Venkovní vířivka pro 2 osoby aneb soukromý wellness zajištěn

Pokud byste si chtěli doma vytvořit své soukromé wellness a užívat si romantické večery ve dvou, vybírejte pečlivě a uvidíte, že se vám to vyplatí. Snadno seženete na trhu vířivku, do které se vejde jen určitý počet osob. Zaměřte se proto při výběru i na tento parametr.

Když toužíte po soukromých masážích

Na trhu najdete vícero typů, kterou jsou dělané maximálně pro 2-3 osoby. Jestliže netoužíte po společnosti, ale chcete být jen s jednou či dvěma blízkými osobami, tohle je ideální řešení.

„Ať už jste zamilovaná dvojice nebo unavení rodiče, kteří touží po odpočinku a společně stráveném času.“

Pamatujte ale, že pokud byste později chtěli přizvat do vířivky více osob, do tak malé to nepůjde. A cenový rozdíl mezi modelem pro 2-3 osoby a pro 4-5 osob je často velmi malý.

 

Funkcemi se nijak neliší

Na první pohled poznáte, že je vířivka menší. To ale nic nemění na funkcích a možnostech využití. I menší provedení v nejvyšším vybavení nabízí hydromasážní trysky, individuální ovládání pro každé lehátko zvlášť, ale také regulaci intenzity masáže.

 

venkovní vířivka pro 2 osoby

Nezabere tolik místa

Jestli zároveň řešíte, že máte na umístění vířivky jen omezený prostor, toto je ideální řešení. Venkovní vířivka pro 2 osoby se vám vejde na zahradu, ale možná i na terasu či na jiné místo, které jste si pro ni vysnili.

„Existuje dokonce i rohová varianta.“

Zároveň se nemusíte bát stísněného prostoru uvnitř, protože i malá vířivka vám poskytne dostatek místa jak na sezení, tak i na ležení. Rozhodně si ale vířivku předem vyzkoušejte, aby vám vyhovovala po všech stránkách. Hloubka sezení a délka ležení se totiž u jednotlivých modelů liší. Vířivky zkoušejte vždy napuštěné, v prázdné se jen těžko dozvíte, co pro vás bude to nejlepší.

 

Relaxační večery pod hvězdnou oblohou

Pokud stále váháte nad pořízením vířivky, představte si, jak trávíte společné večery ve dvou pod širým nebem. Koukáte společně na hvězdy, a zároveň necháváte rozplynout veškerý stres a napětí z celého dne. Ať už si k tomu dopřejete terapeutickou masáž nebo jen strávíte společný čas v teplé vodě.

„Takové večery si určitě oblíbíte.“

 

Celoroční využití a další výhody

Víte, že romantické večery si nemusíte odpírat ani během zimních měsíců? Ideální je, když si rovnou při koupi vyberete kvalitního výrobce, který poskytuje celoroční venkovní vířivky s termokrytem a tepelnou izolací.  Podpořit ji můžete také přístřeškem.

„Tím si zajistíte celoroční využívání, a dokonce ušetříte finance, a to nejen za provoz a servis.“

Kvalitní moderní vířivky jsou dělané spíše pro celoroční využití, takže tím podpoříte i dlouhou životnost vířivky.

 

 

Vyberte si venkovní vířivku pro 2 osoby

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:
Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky, jacuzzi či spa vířivky?: Přečtěte si zkušenosti majitelů vířivek z celého světa! Které vířivky doporučují nejčastěji?
Vířivka v interiéru, nebo exteriéru?: Podívejte se, jaké jsou klady a zápory vířivek umístěných venku a vevnitř. Pomůžete vám se rozhodnout!
Jak zazimovat vířivku?: Jak připravit vířivku na zimu? A je vůbec rozumné, pouštět se do toho sám?
10 nejčastějších otázek, které nám kladete před nákupem vířivky: Na co se nás nejčastěji ptáte a co vám na to odpovídáme?
7 důležitých rad, jak koupit vířivku: Co rozhodně musíte vědět než vyrazíte na nákup vířivky!

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *