Znáte zaručený a nepřekonatelný způsob, jak se jednou provždy zbavit stresu?

Pokud jste si položili otázku, jak se zbavit stresu, znamená to, že jste na dobré cestě. Hledáte totiž řešení problému, který začíná lidstvo v této uspěchané době trápit čím dál častěji.

 

Ze stresu se pomalu, ale jistě stává jeden z největších zdravotních problémů současnosti. Praktickým lékařům se pacienti svěřili zhruba se 75 až 90 % zdravotních problémů, které souvisely se stresem (podle studie Paula J. Rosche, M.D., F.A.C.P., 1991).

„Jedním z hlavních zdrojů stresu
u dospělých lidí je zaměstnání.“

Ještě horší je však skutečnost, že úroveň stresu roste také u teenagerů, vysokoškoláků nebo starších lidí. Stresem dnes trpí téměř každý a je nutné tento fakt přijmout, abychom s tím mohli něco dělat. Americká psychologická asociace ve své studii odhalila, že pro 61 % lidí je velmi důležité naučit se ovládat stres. Výzkum také ukázal, že stres je hlavní příčinou mnoha dalších zdravotních problémů.

 

Jaké potíže může stres způsobit?

Ve skutečnosti existuje celé množství emočních fyziologických poruch, které se stresem přímo souvisejí. Patří mezi ně deprese, úzkosti, poruchy imunitního systému, hypertenze, infarkt či mrtvice, ale také autoimunitní onemocnění jako je roztroušená skleróza nebo revmatoidní artritida. Stres může také přímo ovlivňovat stav vaší pokožky, gastrointestinální systém a může rovněž přispět k neurologickým poruchám jako je Parkinsonova choroba nebo k poruchám spánku.

„Stres je ale nejen spouštěčem nejrůznějších nemocí, zároveň zhoršuje choroby již existující.“

Proto čím dříve začneme se stresem bojovat, tím lépe. Zdraví máme přece jenom jedno. Tím, že známe spoustu důvodů, kvůli kterým se u nás stres projevuje, umíme určit způsob, jak ho ovládnout nebo ho úplně odstranit ze svého života.

 

jak se zbavit stresu pomoci virivky

 

Jak zaručeně ze svého života eliminovat stres?

Skvělý pomocník a účinné řešení tohoto problému je vířivka. Přinese vám téměř okamžitou úlevu od stresu, a to nejen pro vaši mysl, ale také pro vaše tělo i ducha. Vířivka je místo, kde můžete „vypnout“ a uniknout od povinností, problémů nebo starostí, kdykoli to budete potřebovat.

Teplá voda a pulsující trysky vám přinesou zážitek z úžasné masáže, pomohou bolavým svalům, odstraní nebo zmírní napětí a poskytnou maximální uvolnění a relaxaci.

„Vířivka je jakousi oázou klidu, pohody a relaxace přímo u vás doma.“

Mimo úžasných masáží vám navíc může přinést řadu dalších relaxačních prvků, které jsou taktéž zaručenými a účinnými pomocníky v boji proti stresu. Jde o uklidňující hudbu, chromoterapii, relaxační fontány či aromaterapii. Stačí si vybrat přesně to, co hledáte a co perfektně odpovídá vašim potřebám.

 

Vířivka prospívá tělu, duši i mysli

Vířivka je úžasným pomocníkem v boji proti stresu a celkově má ​​mnoho zdravotních benefitů. Je to jednoduše skvělé místo pro odpočinek, relaxaci nebo setkání s rodinou a přáteli. A taková rodinná nebo přátelská setkání také pozitivně ovlivňují naši náladu. Harmonické vztahy jsou v životě lidí mimořádně důležitým elementem a díky tomu jsou dalším skvělým pomocníkem v boji se stresem.

„Vyplatí se si jednou za čas užít klid a odpočinek v kruhu nejbližších.“

V této rychlé době je téměř výzvou najít si čas pro sebe a své blízké. Vířivka se stává místem, které vám pomůže uniknout tomuto každodennímu stresu, být na několik krásných minut sám se svými myšlenkami a oddávat se uvolňující hydromasáži. Jen tak se v ní dívat na hvězdy a relaxovat nebo v ní začínat den. Vířivka je také skvělé místo pro sbližování se svou rodinou a přáteli, a to daleko od všech rušivých vlivů, jakými jsou televize, telefon nebo jiná média.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *