Jak na úpravu vody ve vířivce, swim spa či bazénu?

Máte pocit, že úprava vody ve vířivce, swim spa či bazénu je příliš náročná? Zvolte správný postup a vhodnou chemii a uvidíte, že je to hračka – čistou a krásnou vodu budete mít raz dva!

 

Úprava vody ve vířivce

Někteří majitelé vířivek si myslí, že úprava vody ve vířivce zahrnuje pouze udržování pH vody a občasné přidání nějaké té dezinfekce. Jestliže chcete mít vodu ve vířivce dlouhodobě zdravou a čistou, musíte jí ale poskytovat komplexní péči.

„To znamená pravidelně čistit také filtry, trysky,
vnitřní potrubní systém, instalaci, skořápku
i spodní stranu termokrytu.“

Zní to děsivě? Pokud používáte ucelený systém pro úpravu vody ve vířivce, swim spa či bazénu, je to velmi jednoduché.

My našim zákazníkům doporučujeme prostředky Aqua Excellent. Naše dlouholeté zkušeností nám neustále potvrzují, že fungují skvěle a zajišťují opravdu komplexní péči. Tato bezchlorová chemie pro úpravu vody se stará i o filtry, instalaci, vnitřní rozvody, skořápku, kabinet, termokryt – prostě o všechno.

 

Chemie pro úpravu vody

Kvalita používané chemie pro úpravu vody ve vířivce má vliv nejen na vodu, ale také na celkovou péči o vaši vířivku. Můžete si vybrat mezi chlorovou, či bezchlorovou chemií.

Chlorové prostředky pro úpravu vody ve vířivce pořídíte ve formě tablet, prášku či tekutiny. Dezinfekce vody na bázi chloru patří sice k nejlevnější, přesto její obliba ustupuje. Proč?

„Oproti bezchlorové chemii je méně účinná a navíc škodí našemu zdraví.“

 

bezchlorova chemie je zdrava a ucinna

 

Zdravější a účinnější alternativou je bezchlorová vířivková chemie. Na trhu pořídíte různé tablety, přípravky s aktivním kyslíkem, modrou skalicí či polymery Guaa. Žádný z těchto přípravků ale nefunguje dlouhodobě.

V některých případech dochází ve vodě k vytvoření pěny. Tu můžete sice odstranit pomocí odpěňovače, ale je to jen zbytečné přidávání další chemie do vířivky. Voda se i při používání těchto přípravků zakaluje, může dokonce zapáchat a ne vždy to navýšení množství chemie vyřeší.

„Nic nepřekoná komplexní systém pro úpravu vody ve vířivce,
který jediný vám zaručí dlouhodobě čistou, zdravou
a krásnou vodu.“

A to nejen ve vaší vířivce, ale také swim spa či bazénu. Díky přípravkům Aqua Excellent je úprava vody ve vířivce, swim spa i bazénu opravdu jednoduchá. Stačí, kdy budete dodržovat dávkování 1× týdně. Více se o této bezchlorové chemii dozvíte zde.

 

uprava vody

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *