Relaxujete už při domácím saunování v kvalitní infrasauně?

Domácí saunování v kvalitní infrasauně je ten nejlepší a nejpříjemnější způsob detoxikace. Saunováním v kvalitní infrasauně si dopřejete omlazující účinky na své tělo i ducha, navíc se dokonale zrelaxujete a detoxikujete organismus.

 

Infrasauna má nepopíratelně léčivé účinky a téměř žádné kontraindikace

Pro domácí saunování v infrasauně je ideální používat 3 ručníky. Jeden patří na lavici, druhý na podlahu pod nohy a třetí slouží k neustálému utírání. Protože čím víc se utíráte, tím víc toho vypotíte.

„Víte, že kvalitní infrasauny dokáží poskytnout až 4x intenzivnější detoxikaci a jsou přitom 10x méně nákladné než finské sauny?“

To, jak dlouho a jak kvalitně se budete saunovat doma v kvalitní infrasauně, závisí ve velké míře na okolní teplotě místnosti či místa, kde vaše infrasauna stojí. Především to ale závisí na typu infrazářičů.

 

Keramické infrazářiče v infrasauně

Na základě vlastních zkušeností považujeme za nejhorší běžné keramické infrazářiče, které většinou během činnosti svítí třemi barvami – žlutou, červenou nebo oranžovou. Takové světlo je za prvé velmi nepříjemné pro oči a za druhé mají tyto infrazářiče na povrchu teplotu 300 – 500 °C, proto musí být vybaveny mříží chránící před popálením. Tyto infrazářiče dokáží ve velmi krátkém časovém intervalu dosáhnout teploty 60 °C a více. V infrasauně je tak téměř ihned teplo, ale to je asi tak jejich jediná výhoda.

„Jejich problém naopak spočívá v tom, že záření se jen málo dostává do hlubších struktur, takže detoxikace je opravdu nízká.“

Kromě toho jste v takových infrasaunách příznivému infrazáření vystaveni jen po omezenou dobu, asi 65 % z celkového času, který v ní strávíte. Zářiče dosáhnou nastavené teploty rychle a vy pak jen sedíte v teplé boudě. Pokud klesne teplota, zářiče se zapnou a jakmile se dosáhne požadované teploty, ihned se zase vypnou.

„V takových infrasaunách jsou navíc téměř jistě velmi vysoké hodnoty EMF/ELF.“

Další kategorií infrasaun jsou ty s kvalitními keramickými infrazářiči, které nesvítí a nehrozí u nich popálení. Mají také dobrou vlnovou délku a poskytují dostačující detoxikaci. Je ale u nich nutné pohlídat si nastavenou teplotu, jinak by se mohly během saunování úplně vypnout.

 

infrazarice v infrasaune

 

Karbonové infrazářiče v infrasauně

Několik let zpátky se do módy dostaly karbonové zářiče. Ty na nás mají příznivý vliv, protože mají velkou část svého spektra v dlouhých vlnách. U těchto zářičů ale poměrně dlouho trvá, než se nahřejí. V infrasaunách s karbonovými infrazářiči je tedy poměrně dlouho chladno. Z toho důvodu do nich výrobci přidávají zářiče od podlahy až ke stropu. To je velmi nepříjemné, protože pokud běží, zahřívají také hlavu.

„Ideálně by měli být zářiče od lavice pouze po krk, ale takové případy jsou velmi vzácné.“

 

Jaké infrazářiče jsou tedy pro infrasauny nejlepší?

Na základě dlouhodobého porovnávání a zkoušení všech možných infrasaun jsme došli k tomu, že nejlepší jsou karbon-keramické infrazářiče. Vyzkoušeli jsem už desítky infrazářičů a na lepší jsme zatím nenarazili.

Karbon-keramické zářiče si patentovala společnost Clearlight, která vyrábí infrasauny. Po celou dobu saunování jste díky nim na 100 % vystaveni příznivému infrazáření. Navíc mají téměř nulové hodnoty EMF/ELF a dopřávají teplotu 43 – 53 °C.

„Jedná se o nejlehčí, nejlevnější a hlavně nejpříjemnější dokonalou detoxikaci celého těla, která je až 4x účinnější než ve finské sauně.“

Díky karbon-keramickým infrazářičům jsou také Clearlight infrasauny ty nejlepší, jaké současný trh nabízí. My jsme rozhodně lepší nikdy nezkoušeli ani neprodávali.

 

U nás si můžete bez obav všechny sauny vyzkoušet, a to zcela nezávazně. Všechny nabídky si můžete porovnat a možná s námi pak budete souhlasit, že karbon-keramické zářiče jsou opravdu ty nejlepší. A nezapomeňte, že pokud se rozhodnete mít vlastní infrasaunu, jedná se zejména o investici do vlastního zdraví. Proto buďte při výběru obezřetní a neriskujte tak to nejdůležitější, co máte. Pro více informací o infrasaunách Clearlight nás neváhejte kontaktovat!

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *