAL THERAPY

​​

Pomůže vám posílit imunitní systém, zlepšit nespavost, hojit rány, bojovat proti stárnutí, regenerovat svaly, mírnit bolesti kloubů, zlepšovat náladu a mnoho dalšího.

Doživotní pozáruční servis je pro vás jistotou spokojeného celoživotního používání.

Prohlédněte si infrared light panel ROYAL THERAPY RTL 3000 EXCELLENT

Patentovaná konstrukce red light panelů ROYAL THERAPY

1. Unikátní konstrukce zařízení ROYAL THERAPY z hliníkové slitiny je mimořádně pevná, neoxiduje, nekoroduje a má výbornou schopnost odvádět teplo. Běžné produkty na trhu mají obyčejnou železnou konstrukci.

2. Nenápadný, jemně zaoblený vzhled všech zařízení ROYAL THERAPY, žádné ostré hrany, vyčnívající šrouby nebo části konstrukce.

Royal Therapy RTL 8400 UNIQUE Prof+ – terapie cervenym svetlem

3. Integrované rukojeti v zadní stěně red light panelů ROYAL THERAPY a široký výběr manuálních a motorických podstavců a držáků pro vaši jednoduchou manipulaci jsou samozřejmostí.

4. Patentovaný akrylový kryt důkladně chrání každý světelný bod red light panelů ROYAL THERAPY a v případě poškození je snadno vyměnitelný.

5. Ochranné protiskluzové gumové nožičky jsou navržené ve spodní i zadní části.

 

Patentované řešení chladícího systému

1. Naše red light panely ROYAL THERAPY udržují nízkou teplotu během procesu neustálého používání. Proto v případě, kdy naši zákazníci potřebují použít panely na ošetření různých oblastí těla současně, nebo v jedné domácnosti, kdy panely použije najednou více lidí po sobě, je možné zařízení používat nepřetržitě bez přestávky nutné pro vychladnutí jako je běžné u jiných produktů na trhu.

2. Všechny red light  panely ROYAL THERAPY mají integrované celohliníkové žebrované chladiče, samostatně pro každý modul pro co nejefektivnější chlazení.

3. Patentovaný systém odvodu tepla, dokonalá technologie „stay cooling“ zajišťuje extrémně dlouhou životnost všech red light panelů ROYAL THERAPY.

 

Na výrobu red light ROYAL THERAPY panelů jsou používané výhradně kvalitní materiály a komponenty

LED diody: Konvexní vysoce kvalitní LED diody s 42mm LED čipy a ideálním  úhlem vyzařování 30° jsou pro vás zárukou užitečné infrared light terapie.

Jedna LED dioda obsahuje dva čipy: jeden čip pro červené světlo a jeden čip pro infra záření. Každá z 300 LED diod proto vyzařuje 100% samostatné červené světlo, samostatné infrazáření a nebo oboje dohromady, podle toho, co vám právě nejvíce vyhovuje.

ROYAL THERAPY red light panel, model RTL 3000 EXCELLENT vám díky technologii duálního čipu poskytne mnohem rovnoměrnější a celoplošnou distribuci záření a tedy i mnohem příjemnější pocity z terapie červeným světlem.

Vlnové délky: Model RTL 3000 EXCELLENT používá unikátní technologii duálního čipu v optimálních vlnových délkách v poměru 1:1 – 660 nm pro červené světlo a 850 nm pro krátké vlny infra záření (NIR).

Pulzní frekvence: Pro vaše ještě excelentnější zážitky a účinnější terapii je i tento náš skvělý model vybaven možností nastavení až šesti úrovní pulzní frekvence: 10 / 40 / 73 / 146 / 293 / 587 Hz.

 

Napájení: Elektrické připojení red light panelů a podložek ROYAL THERAPY je vodotěsné, s ochranou IP 67.

Elektrické vodiče: Všechny použité vodiče jsou American Wire Gauge (AWG) pro stabilní výkon a maximální bezpečnost.

 

Patentované propojení red light panelů ROYAL THERAPY

Umožňuje používání více panelů současně na jedno připojení a ovládání. Žádné složité kabely a ovládací tlačítka, žádné složité řešení pro vstup a výstup signálu charakteristické pro běžné produkty na trhu.

 

Je to jednoduché:

1. Do elektrické zásuvky zapojíte pouze jeden z vybrané skupiny panelů.

2. Ostatní panely spojte signálním kabelem jako na obrázku.

Dva výstupy signálu na každém panelu jsou stejné pro váš volný výběr.

3. Na ovládání použijte kterýkoliv z dálkových ovladačů vybraných panelů.

4. Specifickou sadu parametrů pro panel je možné nastavit přes jeho řídicí jednotku.

Poznámka:  Asi 5 sekund dlouhým stisknutím tlačítka „R/NIR“ na jiných dálkových ovladačích vypnete jejich funkci dálkového ovládání a opětovným stisknutím funkci zase zapnete. Tento krok není nutný, pokud jsou ostatní dálkové ovladače dobře uložené stranou tak, aby nedošlo k jejich ovlivnění používaného ovladače. Doporučuje se spojovat nanejvýš 6 panelů.

Royal Therapy – terapie cervenym svetlem - konstrukce

Royal Therapy RTL 8400 UNIQUE Prof+ – terapie cervenym svetlem

 

Infrared light panel ROYAL THERAPY – RTL 3000 EXCELLENT s dálkovým ovládáním

Royal Therapy RTL 8400 UNIQUE Prof+ – terapie cervenym svetlem

 

Prohlédněte si funkce infrared light panelu ROYAL THERAPY RTL 3000 EXCELLENT

 

ROYAL THERAPY RTL 3000 EXCELLENT maximalizuje přizpůsobení pro lepší terapii červeným světlem poloviny těla současně

Zařízení na terapii červeným světlem (redlight therapy) je navrženo pro různé cílové oblasti, například:

Obličej

Podporuje tvorbu kolagenu, zvyšuje krevní oběh, aktivuje buňky a stimuluje metabolismus, napíná, rozjasňuje a vyhlazuje pokožku.

Krční obratle a ramena

Mnoho lidí trpí bolestmi krčních obratlů a ramen v důsledku dlouhé práce, studia či hraní na mobilním telefonu. ROYAL THERAPY red light panel podporuje krevní oběh a zmírňuje křeče i bolesti.

Břicho

Pomáhá ženám při menstruačních křečích, urychluje spotřebu metabolismu pro zdravé tělo a spotřebu tuků.

Lumbální oblast

Pokud máte sedavý způsob života nebo trpíte bolestmi v bederní oblasti, terapie červeným světlem je rozhodně dobrou volbou pro správnou péči a fyzioterapii. ROYAL THERAPY red light panel můžete použít na ozařování bederní oblasti, abyste obnovili její vitalitu.

Fotonová terapie nohou

Zlepšuje výkonnost svalů co do síly i vytrvalosti, je prevencí před svalovým zraněním a urychluje regeneraci hlavně při aplikování před fyzickým výkonem. Kromě toho pomáhá zmírnit bolesti při osteoartritidě, patelární tendinitidě a dalších bolestech kloubů, šlach a svalů.

Kotníky a chodidla

Mnoho lidí zažilo různé bolesti a zranění nohou jako vyvrtnutí, natažení, rány, bolesti kotníků, plantární fasciitida, patové ostruhy, zánět Achillovy šlachy, artritida či cukrovka. ROYAL THERAPY red light panel pomůže pravidelným používáním zmírnit bolest i špatný pocit v chodidle.

 

Návrh používání ROYAL THERAPY red light panelů:

Relace: 10 – 20 minut pro stejnou oblast těla v relaci. Je lepší začít s kratším sezením 5 – 10minut, pokud jste nikdy předtím světelnou terapii nepoužívali.

Frekvence: 1 – 2 krát denně na ošetření stejné oblasti. Dodržujte minimálně 6hodinový interval mezi druhým ošetřením stejné oblasti.

Vzdálenost: Odhalte  svou pokožku a udržujte vzdálenost cca 10 – 60 cm od zařízení, samozřejmě s ohledem na diagnózu, abyste dosáhli co nejlepších výsledků.

Intenzita ozáření a pokrytí ozářením: Závisí na vzdálenosti od zařízení.

 

Rady a tipy:

Chraňte si oči: Při světelné terapii noste ochranné brýle.

Nezapomeňte pít: Před a během používání vypijte trochu vody.

Vzdálenost: Udržujte optimální vzdálenost pro vaše maximální pohodlí.

 

Kdo nesmí terapii červeným světlem používat:

Děti do 13 let a lidé se stavy a diagnózami jako jsou těhotenství, epilepsie či fotoalergie, dále lidé užívající fotosenzibilizační léky jako lithium, melatonin, fenothiazinová antipsychotika a některá antibiotika.

Také rakovina kůže, necitlivost na teplo nebo systémový lupus erythematodes jsou problematické a lidé s těmito diagnózami by se rovněž měli tomuto druhu léčby vyhnout.

Pokud dále v současnosti užíváte steroidy nebo kortizonové injekce, není pro vás terapie červeným světlem vhodná.

 

Základní opatření během používaní:

1. Jedno ošetření stejné oblasti by nikdy nemělo přesáhnout 30 minut.

2. Po ukončení léčby vypněte veškeré napájení, vytáhněte zástrčku, pokud ji nepoužíváte.

3. Zařízení nepoužívejte v horkém, vlhkém, prašném prostředí nebo v blízkosti lamp využívajících oheň.

4. Udržujte zařízení mimo dosah zdrojů tekutin jako jsou nápoje, umyvadla, vana, sprchový kout apod.

5. Zařízení uchovávejte na chladném, suchém a dobře větraném místě bez korozivních plynů.

6. Zabraňte nárazům nebo prudkým vibracím, se zařízením pohybujte bezpečně a šetrně.

7. Na čištění všech částí zařízení nikdy nepoužívejte prostředky obsahující alkohol nebo korozivní rozpouštědla.

 

Údržba:

Nejdříve vypněte napájení zařízení a potom odpojte napájecí kabel. Použijte lehce navlhčený měkký hadřík bez chlupů na čištění vnějších částí. Nestříkejte přímo na zařízení žádnou kapalinu, utírejte jen mírně navlhčeným hadříkem.

Pohodlně se používá zavěšený na stěně nebo dveřích

Souprava na zavěšení je součástí balení. Celý proces instalace závěsného systému je jednoduchý a shlédnout ho můžete ve videu:

 

Podstavec jako volitelné příslušenství

Vzhledem k velikosti panelu pro redlight therapy je potřebné ukotvení v podstavci, které zvyšuje jeho stabilitu a brání nechtěnému převrácení. Soupravu na ukotvení dodáváme s podstavcem. Royal Therapy RTL 8400 UNIQUE Prof+ – terapie cervenym svetlem

Stojan jako volitelné příslušenství

Stojan – manuální, nebo elektrický s možností naklápění v různých polohách vám umožní libovolně nastavit výšku i úhel.

 

Ruční mobilní stojan pro horizontální a vertikální zavěšení

Horizontální zavěšení s jedním, nebo dvěma panely:

Vertikální zavěšení s jedním až čtyřmi panely:

 

Elektrický mobilní stojan s nastavitelnou výškou a sklonem

Výška je nastavitelná od 70 do 170 cm.

Záruka:

Na všechny ROYAL THERAPY red light panely zakoupené jako nové přímo od ROYAL THERAPY nebo od jeho autorizovaného prodejce se vztahuje záruka po dobu tří roků od data odeslání dodavatelem. ROYAL THERAPY opraví chyby produktů způsobené běžným používáním během záruční doby, a to opravou, nebo výměnou odpovídajícího komponentu, o kterém se zjistí, že je vadný, a to bez poplatku pro kupujícího.

Doživotní pozáruční servis všech red light panelů ROYAL THERAPY je pro vás jistotou spokojeného celoživotního používání. Pozáruční servis je placená služba.

ROYAL THERAPY neodpovídá za žádné chyby nebo škody způsobené nesprávným používáním, vyšší mocí, náhodným nebo úmyslným poškozením nebo pokud byl produkt upravený.

 

Obsah balení:

1× zařízení na světelnou terapii

1× dálkový ovladač

1× napájecí kabel (podle standardu vaší země)

1× souprava pro zavěšení na dveře nebo stěnu

1× brýle

1 × akrylový podstavec (volitelné)

Poznámka: Pokud máte objednané dva či více panelů, poskytneme vám dostatek signálního kabelu zdarma.

Cena

35 990,- Kč vč. DPH

Doprava zdarma

Skladem

Objednávkový formulář

Máte dotaz? Volejte 723 703 755 nebo pište na [email protected]