Opravdu vám může vířivka pomoci s hubnutím? Tady jsou fakta!

Před nedávnem byla vydána studie, jejíž výsledky jsou považovány za velký přelom v oblasti snižování hmotnosti. Vědci totiž zjistili, že pobyt ve vířivce může mít velmi podobné účinky jako 1 hodina běhání.

 

Anglická Univerzita Loughborough na vybraném vzorku mužů provedla výzkum, kterým dokázala, že 60minutový pobyt v teplé vodě dokáže spálit stejný počet kalorií jako 60minutový běh. Co je ale ještě překvapivější: díky koupeli v teplé vodě došlo k o 10 % vyššímu poklesu hladiny cukru v krvi než k jakému dojde při kardio tréninku.

 

Můžeme tedy cvičení hodit úplne za hlavu?

Nelze z této studie jednoznačně vyvodit, že cvičení nemá smysl. Aktivní pohyb je velmi důležitou součástí zdravého životního stylu. To, co tato studie ale odhalila, je fakt, že k našemu zdraví velmi výrazně přispívá také kvalitní vířivka. Nemyslete si tedy, že pouze pobytem v ní budete ztrácet na hmotnosti, ale zamyslete se nad zdravotními benefity, které vám nabízí.

„Společně s cvičením vám může vířivka pomoci
žít zdravý, plnohodnotný a dlouhý život.“

Zkombinujte různé způsoby snižování hmotnosti jakými jsou zdravé stravování, pravidelné cvičení a koupel v kvalitní vířivce, a brzy uvidíte výsledky. Nejen, že budete hubnout, ale budete mít šanci si celkově dobrý zdravotní stav také udržet.

 

jak pomaha virivka zhubnout

 

Jakými způsoby pomáhá kvalitní vířivka získat a udržovat štíhlou linii?

1. Pobyt ve vířivce uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh a vede také ke snížení krevního tlaku, tím urychluje zotavování po cvičení.

2. Teplá voda zklidňuje naše klouby a snižuje riziko chronických zranění a bolestí, tím zvyšuje schopnost volného pohybu.

3. Vířivka pomáhá také tím, že nás nabíjí energií a bystří naše smysl, díky tomu se snáze zaměříme na své cíle související se ztrátou hmotnosti.

4. Koupel ve vířivce pomáhá odbourávat stres a zmírňuje nespavost, zbavuje nás tedy možných příčin vysoké hmotnosti.

5. Kvalitní vířivka má pozitivní vliv také na různé choroby, jakými jsou cukrovka či artritida, které nám mohou bránit v dosažení zdravé váhy.

 

Nejen, že budete rychleji hubnout, kvalitní vířivky mají i další zdravotní benefity. Pomocí stimulace krevních cév umožňuje tkáni snižovat zadržování vody, které může vést k vzniku otoků.

„Díky tomu může vířivka pomáhat i v boji s celulitidou.“

Investice do kvalitní vířivky tak není jen investicí do relaxace, ale také do vašeho zdraví a krásy. Vířivky s nejlepším poměrem ceny a kvality si můžete vybrat v našem e-shopu. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat!

 

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *