Royal_Spa_Logo_Bile

Současné modely vířivek Royal Spa, které si u nás můžete nejen prohlédnout, ale také živě vyzkoušet, jsou výsledkem naší dlouholeté práce, vývoje, znalostí a především zkušeností s vířivkami.

Nejdůležitějšími kritérii, kterými se řídí vývoj a výroba vířivek Royal Spa, jsou jejich spolehlivost, úsporný provoz, maximální pohodlí, jednoduchá údržba bezpečnost, snaha o dokonalou hydromasáž a vaši ničím nerušenou relaxaci a odpočinek.

No Chlor®

Každý model vířivky používá bezchlorový systém úpravy vody a vy si tak můžete užít nezapomenutelný zážitek z pobytu ve vaší vířivce a čisté a zdravé vodě.

Max Therapy®

Výjimečná hydromasáž s maximálním léčebným i relaxačním účinkem a intuitivním ovládáním intenzity.

Joy Sound®

Neodmyslitelnou součástí téměř všech modelů je také zabudovaný audio systém se subwooferem a Bluetooth.

Hledáte úspornou, bezpečnou, mimořádně pohodlnou, spolehlivou a nenáročnou vířivku s dlouhou životností, která vám každý den poskytne zaslouženou relaxaci a dokonalou hydromasáž pro vaše unavené a bolavé svaly či klouby?

Můžete si být jistí, že vířivka Royal Spa vám poskytne nejen úlevu od bolesti, únavy či stresu a úžasně příjemné zážitky, ale celé komplexní služby.

Výběrem vířivky Royal Spa ale naše péče o vaši vířivku nekončí, tím teprve začíná.

Vířivku vám dovezeme přesně v dohodnutý čas a na vámi zadanou adresu, umístíme na vámi vybrané místo, provedeme odbornou instalaci, vířivku napustíme vodou z vašeho zdroje, uvedeme ji do provozu a důkladně vás zaškolíme pro obsluhu vířivky i úpravu vody v ní. S vířivkou Royal Spa získáte rovněž bezplatnou technickou podporu po celou dobu provozu vířivky, záruční servis a výhodný pozáruční servis a trvalou dostupnost náhradních dílů, doplňků i bezchlorových přípravků pro úpravu vody ve vířivce.

Chcete se na vlastní kůži přesvědčit, že jsou pro vás vířivky Royal Spa tou správnou volbou? Vířivky Royal Spa si můžete osobně a především nezávazně vyzkoušet, i s celou svou rodinou, a získat tím osobní zkušenost s vířivkou a potřebné informace pro vaše rozhodnutí.

Vířivky Royal Spa pro vás vyrábíme ve dvou modelových řadách:
PREMIER ULTIMATE.

Nejdůležitější vlastnosti vířivek Royal Spa– spolehlivost, maximální pohodlí, jednoduchá údržba, nenáročný provoz, bezpečnost, nezapomenutelná hydromasáž a dokonalá relaxace – jsou základem obou těchto modelových řad.

Ať už si vyberete jakýkoliv model vířivky vždy si můžete být jistí, že získáte stejnou kvalitu i dlouhodobou životnost. Jednotlivé modely se liší pouze svou velikostí, vzhledem a výbavou.

Jedinečné výhody vířivek Royal Spa

PowerFlo®

Nejlepší možnou léčebnou či relaxační hydromasáž zajišťují ve všech modelech vířivek ROYAL SPA masážní čerpadla se dvěma rychlostmi, elektronickým úsporným řízením, minimální hlučností a vysokou výkonností.

DirCon®

Nanejvýše spolehlivý systém ovládání a kontroly vířivek ROYAL SPA je dlouhodobě ověřovaný milióny uživatelů z celého světa. Ve všech modelech používáme jednotnou nejvýkonnější řídící jednotku a nejnovější ovládací panely. Tyto moderní ovládací panely s intuitivním dotykovým ovládáním jsou ve všech modelech vířivek ROYAL SPA řady ULTIMATE.

Virivka_Royal_Spa_Nevis
Virivka_Royal_Spa_Martinique

HydroDynamic®

Všechny modely vířivek ROYAL SPA poskytují jedinečnou a nezapomenutelnou hydromasáž s relaxačními i terapeutickými účinky, a to díky kvalitním čerpadlům, promyšlené instalaci a výjimečně pevným hydromasážním tryskám s vysokým průtokem.

ErgoStyle®

Každá pozice pro sezení ve vířivkách ROYAL SPA má odborně navrženou a do nejmenšího detailu promyšlenou ergonomii, což zaručuje, že si své nejpohodlnější místo najde úplně každý.

SolidShell®

Odolná a mimořádně silná skořepina vířivek ROYAL SPA je v pozicích určených pro sezení zesílená a tím poskytuje ještě větší pocit stability a pevnosti.

IsoSafe®

Kombinace tepelné izolace skořepiny vířivek ROYAL SPA (s vysokohustotní izolační pěnou a grafitem), reflexní izolační fólie a kvalitního termokrytu zajišťují veškeré teplo uvnitř vířivky a tím šetří vaše peníze.

Virivka_Royal_Spa_Moorea
Virivka_Royal_Spa_Raiatea

MasivFrame®

Výjimečně pevná a stabilní nosná konstrukce vířivek ROYAL SPA, která je vyrobená z masivního tlakově mořeného dřeva a která dokonale odolá všem vibracím, patří k nejstabilnějším na trhu.

DuraCab®

Vířivky ROYAL SPA po celém jejich obvodě důkladně chrání pevný a kvalitní kabinet, který je vyroben z UV odolného a stabilního materiálu s dlouhou životností.

AddClean®

Díky funkci AddClean® rozpozná filtrační systém vířivek ROYAL SPA, že ji právě používáte, a mimo běžných filtračních cyklů spustí ještě další filtrační proces, kterým z vody odfiltruje všechny tuky a nečistoty ihned po jejím použití.

SafeBase®

Všechny modely vířivek ROYAL SPA už od podlahy izoluje a chrání před vodou, hmyzem i hlodavci silná vana vyrobená z vysoce kvalitního plastu ABS, který je typický svou tvrdostí a houževnatostí.

Virivka_Royal_Spa_Moorea
Virivka_Royal_Spa_Boracay

JoySound®

Neodmyslitelnou součástí téměř všech modelů vířivky ROYAL SPA je také zabudovaný audio systém se subwooferem a Bluetooth.

RemOn®

Vybrané modely vířivek ROYAL SPA jsou maximálně pohodlné také díky personálním ovladačům, pomocí kterých si můžete vaši oblíbenou hydromasáž zapnout přímo z místa ve vířivce, na kterém právě sedíte.

CrannyFlo®

Téměř v každé vířivce ROYAL SPA najdete dekorativní barevně podsvícený uklidňující vodopád, který lze samostatně ovládat, v některých modelech je pak nabízen i v kombinaci s RimaFlo®.

RimFlo®

Součástí většiny modelů vířivky ROYAL SPA je také uklidňující barevné podsvícení římské fontány, které lze ovládat samostatně.

PuritSpa®

Čistotu vířivek ROYAL SPA zajišťuje účinná filtrace s programovým řízením a výkonný ozonátor s dávkovacím injektorem.

Virivka_Royal_Spa_Bermuda
virivky_Royal_Spa_Ultimate

RainLight®

Barevné LED osvětlení vnějších rohů kabinetu vířivky je velmi decentní a přesto zvýrazní jedinečný a excelentní design vířivek ROYAL SPA.

CornLight®

Všechny modely vířivek ROYAL SPA už od podlahy izoluje a chrání před vodou, hmyzem i hlodavci silná vana vyrobená z vysoce kvalitního plastu ABS, který je typický svou tvrdostí a houževnatostí.

ClearLight®

Vícebarevné uklidňují LED osvětlení, které je umístěno pod hladinou a po celém obvodu vířivky, vytváří společně s podsvícením prvků a centrálním osvětlením RainLight® základ účinné chromoterapie, kterou vám nabízí vybrané modely vířivek ROYAL SPA.

CircLight®

Unikátní a bezkonkurenční vícebarevné vnější celoobvodové LED osvětlení vířivek ROYAL SPA.

Virivka_Royal_Spa_Boracay
Virivka_Royal_Spa_Aruba

MaxTherapy®

Výjimečná hydromasáž s maximálním léčebným i relaxačním účinkem a intuitivním ovládáním intenzity, doby i místa masáže, kterou si můžete nastavit podle svých potřeb a nasměrovat ji přesně tam, kde ji nejvíce potřebujete. Toto nadčasové ovládání intenzity a doby masáží pro jednotlivé části těla je zcela jedinečným řešením, kterým se mohou pyšnit pouze vířivky ROYAL SPA, a to konkrétně modely UNIQUE z modelové řady ULTIMATE.

NoChlor®

Každý model vířivky ROYAL SPA používá bezchlorový systém úpravy vody a vy si tak můžete užít nezapomenutelný zážitek z pobytu ve vaší vířivce a čisté a zdravé vodě.

SecuStep®

Pohodlný, ale především bezpečný vstup i výstup z vířivek ROYAL SPA zajišťují bezpečnostní schůdky, které jsou vyrobeny z odolného a UV stabilního materiálu s dlouhou životností a které jsou vždy dokonale barevně sladěné s kabinetem vířivky.

LongPro+®

Díky naším odborným znalostem, praktickým zkušenostem, léty ověřeným výrobním i montážním postupům a používání nejmodernějších komponentů a nejkvalitnějších materiálů jsou všechny modely vířivek ROYAL SPA charakteristické svou dlouhou životností a stabilní kvalitou. 

Virivka_Royal_Spa_Moorea

TOP produkty
této značky