Jaké jsou nejlepší venkovní jacuzzi či whirlpool?

Víte, proč si lidé z celého světa tak rádi kupují nejlepší venkovní whirlpool Marquis Spas? Přečtěte si zkušenosti opravdových zákazníků a jejich důvody ke koupi těchto vířivek.

Rozhodnout se správně, vybrat si a následně si koupit kvalitní vířivku bývá často těžké. Zvláště pro laika, který sice chce pro svou rodinu i pro sebe to nejlepší, ale neví, co je u venkovního whirlpool to nejdůležitější a také, s čím to může porovnat.

Velké množství prodejců, hlavně těch internetových, „kalí vodu“. Nabízí s obrovskými slevami levné vířivky z Číny, které mají honosné názvy. A právě tyto velké slevy často lákají kupující. Jenže ti poté zjistí, že si nekoupili to nejlepší – už je ale bohužel pozdě.

A je to ještě horší. Tito „prodejci“ často svým chováním ubližují hodnotě vířivek jako takových.

„Lidé mylně předpokládají, že opravdu kvalitní vířivky
je musí přijít na 100 – 150 tisíc korun.“

Ale to je nesmysl. Ano, vířivky mohou stát i tolik, netýká se to ale těch, které mají léčit i několik desítek let a to za minimální provozní náklady.

Nechceme tím říct, že všechno, co pochází z Číny, je nekvalitní. Ale i kvalitní čínské zboží má svou cenu. A ta se velmi podobá ceně amerických, kanadských i evropských výrobců venkovních whirlpool a masážních bazénů swim spa.

Kvalita i dobrých venkovních vířivek a masážních bazénů z Číny, stejně jako jejich celkové zpracování, pohodlí nebo hydromasáž nedosahují takových parametrů, jako vířivky ověřených značek. A to nemluvíme o provozních nákladech.

Dlouhé roky jsme hledali ty nejlepší z nejlepších. Můžete nám věřit, že v současné době nenajdete na trhu lepší hydromasážní venkovní jacuzzi.

 

Venkovní vířivky Marquis – záruka kvality i vaší spokojenosti

Americkou společnost Marquis založili v roce 1980. Již od svého vzniku je jejím hlavním cílem kvalita vyráběných produktů a tento svůj závazek plní ke spokojenosti tisíců zákazníků z celého světa.

„Marquis znamená kreativitu a inovaci spojené s dokonalým požitkem z koupání a relaxací, a to při nízkých provozních nákladech a také minimální časové náročnosti její údržby.“

Venkovní vířivky Marquis jsou navrženy tak, aby poskytovali co největší pohodlí a dlouhotrvající zážitek. Náš svět je plný možností, ale jen jedna z nich je ta nejlepší: Marquis. Pokud si chcete užívat opravdu kvalitní vířivku, která vám bude sloužit 30 i více let, pak je pro vás Marquis správnou volbou!

Také proto se každý den, každý rok stovky prodejců po celém světě spoléhají právě na Marquis. Když se nezávislí lidé ptali uživatelů venkovních vířivek Marquis a také prodejců těchto vířivek, odpověď vždy zněla zcela jasně: „Marquis je jedna z nejlepších firem v tomto oboru.“

Tím, že si koupíte vířivku Marquis, získáte mnohem víc než jen vanu plnou horké vody. Konstrukce, provoz, terapie a také požitek z hydromasáže jsou s jinými vířivkami neporovnatelné. Venkovní vířivky Marquis byly navrženy tak, aby poskytovali ten nejlepší zážitek.

„Kromě propracovaného designu nabízí každá vířivka vysoký výkon a progresivní hydromasáž.“

Pokud se vám líbí všechny unikátní vlastnosti, nebo máte svou jasnou představu o vlastnostech, na kterých vám záleží, určitě si vyberete dokonalou vířivku, která přesně vyhovuje vám a vašemu životnímu stylu.

Následujících 7 důležitých faktů vám odpoví na otázku, proč si lidé tak rádi pořizují vířivky Marquis.

 

7 dulezitych faktu proc si poridit virivku marquis

 

1. Úprava vody

Tyto vířivky jsou vybaveny technologií ConstantClean™. Ta je podobná ovládání tempomatu, stačí ji nastavit a nemusíte si dělat hlavu s každodenní úpravou vody, a to po dobu až jednoho měsíce.

Zjednodušeně: pokud ve vířivce nejdříve použijete Exclusive ozone systém, „nechtěné“ prvky budou zničeny až 3x rychleji než při použití běžné dezinfekce. Jedná se o velmi výkonný ozonátor s injektorem Mazzei® převádějící kyslík na aktivní ozón mimo prostor venkovní vířivky. Tím nedochází k úniku ozónu nad hladinu, takže jeho použití je zcela bezpečné.

Voda z venkovního whirlpoolu poté prochází přímým dezinfekčním systémem s integrovanými kazetami s přírodními materiály a dezinfekcí. Intenzitu jejich působení lze individuálně nastavit podle kvality vody. Celý proces je naprosto bezpečný, nehrozí podráždění pokožky a neucítíte žádný nepříjemný zápach. Software SmartClean™ spouští filtrační cyklus automaticky podle toho, kdy byla celoční venkovní vířivka použitá.

„Filtrační cykly si můžete nastavit i sami podle toho, jak často venkovní whirlpool používáte.“

Systém Vortex skimmer filtruje veškerou vodu z vířivky a také ze dna, a to denně a přibližně 60-160x, podle toho, jak veliká venkovní vířivka je či o jaký model se jedná. Tím je výrazně snížena potřeba čištění povrchu vířivky.

 

Jak to funguje?

7_dulezitych_rad_jak_koupit_virivku

1. Skimmer Vortex zachycuje povrchové nečistoty (pleťové vody, tělové oleje), ty se následně zachycují ve filtračních kartuších a tam jsou zlikvidovány.

2. Prostřednictvím bezpečnostního sání je voda čerpána i z prostoru nohou.

3. Nuceným oběhem vody směrem nahoru musí všechny usazeniny ze dna projít filtry, čímž dojde k promíchání, recirkulaci a filtrování vody, a to i ze dna. Takto se může filtrovat skoro 91 000 litrů vody za den.

4. Filtrovaná voda je posléze směrována do primární vývěvy.

5. Voda je vedena do tepelného tělesa přes systém Highflow.

6. Ozonátor s injektorem Mazzei® převádí kyslík do aktivního ozonu, mimo prostor vířivky.

7. Bakterie a jiné nečistoty jsou pomocí oxidace zlikvidovány, ozon se mění zpět na kyslík.

8. Přeměněný kyslík je spolu se zbytkovým ozonem přiveden pomocí speciálního potrubí zpět do vody.

9. Mimo to prochází voda zabudovaným dezinfekčním systémem, ve kterém je ještě ošetřena dezinfekcí a přírodními minerály.

 

2. High Flow – patentovaný systém venkovního whirlpool od Marquis

High Flow je systém speciálních trubek, čerpadel a hydrokinetických trysek o různých velikostech, které společně s jedinečným systémem zónového ovládání soustřeďují více vody přesně tam, kde je třeba.

Jednoduše řečeno je při masážích používáno více vody a s vyšší intenzitou. Díky tomu je poskytnutá masáž o mnoho hodnotnější než u konkurence. Ta sice používá vysoký tlak, ten je ale nekontrolovatelný, stejně jako průtok, a tak není zajištěn ani ten základní princip masáže.

 

3. Počet trysek ve venkovním jacuzzi a jeho význam

Počet trysek venkovní vířivky s kvalitou hydroterapie nesouvisí. K zajištění pozitivního účinku hydroterapie je nutné použít systém s vysokým, směrovaným a hlavně kontrolovaným průtokem vody přesným počtem i velikostí trysek a přímo k těm svalům a tkáním, pro které je masáž určena. To jsou vířivky Marquis.

Srdečně vás zveme k nezávaznému vyzkoušení – přesvědčte se o příznivých účincích venkovních vířivek Marquis na vlastní kůži!

je pocet trysek ve virivce dulezity

 

4. Rozhodující není ani vysoký výkon čerpadel

Výkon čerpadel ve vířivce se udává v kW nebo HP, nejedná se ale o faktor, který by měl velký vliv na kvalitu hydromasáže. Vysoký výkon čerpadla může sice vytvořit větší sílu vystupující vody, ale tryska ji nemusí být schopná plně využít.

Pohyb vody totiž tvoří tři hodnoty, které pouze společným působením vedou k dokonalé a účinné hydromasáži:

 • tlak čerpadla
 • objem vody procházející potrubím
 • množství vody, které může opravdu tryskami procházet

 

Pro správnou hydromasáž musí být garantovaný, pevně stanovený, kontrolovaný, cílený a uživatelem regulovatelný průtok vody skrze dané trysky a pro dané části těla, které jsou zrovna masírovány.

 

5. Nejpropracovanější hydroterapie v oboru

Rozdíl je vidět, ale především cítit při i po masáži. Takovou vám neposkytne ani profesionální masér! Patentovaná technologie HOT zón spolu s 3-2-1- Control ovladačem umožňují každému uživateli, aby si venkovní vířivku v průběhu masáže individuálně a podle svých potřeb nastavil.

„Můžete si tak kdykoliv určit nejen konkrétní místo, které chcete masírovat, ale také intenzitu masáže.“

 

6. Pohodlí venkovního whirlpoolu, duální ovládání, masírování přední i boční části těla, aromaterapie

Jak sedadla, tak ležadlo ve ve vířivce odpovídají ergonomickým požadavkům a díky tomu jsou mimořádně pohodlné. Uživatelský komfort ještě zvyšuje duální ovládání na protilehlé straně.

Díky masážním sloupům je možné masírovat také přední nebo boční části těla, například stehenní sval, prsní svaly nebo deltový sval.

Jednoduchým stisknutím tlačítka si můžete do venkovní vířivky přidat také vybranou vůni a užívat si tak ještě příjemnější relaxaci při aromaterapii.

 

7. Pouze vířivky Maruquis vám nabízí tak širokou škálu doplňků

V případě zájmu vám můžeme zaslat katalog všech doplňků, které si k vířivce Marquis můžete pořídit. Zde malá ochutnávka:

 • vstupní schůdky jednostupňové
 • vstupní schůdky dvoustupňové
 • nášlapný schod (se sklopnou plochou)
 • madlo pro bezpečný vstup i výstup
 • držák na ručníky
 • zvedák pro termokryt
 • rohový okrouhlý modul
 • skládací lavice (různé velikosti)
 • odkládací police (různé velikosti)
 • odkládací pult
 • barový pult
 • obaly na květináče

Všechny tyto doplňky k venkovní vířivce Marquis jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou také perfektně sladěné s každou vířivkou.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *