S opravdu kvalitním swim spa můžete ušetřit peníze

Díky kvalitnímu swim spa si užijete daleko více zábavy, relaxace i sportu. A s opravdu kvalitním swim spa bazénem můžete navíc i ušetřit – místo, spotřebu energie i spotřebu chemie pro úpravu vody.

Kvalitní swim spa vám přinese ničím nerušené plavání, a to v pohodlí vašeho domova. Zároveň vám ale dopřeje dokonalou relaxaci, báječnou hydromasáž a nekonečné množství zábavy. Ve swim spa bazénu je možné také trénovat veslování a užívat si i jiných sportů jako aqua aerobic, aqua fitness, aqua workout, aqua boxing, aqua pole, aqua jump, aqua tredmill, aqua bike a mnoho a mnoho dalších aktivit.

Swim spa je možné umístit na zahradu, na terasu, ale i do interiéru. K dispozici jsou volně stojící i zapuštěné modely. Pokud dáte přednost kvalitě, můžete si zábavy, relaxace a sportu užívat při minimálních provozních nákladech a s minimální starostí o údržbu a úpravu vody. Bazén swim spa je dokonale izolován od základu až k termokrytu a bezchlorová chemie vám šetří energii, čas i peníze.

Klasické swim spa dostupné na trhu se vyrábí podobnou technologií jako vířivky z akrylátu. Ten je výhodný s ohledem na množství barevných odstínů, které nabízí. Dlouhodobý slunečný svit mu ale nedělá příliš dobře a může dojít i k narušení akrylové skořápky a vzniku trhlin či prasklin. Swim spa, které jsou vyrobené z akrylátu, je proto nutné již od prvního použití zakrývat originálním termokrytem, či jiným vhodným krytem. Díky tomu těmto nepříjemnostem předejdete.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní swim spa značky Marquis Spas. Jejich výrobky jsou ceněny pro svou výraznou odolnost, pevnost a dlouhou životnost. Díky tomu vám budou sloužit dlouhé roky, kdy si budete moci dopřávat sport, relaxaci i zábavu a nebudete se muset o nic starat.