Relaxační výhody hydroterapie

Je to právě relaxace a uvolnění, kvůli kterým si lidé vířivky nejčastěji pořizují. Jak vám pomůže vířivka Marquis najít klid a úlevu od stresu?

Co si představíte pod pojmem relaxace? Pro většinu z nás jde především o absenci práce a povinností. Relaxace je ale mnohem více.

 

„Zahrnuje úlevu od napětí a úzkostí, regeneraci těla i mysli a také prostředek pro zlepšení nálady.“

 

Když jsme ve stresu, dochází v našem těle ke spuštění různých fyziologických obranných mechanismů. Dávné instinkty, které chránily naše předky před šavlozubými tygry a loupeživými válečníky, nyní reagují na záplavu moderních spouštěčů. Dopravní zácpa, večerní zprávy a někdy i obyčejné zapípání příchozí textové zprávy nám stačí k tomu, aby se u nás spustila stresová reakce. Postupem času se tento stres hromadí a stále více a více poškozuje naše celkové zdraví a psychickou pohodu.

 

„Je proto velmi důležité vyhradit si čas a zažít léčivé výhody relaxace.“

 

Relaxace je jednou z nejoblíbenějších výhod hydroterapie. Čistá, teplá, bublající voda a cílená masáž vytvářejí úžasný zážitek pro všechny naše smysly. Mnoho lidí při hydroterapii praktikuje také nějakou další formu relaxační disciplíny jako je soustředěné dýchání, vizualizace nebo progresivní svalová relaxace. Přidáním prvků lázeňské terapie jako je aromaterapie, chromoterapie, muzikoterapie a kyslíková terapie, umožníte své vířivce poskytnout vám ještě hlubší úroveň relaxace.

Termín „relaxační reakce“ vymyslel profesor medicíny z Harvardu a podle publikace Psychology Today tento termín odkazuje na:

 

„naši osobní schopnost povzbudit své tělo, aby uvolňovalo chemické látky a mozkové signály, díky nimž se naše svaly a orgány zpomalí a zvýší průtok krve do mozku“.

 

K dosažení této reakce lze použít různé metody, včetně masáže či progresivní svalové relaxace. Jednou z takových metod je i hydroterapie. Ta poskytuje fyzickou stimulaci a prostředí nezbytné pro relaxaci. Má mnoho zdravotních výhod a je skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli či pro romantické chvilky ve dvou.

 

Jaké jsou další výhody vířivky Marquis?

Vířivky Marquis vám toho mohou nabídnout opravdu hodně! Podívejte se i na další účinky, které poskytují:

lepší vztahy

zdravotní účinky

terapeutické účinky

přínosy pro sportovce

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *