Chcete mít ve vířivce čistou a zdravou vodu? Čistěte ji!

Čištění vířivky, a to všech jejich částí, je velmi důležité. Pokud chcete mít jistotu, že bude voda ve vaší vířivce krásně čistá a maximálně zdravá, čistěte ji před každým novým napouštěním.

 

Čištění vířivky bychom mohli rozdělit na 3 části

• čištění skořápky

• čištění trysek a potrubí

• čištění kabinetu a termokrytu

 

Skořápku, kabinet a termokryt vířivky lze čistit kdykoliv, kdy je to třeba. Na jaře a na podzim však doporučujeme po vyčištění ještě použít speciální krém nebo sprej na povrch. Díky němu budou tyto části nejen lépe vypadat, ale především dojde k výraznému prodloužení jejich životnosti.

Použít můžete výrobky jakékoliv značky, která se vám osvědčila. My bychom vám ale rádi doporučili německou značku SpaBalancer. Kvalita jejich výrobků je opravdu nekompromisní a není tedy divu, že je SpaBalancer jedničkou na německém trhu.

„Pro nás jsou produkty této značky
nejlepší, na které jsme kdy narazili.“

Nejdůležitější je ale při údržbě vířivky čistota potrubí. I zde doporučujeme použití výrobků značky SpaBalancer. Přípravek na čištění potrubí SpaBalancer potrubí dokonale vyčistí a zbaví ho biofilmu plného bakterií. Díky tomu bude vaše vířivka dokonale čistá a zdravotně zcela nezávadná. Mnoho lidí nemá o existenci tohoto biofilmu ani tušení a často podceňují důležitost tohoto čištění.

Po vyčištění vířivky doporučujeme použít další výrobky z řady SpaBalancer pro úpravu vody. Zajistí dlouhotrvající čistotu vody, kterou nebudete muset upravovat tak často. Díky tomu ušetříte nejen svůj čas a námahu, ale především se sníží spotřeba chemie nutné k úpravě vody.

„Vaše vířivka bude dobře vypadat a budete se v ní lépe cítit.“

 

Úpravě vody ve vířivce jsme se věnovali také zde. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme a poradíme!

 

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
info@welldo.cz

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.