Vířivky Royal Spa Ultimate

Hledáte kvalitní, nenáročnou, mimořádně pohodlnou a zároveň luxusní vířivku poskytující dokonalou relaxaci a hydromasáž, a to vše za férovou cenu? Pak jsou tyto vířivky přesně pro vás.

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si vhodný model pro vás

Prohlédněte si důmyslně propracovaný design a celkově kvalitní zpracování těchto vířivek. I neodborný pohled odhalí, jak jsou prostorné, dokonale tvarované a zaměřené na vaše maximální pohodlí.

Vířivky modelové řady ULTIMATE jsme pro vás vyladili tak, aby poskytovaly co nejvyšší možný komfort, jaký si od vířivky vůbec můžete přát.

virivka royal spa bermuda

Bermuda

Pro 2 osoby / 40 trysek

virivka royal spa nevis

Nevis

Pro 3 osoby / 50 trysek

virivka royal spa martinique

Martinique

Pro 4 osoby / 57 trysek

virivka royal spa boracay

Boracay

Pro 5 osob / 68 trysek

virivka royal spa moorea

Moorea

Pro 6 osob / 67 trysek

Každý model v této modelové řadě se vyrábí ve třech variantách: PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE.

Už varianta PREMIUM je nabízena s plnou výbavou zahrnující JoySound®, AddClean®, ClearLight®, DirCon®, IsoSafe® a spoustu dalších jedinečných výhod vířivek Royal Spa.

Varianta EXCELLENT je navíc k dostání s balíčkem arktické izolace NordIsol® a IsoShield®, které poskytují ještě větší energetickou úsporu vaší vířivky. Audio systém JoySound® využívá v této excelentní variantě především zabudované vibrační reproduktory.

Varianta UNIQUE vířivek Royal Spa je v současnosti vrcholovým modelem naší nabídky a jsme si jistí, že je rovněž vrcholovým modelem na celém trhu s vířivkami. O vaše nejvyšší možné pohodlí, luxus a relaxaci se starají všechny jedinečné výhody, které vířivky Royal Spa nabízí.

To ale není ani zdaleka vše. Všechny tyto jedinečné vířivky mají dokonale propracovanou instalaci a ovládání a poskytnuté masáže jsou díky personálnímu řízení umožňujícímu nastavit masáž pro každou pozici zvlášť a exkluzivnímu systému MaxTherapy® zcela neopakovatelné. Všechny modely varianty UNIQUE jsme pro zajištění ještě většího pohodlí vybavili také personálními ovládači RemOn®.

Každá varianta všech modelů vířivek Royal Spa v této modelové řadě je svým způsobem jedinečná a výjimečná. Ať už si vyberete jakoukoliv, můžete si být jistí, že vždy získáte stejnou kvalitu, luxus i dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou pouze ve velikosti a výbavě.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem