Infračervená podložka RTP 680 Sport+

32 990,- Kč

Skladem

ROYAL THERAPY, model RTP 680 Sport+ je naší největší podložkou na léčbu červeným světlem a infrazářením, která je navržená pro celotělovou terapii.

Můžete si na ni lehnout a užívat si relaxaci a rehabilitaci kdykoliv. Jednoduše podložku položte na podlahu, postel a nebo pohovku, aniž byste se museli bát nadměrné terapie, protože má funkci časování na 10, 20 a 30 minut.

Červené světlo pronikne hluboko do vašeho těla a poskytne více slunečního tepla pro vaše zdraví. Spolu s pulzní frekvencí 10 Hz a nastavitelnými teplotami má vynikající vliv na hojení kožních problémů, hubnutí, úlevu od bolesti i únavy a další.

RTP 680 Sport+  je plnohodnotná a praktická red light therapy podložka vhodná pro domácí i komerční využití. Kvalitní materiály přinášení ten nejlepší zážitek z terapie červeným světlem.

Optimální kombinace červeného světla a infra záření NIR

Podložka používá unikátní technologii duálního čipu v optimálních vlnových délkách poměru 1:1, 660 nm pro červené světlo a 850 nm pro krátké vlny infrazáření (NIR).

Jedna LED dioda obsahuje dva čipy, jeden čip pro červené světlo, jeden čip pro infrazáření a poskytuje tři samostatné fotonové režimy. Každá z 720 LED diod lékařské kvality proto vyzařuje 100% samostatné červené světlo, samostatné infrazáření a nebo obojí dohromady, podle toho, co vám právě nejvíce vyhovuje.

Červené světlo o vlnové délce 660 nm stimuluje mitochondrie, které jsou někdy označovány za „generátory energie“ buněk. Chemická energie produkovaná mitochondriemi je uložená v malé molekule nazývané adenosintrifosfát (ATP). S dostatkem ATP mohou buňky fungovat efektivněji, omlazovat se a opravovat poškození.

Infračervené paprsky o vlnové délce 850 nm (NIR) mají silnou schopnost pronikat, takže mohou být absorbované hlubokými tělesnými tkáněmi, díky čemuž rychleji vytvářejí sálavé teplo zevnitř a tím se rychleji zvyšuje teplota tělesného jádra. Po zvýšení tělesné teploty se otevřou drobné cévky, zrychlí se průtok krve, zlepší se krevní oběh a zrychlí se metabolismus. Zvyšuje se také elasticita pokožky, opravuje se citlivá pokožka, dosahuje se omlazení pokožky, zmenšení velkých pórů, zmírnění únavy, zmírnění bolesti svalů, zlepšení nespavosti atd.

ROYAL THERAPY RTP 680 Sport+ vám díky technologii duálního čipu poskytuje mnohem rovnoměrnější distribuci záření a mnohem příjemnější pocity z terapie červeným světlem.

Pro vaše ještě excelentnější zážitky a účinnější terapii je možné zvolit 3 úrovně fotonového výkonu:  L: 42 °C, M: 44 °C a H: 47 °C (+/- 3 °C) sladěného s pulzní frekvencí 10 Hz.

720ks LED diód s duálním čipem

LED diody v lékařské kvalitě pre unikátnu ROYAL TERAPIU

2 vlnové pásma

660nm pre červené svetlo + 850nm pre krátke vlny infražiarenia / NIR/

1 pulzní frekvence

unikátne možnosti nastavenia úrovní  pulzných  frekvencií

Technické specifikace

Konstrukce: tkanina

Napětí: 100-240 V

Spotřeba energie: 180 W

Velikost produktu: 180 × 60 cm

Čistá hmotnost: 3 kg

LED diody: 720 kusů v lékařské kvalitě a s duálním čipem

Fotonový režim: 3 režimy (červené světlo / NIR / červené světlo + NIR)

Vlnové délky: 100% 660nm červené světlo a 850nm NIR infra záření

Ozáření v zóně používání: 100 mW/cm²

EMF v zóně používání: 0,00 uT/mG

Časovač: 3 úrovně: 10 / 20 / 30 minut

Nastavení jasu: 5 úrovní:  20 % / 40 % / 60 % / 80 % / 100 %

Pulzní frekvence: 1 úroveň: 10 Hz

Dálkové ovládání: ano, součást balení

Předpokládaná životnost LED diod: do 100 000 hodin

Záruka: 2 roky

Obsah balení:

1× terapeutická podložka; 2× vysoce elastický pás; 1× zvětšený USB kabel; 1× dálkový ovladač; 1× napájecí kabel; 1× napájecí adaptér

  

Záruka:

Na všechny ROYAL THERAPY red light panely zakoupené jako nové přímo od ROYAL THERAPY nebo od jeho autorizovaného prodejce se vztahuje záruka po dobu dvou let od data odeslání dodavatelem. ROYAL THERAPY opraví chyby produktů způsobené běžným používáním během záruční doby, a to opravou, nebo výměnou odpovídajícího komponentu, o kterém se zjistí, že je vadný, a to bez poplatku pro kupujícího. 

 

Vlastnosti zajišťující nejlepší redlight therapy

Vynikající řemeslné zpracování, vysoce kvalitní, ekologický a zdravotně bezpečný materiál, jednoduché používání a skladování.

 

Jednoduché ovládání

1. Tlačítko vypínače: na zapnutí a vypnutí. Pro připojení do sítě zapněte podložku.

2. Tlačítko R/NIR: první stisknutí zapne červené světlo a infrazáření (RED + NIR), druhé stisknutí zapne pouze infrazáření (NIR) a třetí stisknutí je pro zapnutí pouze červeného světla (RED)

3. Tlačítko 10min, 20min, 30 min: stisknutím příslušného tlačítka nastavíte čas provozu

4. Tlačítko °C: Stisknutím tohoto tlačítka nastavíte požadovanou teplotu pro max pohodlí

5. Tlačítko „Hz“:  toto tlačítko spustí pulzní frekvenci 10 Hz pro nejlepší terapii červeným světlem

 

Návrhy na použití a údržba

1. 20 minut, 1-2× denně na stejnou oblast v intervalu 6 hodin po dobu minimálně 8 týdnů.

2. Před a během používání vypijte trochu vody.

3. Podložku používejte na odhalenou pokožku, abyste dosáhli nejlepšího výsledku redlight therapy. Pokud si potřebujete něco obléct, je lepší použít tenké a hedvábné oblečení spíše než hrubší a bavlněné.

4. Po použití odpojte napájení a uložte ho na chladném a studeném místě.

5. Všechny LED diody jsou vodotěsné a na čištění povrchu je bezpečné použít lehký jemně navlhčený hadřík.

 

Kdo nesmí terapii červeným světlem používat:

Děti do 13 let a lidé se stavy a diagnózami jako jsou těhotenství, epilepsie či fotoalergie, dále lidé užívající fotosenzibilizační léky jako lithium, melatonin, fenothiazinová antipsychotika a některá antibiotika.

Také rakovina kůže, necitlivost na teplo nebo systémový lupus erythematodes jsou problematické a lidé s těmito diagnózami by se rovněž měli tomuto druhu léčby vyhnout.

Pokud dále v současnosti užíváte steroidy nebo kortizonové injekce, není pro vás terapie červeným světlem vhodná.

 

Základní opatření během používaní:

1. Jedno ošetření stejné oblasti by nikdy nemělo přesáhnout 30 minut.

2. Po ukončení léčby vypněte veškeré napájení, vytáhněte zástrčku, pokud ji nepoužíváte.

3. Zařízení nepoužívejte v horkém, vlhkém, prašném prostředí nebo v blízkosti lamp využívajících oheň.

4. Produkt terapie červeným světlem není vodotěsný. Udržujte podložku mimo dosah zdrojů tekutin jako jsou nápoje, umyvadla, vana, sprchový kout apod.

5. Zařízení uchovávejte na chladném, suchém a dobře větraném místě bez korozivních plynů.

6. Zabraňte nárazům nebo prudkým vibracím, se zařízením pohybujte bezpečně a šetrně.

7. Na čištění všech částí zařízení nikdy nepoužívejte prostředky obsahující alkohol nebo korozivní rozpouštědla.

8. Podložku neskládejte a nemačkejte, abyste zabránili prasknutí vestavěné flexibilní desky plošných spojů. Nejlepším řešením je podložku rozložit a skladovat naplocho.