Americké vířivky MARQUIS – vířivky pro zdraví i relax

Americké vířivky MARQUIS jsou jako stvořené pro váš zasloužený relax a dokonalou, zdraví přinášející hydromasáž. Pojďte se s nimi podrobněji seznámit a odhalte tajemství jejich celosvětového úspěchu.

 

Ve vířivce MARQUIS budete příjemně a nerušeně relaxovat, trávit volný čas se svými blízkými a nebo si užívat dokonalé masáže – dokonce lepší než od profesionálního maséra! Se svou vířivkou od MARQUIS uniknete každodennímu shonu a stresu do vlastní oázy klidu a relaxace, ve které budete pouze oddechovat a užívat si chvíle pokoje a pohody.

Vířivky MARQUIS mají díky patentovanému hydromasážnímu systému s unikátními „horkými“ zónami velmi příznivé léčivé, regenerační, rehabilitační a
relaxační účinky na vaše zdraví a celkovou psychickou pohodu.

 

Každý si zde přijde na své

Ve své vířivce si můžete sami určit místo, sílu i čas masáže, a to z pohodlí vířivky pomocí jednoduchého polohování zónového ovladače masáží. Můžete si dopřát izolované masáže jednotlivých částí těla i nezapomenutelnou reflexní masáž chodidel.

Garantovaný vysoký průtok vody na tryskách vám zajistí masáž, při které se budete cítit jako v těch nejlepších lázních. Vířivky MARQUIS jsou vyvíjené za přímé účasti fyzioterapeutů, ortopedů a sportovních lékařů – to vše pro vaše maximální pohodlí.

„Investice do kvalitní vířivky je investicí
do vašeho vlastního zdraví a zasloužené relaxace.“

Proto využívejte na maximum všechny zdraví upevňující vodoléčebné účinky vaší vířivky od MARQUIS. Uleví vám od bolesti, stresu či nespavosti, pomohou s artritidou, cukrovkou, krevním tlakem či snižováním hmotnosti. Jsou vhodné také po úrazech, sportovních výkonech a náročné fyzické nebo psychické práci.

 

virivka marquis prvotridni kvalita

 

Prvotřídní kvalita pro každého

Můžete se spolehnout, že vám vířivka od MARQUIS pomůže upevnit zdraví a přinese dlouhé roky radosti. Vířivky MARQUIS mají všechno potřebné pro váš neopakovatelný relax a dokonalou masáž v jednom balení – výkonném, spolehlivém a nádherném.

Tyto mimořádně kvalitní americké vířivky jsou díky dokonalé izolaci ideální jako exteriérové vířivky. I v případě, že se rozhodnete ji využívat jako interiérovou vířivku, kvalita její izolace pro vás bude jen plusem navíc.

„Dlouhodobá kvalita a životnost vířivek MARQUIS
je reálně i více než 30 let.“

Minimální provozní náklady při celoročním provozu vířivky v exteriéru a nenáročná údržba vířivky jsou dalším bonusem k pohodlí a té nejlepší hydromasáži, jakou si můžete přát.

 

Vyzkoušejte si vířivky od Marquis na vlastní kůži!

To pro vás bude tím nejlepším důkazem. Přijďte si k nám nezávazně vyzkoušet jedinečné zážitky z vířivek MARQUIS. Překonají všechna vaše očekávání a dosavadní zkušenosti s vířivkami. V těchto vířivkách si užijete dokonalou masáž, kompletně zrelaxujete a poznáte nepoznané.

REZERVUJTE SI SVŮJ TERMÍN ZKOUŠENÍ:

723 703 755
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

 

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *