První krok k čisté a zdravé vodě ve vířivce? Čištění vířivky!

Čištění vířivky je nezbytnou součástí její údržby. Pravidelné čištění prodlouží její životnost a zajistí správnou funkčnost vířivky i všech jejích prvků.

 

Proč je čištění vířivky tak důležité?

V pravidelně čištěné vířivce se voda déle a snadněji udržuje v dobré kondici. Díky tomu bude úprava vody ve vířivce o poznání jednodušší. Spotřebujete na ni méně chemie a celkové provozní náklady vaší vířivky se také sníží.

Čištění skořápky vířivky, jejích trysek a také potrubí doporučujeme provádět před každým novým napuštěním. Kabinet a termokryt vířivky můžete čistit kdykoliv, kdy je to potřeba.

„Poté, co vyčistíte kabinet a vnější část termokrytu je vhodné,
zejména na jaře a na podzim,
ošetřit je speciálním krémem nebo sprejem,
čímž prodloužíte jejich životnost a zkrášlíte jejich vzhled.“

 

Nejlepší přípravky pro čištění vířivky

K čištění vířivky je nutné používat pouze ty prostředky, které jsou k němu určené. V současné době jich na trhu najdete celou řadu. Během naší dlouholeté praxe v oboru jsme těchto přípravků vyzkoušeli nespočet.

To nejlepší, na co jsme zatím narazili, jsou jednoznačně produkty značky Aqua Excellent. Poskytují totiž komplexní péči a čištění vířivky i úpravu vody ve vířivce výrazně usnadňují. Jejich velkou výhodou je také schopnost důkladně vyčistit potrubí vířivky, kterému je během čištění potřeba věnovat nejdůkladnější péči. Produkt určený pro čištění potrubí vířivky to zvládne velmi rychle, jeho dávkování je velmi snadné a my jsme s ním nad míru spokojení. Prostředek navíc potrubí zbaví biofilmu, který je oku neviditelný, ale obsahuje velké množství bakterií.

 

uprava vody 

 

V případě jakýchkoliv otázek ohledně čištění vířivky, ale i vířivek obecně, nás můžete kontaktovat – rádi vám pomůžeme a poradíme!

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *