Vířivka cena, vířivky cena

Vířivka cena a vířivky cena jsou nejvyhledávanější slovní spojení při koupi vířivky. Cena a rozpočet totiž hrají při jejím výběru opravdu důležitou roli.

 

Cena vířivky je důležitá

Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho blogu, pak jste si asi všimli, že našim zákazníkům radíme se při výběru vířivky cenou neřídit. Není to ale proto, že bychom zlehčovali její důležitost. Naopak – naše zákazníky se snažíme odrazovat od nákupu podezřele levných vířivek, vířivek „v akci“ a za „super ceny“. Víme totiž, že peníze jsou důležité a nechceme, abyste je vyhazovali oknem. Záleží nám na tom, abyste za ně dostali opravdu kvalitní zboží.

„Proto nechceme, abyste se při výběru orientovali  primárně podle ceny
a svou vířivku si vybírali jen podle toho, jaká sleva na ni zrovna je
– to totiž může skončit velmi špatně.“

Ovšem, pokud vám nevadí mít doma každou chvíli servisní službu a nebo pokud si kupujete vířivku jen na tři čtyři roky, pak si klidně pořiďte akční no name vířivku. Jestliže ale sháníte kvalitního pomocníka, který vám bude dobře sloužit i po dobu několika desítek let, je nutné si kromě ceny všímat i dalších aspektů.

Jde především o důležité technické parametry, konstrukci a ergonomii vířivky, její údržbu a provoz, filtrační a hydromasážní systém, kvalitu a životnost všech komponentů, dostupný servis i náhradní díly, snadnost údržby a úpravy vody ve vířivce apod.

 

Jak si vířivku vybrat?

Určitě se nezapomeňte zajímat o reputaci výrobce, konkrétní reference zákazníků z celého světa a celkovou spokojenost s vířivkou. Důležité je ale také zázemí a především stabilita prodejce.

„Jen tak máte jistotu, že až se objeví nějaký problém
– a ten se objeví vždycky, i u té nejkvalitnější vířivky –
bude tu pro vás a dokáže vám poradit a zajistit vše potřebné.“

Nesoustřeďte se na počet trysek, světel, vodotrysků a dalších drobností. Ty jsou z hlediska kvality vířivky zcela irelevantní. Nemají totiž vůbec vliv na kvalitu hydromasáže ani na to, jak pohodlná pro vás vířivka bude. Trysky samy o sobě samozřejmě důležité jsou, ale více než na jejich počtu záleží na tom, jak silný proud vody vydávají, kam směřují, z jak silného jsou materiálu, jak dobře jsou zkonstruované apod.

Nechte si odborně poradit tak, abyste porozuměli tomu, jak fungují, a abyste měli dostatek informací pro své rozhodnutí. Nenechte se odbýt líbivými, ale nicneříkajícími slovíčky. Každý dobrý prodejce dokáže vše potřebné vysvětlit i naprostému lajkovi. A nemusí k tomu používat žádné marketingové řeči.

 

na co si dat pozor pri vyberu virivky

 

Na vzhledu tolik nezáleží

Kromě ceny se můžeme někdy nechat unést i tím, jak vířivka vypadá. Líbí se nám, že je dost velká, má spoustu trysek a čerpadel a světel, je navíc za „super akční cenu“ – a máme jasno. Chápeme, že to celé vypadá velmi lákavě a na jednu stranu se vůbec nedivíme těm, kteří takovým nabídkám podlehnou.

„Na druhou stranu díky našim dlouholetým zkušenostem víme,
jak jsou majitelé těchto akčních a líbivých vířivek
spokojení i po několika letech.“

Často jsou totiž nejspokojenější tehdy, když se této „dobré koupě“ konečně zbaví. Když mají konečně pokoj od neustálého řešení špinavé vody, poruch a jiných potíží. Od narůstajících provozních nákladů, telefonátů na servis a nekonečného čekání na náhradní díly, kterých se častokrát stejně nedočkají. Vířivka by vám měla dělat radost a ne přinášet ještě více starostí. Nenechte se zmást prvním dojmem.

 

Rozdíly v kvalitě vířivek

Porovnávejte si různé modely různých značek mezi sebou. Často už na první pohled uvidíte rozdíly. Velmi důležitý je filtrační systém. Některé velké vířivky mají jeden filtr, jiné stejně velké jich mají rovnou pět. Pokud se u vířivky zajímáte pouze o její cenu, počet filtrů asi řešit nebudete. Ty jsou přitom zcela zásadní pro úpravu vody ve vířivce a její snadnou údržbu. A asi málokdo bude chtít mít vířivku se špinavou či dokonce smradlavou vodou.

„Aby toho nebylo málo, ani vířivka s pěti filtry nemusí být výhra.“

Jistě, z pohledu úpravy vody ve vířivce je jistě lepší mít pět filtrů než dva. Ale který model vířivky se bude snadněji udržovat? Je přeci jednodušší čistit jen dva filtry namísto pěti. A pět filtrů bude také náročnějších na energii, čisticí a dezinfekční prostředky a vodu nutné pro jejich čištění.

Podívejte se také na hydromasážní a cirkulační čerpadla, vytápěcí systém a vůbec celkovou konstrukci vířivky. Právě při porovnávání jednotlivých modelů uvidíte, jak výrazné rozdíly mezi vířivkami jsou.

 

virivky cena virivka cena

 

My vám s výběrem rádi pomůžeme

Věcí, které je při výběru vířivky nutné zohlednit, je opravdu mnoho. Čím lépe a podrobněji se jimi budete zabývat, tím větší jistotu máte, že si vyberete opravdu dobře. A pokud si nebudete s čímkoliv jistí, rádi vám poradíme.

„Především bychom vám ale doporučili jednu věc:
vyzkoušejte si v plném provozu hned několik modelů vířivek,
abyste věděli, jak pohodlné jsou, jakou poskytují hydromasáž,
zda v nich nekloužete, zda vás něco netlačí apod.“

Díky tomu budete vířivku nejen „vlastnit“, ale budete si ji především UŽÍVAT. Dobře vybraná vířivka je perfektním doplňkem či přímo základem vašeho domácího wellness. V ní si můžete bezpečně a v kruhu svých blízkých vychutnávat relaxaci a hydromasáž.

Kvalitní vířivka v kombinaci s kvalitní infrasaunou jsou perfektními pomocníky, kteří vám pomohou udržet se v dobré fyzické i psychické kondici.

 

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
info@welldo.cz

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.