Vířivky, náhradní díly a servis vířivky

Nákupem vířivky vše ani zdaleka nekončí. Důležitý je také záruční i pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů vířivky po celou dobu její životnosti.

 

Pořídit si vířivku je podle nás velmi dobré rozhodnutí a pokud se jedná o vířivku venkovní, pak dokonce skvělé rozhodnutí. Mít svou vlastní kvalitní vířivku ocení každá rodina. I když se to tak možná na první pohled nezdá, je vířivka vlastně jakýmsi multifunkčním zařízením.

„Vířivka poskytne celé vaší rodině úžasnou relaxaci,
která je tak potřebná v každodenním shonu.“

Je to také skvělé terapeutické zařízení v případě bolestí, nebo únavy těla a svalů po sportovních výkonech. Vířivka slouží ale také k zábavě, dají se v ní pořádat zahradní party a příjemné večery v rodinném kruhu nebo s blízkými přáteli. To vše je fajn, dokud vířivka funguje tak, jak má.

Jenže vířivka není lednička, nebo mikrovlnná trouba. Připodobnili bychom ji spíše k autu. Dokud auto jezdí, je vše ok, jakmile ale nastane porucha, zavoláme servis, nebo odtahovou službu. Auta jsou v takovém případě oproti vířivkám ve značné výhodě.

„Snad všechny značky aut, která jsou u nás dostupná,
mají zajištěný servis a samozřejmě i náhradní díly.“

Čekali byste, že u vířivek to bude stejné? Naše odpověď je bohužel NE!

 

dostupnost servisu virivek

 

Dostupnost servisu vířivek

Kromě základních parametrů, kvality izolace a termokrytu, motorů, instalace či trysek, celkové kvality zpracování, pohodlí, výše provozních nákladů či úpravě vody je při koupi vířivky nutné sledovat také dostupný kvalitní servis.

Určitě byste si přece nepořídili auto, které je sice levné a docela se vám líbí, je ale také nepohodlné, nepraktické, má vysokou spotřebu, vyžaduje značnou péči a servis je buď výrazně omezený, nebo úplně nedostupný. Jenže ještě důležitější věcí, než jakou je dostupný a profesionální servis, jsou náhradní díly.

„Bez nich si totiž ani ten nejlepší servisní technik neporadí.“

 

Dostupnost náhradních dílů na vířivky

Na tuto věc nikdy nezapomínejte, pokud se rozhodnete pořídit si vlastní rodinnou vířivku, nebo vířivku veřejnou a pro komerční účely do svého hotelu, penzionu, sportovního klubu nebo salónu krásy. Není ani tak důležité, kolik a jakých dílů má na skladě prodejce v době, kdy si vířivku pořizujete. Hlavní je, jak dlouho po koupi vířivky budou dostupné náhradní díly na ni přímo u jejího výrobce.

Nenechte se zlákat lichotivými slovíčky prodejců. Je přeci jen jasné, že jsou to často zaměstnanci, jejichž výše platu se odvíjí od toho, kolik zboží prodají. A kteří sice dnes prodávají vířivky, zítra ale mohou prodávat třeba kola.

„Nechceme tím rozhodně říct,
že všichni prodejci jsou podvodníci!“

Jen z našich zkušeností víme, že i přes to, jak moc je vám prodejce sympatický a jak moc se vám líbí samotná vířivka, je důležité si všechno pečlivě prověřit. Pokud je to ve vašich možnostech a silách, podívejte se i na zkušenosti zákazníků a reference v zahraničí.

Prodejce, který vám potřebuje vířivku prodat, se nebude příliš starat o to, jak s ní budete spokojení za 3, 5, 10, nebo 20 let. Na tom záleží jen renomovaným výrobcům a jejich obchodním zástupcům v jednotlivých zemích. Ti totiž mohou prosperovat jen díky dlouhodobě a celosvětově spokojeným zákazníkům.

„Renomovaní výrobci, kteří mají kvalitní rodokmen
a dlouhou historii, vám dodají náhradní díly
na modely vířivek i 20 až 30 let staré.“

Ne vždy musí jít o původní díl, protože technologie se vyvíjí. V takovém případě ale dostanete modernější a tedy i lepší díl, který je však stejně dobře použitelný jako jeho starší model. I díky tomu je koupě kvalitní značkové vířivky celoživotní INVESTICÍ.

 

nahradni dily virivky

 

Servisu vířivky se nevyhnete

V případě, že podceníte dostupnost servisu vaší vířivky i jejích náhradních dílů a koupíte si vířivku bez rozmýšlení jen kvůli výhodné ceně, můžete toho za pár let litovat. A raději snad dříve než později, kdy už vaše „výhodná“ koupě spolkla spoustu dalších peněz, protože velmi mizerně dostupný servis je ještě ke všemu neskutečně drahý. O náhradních dílech na vířivku, na které se musí čekat věčnost, ani nemluvě.

Zkuste si představit, jaký byste z takové vířivky měli pocit a jaký požitek? Jakou radost by vám dělala, přinášela by vám touženou relaxaci a klid? Nebo byste s ní zažívali ještě více stresu, úzkosti a rozčilení než v době, kdy jste žádnou vířivku neměli? Naše dlouholeté zkušenosti v oboru nás naučily, že právě to jsou pocity zákazníků, kteří při koupi relativně levné vířivky podcenili dostupnost servisu i náhradních dílů. Proč říkáme „relativně levné“?

„Protože náklady na provoz ,výhodně levné‘ nekvalitní vířivky
se mohou po nějaké době vyšplhat
až na několikanásobek původní ceny.“

 

Zjistěte si, jaké služby jsou vám s vířivkou nabízeny

Hodně věcí odhalíte už při dotazu na instalaci vířivky. Značkové a kvalitní firmy a jejich zástupci v dané zemi totiž považují instalaci, uvedení do provozu, zaškolení uživatele o obsluze vířivky, bezplatný servis v rámci záruky, kvalifikovaný servis po záruce a pro každého snadno dostupné náhradní díly za SAMOZŘEJMOST.

„Je to totiž automaticky neoddělitelná součást vířivky,
která se vyrobí a následně prodá.“

Instalaci, uvedení do provozu a zaškolení o obsluze vířivky musí vždy provádět odborník. Ten vám po instalaci vystaví revizní zprávu o připojení vířivky. Každá kvalitní vířivka má navíc sériové číslo, podle kterého ji prodejce zaregistruje v servisním centru výrobce. Vy tak máte 100% jistotu, že i v případě, že by váš prodejce nebyl o pár let později již prodejcem, nebo by už výrobce ve vaší zemi nezastupoval, náhradní díly i servis pro vás budou i nadále dostupné.

„A vy si budete moci i nadále užívat zaslouženou pohodu,
relaxaci, hydroterapii a vše,
co vám vaše kvalitní vířivka poskytuje.“

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *