Nejsou vířivky jako vířivky a první pohled vám to nikdy nepoví

Na první pohled se vám mohou zdát všechny vířivky úplně stejné. Existují mezi nimi ale rozdíly, které sice nejsou tak viditelné, přesto mají velký vliv na kvalitu vířivek.

 

Mnoho lidí, když si vybírá vířivku, ví, že teplou vodu a bublinky umí každá, že každá má trysky na masáž, možná nějaká světýlka, rádio nebo fontánky. Vířivky vypadají jedna jako druhá, přesto jsou mezi nimi výrazné cenové rozdíly. Většina zákazníků nechápe proč a volí tak ty nejlevnější vířivky. Jsou spokojení, když si pořídí vířivku za skvělou cenu, ideálně v akci nebo s výraznou slevou. Jejich pohled je samozřejmě naprosto pochopitelný. Bohužel ale může mít koupě vířivky bez rozmyslu velmi nepříjemnou dohru.

 

Na levné vířivky budete doplácet později

Mnohdy, když vidíme vířivku za akční cenu, vrhneme se do nákupu po hlavě. Máme radost, že jsem ulovili tak skvělý kousek a vůbec neřešíme, co bude s vířivkou  za rok nebo za dva, jaká bude její skutečná spotřeba energie, životnost či provozní náklady, jaká je dostupnost náhradních dílů a jak je zabezpečený záruční a pozáruční servis.

„Ale jaké je vlastně pohodlí či kvalita hydromasáže,
kterou dokáže levná vířivka nabídnout?“

Tyto „bezejmenné“ vířivky totiž nejsou pohodlné, ergonomické a ani neprospívají zdraví – spíše naopak. Hydromasáž těchto vířivek ani nelze nazývat hydromasáží a už vůbec nelze mluvit o relaxační nebo terapeutické hydromasáži.

 

Proč lidé zbytečně kupují bezejmenné vířivky?

Většina lidí kouká především na cenu a více informací je nezajímá. Chtějí si pořídit vířivku co nejrychleji a neztrácet čas porovnáváním, zkoušením, nenechají si poradit. Jenže nakonec jim zbudou akorát oči pro pláč a neštěstí v podobě zbytečně vyhozených peněz.

„Je nutné si uvědomit, že rozdíly mezi vířivkami
nejsou viditelné na první pohled.“

A že výběru vířivky musí předcházet dlouhé hodiny studování vířivek, vzájemného porovnání a zkoušení jednotlivých modelů a značek. Právě zkoušení a následné vzájemné porovnávání je tím nejdůležitějším, ačkoliv se tomu moc lidí nevěnuje, a to ani v případě pořizování značkových a opravdu drahých vířivek.

 

Proč lidé přestávají využívat bezejmenné vířivky?

Nově zakoupenou „akční“ vířivku používáme v prvních měsících téměř každý den. Užívá si v ní celá rodina, o víkendech třeba i naši přátelé a známí. Postupně ale zájem o ni klesá a někdy po půl roce ani nevíme, že nějakou vířivku máme. Častou výmluvou je nedostatek času, bohužel jde ale v mnoha případech o něco úplně jiného. Vířivka totiž neposkytuje ani zdaleka takové pohodlí a relax, jaký od ní lidé očekávají a na který se tak těšili. Možná je pak napadne, zda si neměli vybírat o něco pečlivěji.

V první řadě je při vybírání vířivky důležitá dokonalá ergonomie vířivky a celkové pohodlí v ní. Druhým nejdůležitějším faktorem vaší dlouhodobé spokojenosti je hydromasážní systém vířivky a velikost, funkce a konfigurace použitých trysek.

„To jsou předpoklady, díky kterým budete svou vysněnou vířivku používat s opravdovou radostí.“

Můžete si být stoprocentně jistí, že pouze vířivky s dokonalou ergonomií a kvalitními správně rozmístěnými tryskami udělají z vířivky dokonale pohodlné místo nabízející skutečně kvalitní relaxační hydromasáž. Do takové vířivky budete chodit stále rádi a s radostí ji budete používat po desítky let její životnosti.

 

virivka predpoklady dlouhodobe kvality

Další důležité předpoklady dlouhodobé kvality

(A především vaší spokojenosti s výběrem vířivky) jsou kvalitní a mimořádně silná skořápka vířivky, její konstrukce, filtrační systém, úprava vody ve vířivce, provozní náklady a v neposlední řadě také dostupnost servisu, náhradních dílů a doplňků k vířivce – a to po celou dobu její životnosti.

Dokonce i mnoho značkových výrobců podlehlo snaze konkurovat levným a nekvalitním vířivkám a nabízí levné značkové vířivky. Jedná se ale o „vykradené“ vířivky, které své značce nedělají dobré jméno. Zákazník nemá o těchto konkurenčních bojích ani ponětí a rád sáhne po značkové a zárověň tak levné vířivce. Bohužel, levná vířivka vám nikdy neposkytne to, co vířivka poskytovat má – dokonalé pohodlí a kvalitní hydromasáž. NIKDY!

 

Existují rozdíly i mezi dražšími značkovými vířivkami?

Ano, diametrální rozdíly jsou i mezi dražšími značkovými vířivkami podobných cenových kategorií. Stačí si důkladně porovnat jednotlivé konstrukční části, komponenty a systémy jednotlivých vířivek. Tím zjistíte, že rozdíly mezi vířivkami jsou zásadní, ale co je důležitější, zjistíte, že téměř všechny značkové vířivky jsou v principu fungování úplně stejné – tedy stejně zastaralé.

Výměnné panely trysek, jednotlivé trysky nebo přeprogramované wellness programy – to jsou jen marketingové klamy. Takové vířivky vám sice dovolí přesměrovat průtok vody, zavřít některé trysky, přisávat vzduch do trysek, vyměnit trysku za trysku a podobně, ale to je všechno.

„Někdy navíc tyto doplňky mohou vést k tomu,
že máte tlak příliš silný, slabý a nebo vůbec žádný.“

A komu se chce neustále otevírat a zavírat jednotlivé trysky nebo měnit a nastavovat celé panely? A většinou bývají tyto trysky navíc špatně konfigurované a očekávaný příjemný požitek z kvalitní hydromasáže nebo vytoužený relax jsou v nedohlednu.

 

Koupě vířivky je investicí do vlastního zdraví a relaxace na celý život

Při výběru vířivky proto kontrolujte a také porovnávejte zásadní rozdíly, ale také detaily u všech značek a modelů, které se vám líbí. Nezapomeňte především na zkoušení jednotlivých vířivek a jejich vzájemné porovnávání. Jenom tak si vyberete skutečně kvalitní vířivku, kterou budete s radostí využívat dlouhá léta. Kupte si vířivku, do které se budete každý den těšit!

Pokud budete potřebovat, můžete u nás využít bezplatné poradenství při výběru vířivek, popřípadě můžete využít nabídku zkoušení různých značek a modelů vířivek s následným porovnáním a vším na jednom místě. Zkoušení vířivek je pro vás samozřejmě zcela nezávazné.

„Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy, ukážeme a vysvětlíme vám zásadní rozdíly a veškeré detaily.“

Ušetříme vám tím mnoho času, stresu a hlavně peněz při výběru vířivky a s takto získanými vědomostmi a zkušenostmi se vám bude vaše vířivka vybírat o mnoho lépe.

Doporučujeme vám při výběru porovnávat jednotlivé značky a modely s těmi nejlepšími. Díky tomu totiž zjistíte, co lze od opravdu kvalitní vířivky očekávat a co je pro vás samotné nejdůležitější. Vířivky značky MARQUIS jsou jediné skutečné hydromasážní vířivky, které jsou v tomto ohledu momentálně na absolutním vrcholu.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *