Vířivky Royal Spa Ultimate

Hledáte kvalitní, nenáročnou, mimořádně pohodlnou a zároveň luxusní vířivku poskytující dokonalou relaxaci a hydromasáž, a to vše za férovou cenu? Pak jsou tyto vířivky přesně pro vás.

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si vhodný model pro vás

Prohlédněte si důmyslně propracovaný design a celkově kvalitní zpracování těchto vířivek. I neodborný pohled odhalí, jak jsou prostorné, dokonale tvarované a zaměřené na vaše maximální pohodlí.

Vířivky modelové řady ULTIMATE jsme pro vás vyladili tak, aby poskytovaly co nejvyšší možný komfort, jaký si od vířivky vůbec můžete přát.

Virivka_Royal_Spa_Bermuda_Nahled

Bermuda

Pro 2 osoby / 40 trysek

Virivka_Royal_Spa_Nevis_Nahled

Nevis

Pro 3 osoby / 50 trysek

Virivka_Royal_Spa_Martinique_Nahled

Martinique

Pro 4 osoby / 57 trysek

Virivka_Royal_Spa_Boracay_Nahled

Boracay

Pro 5 osob / 68 trysek

Virivka_Royal_Spa_Moorea_Nahled

Moorea

Pro 6 osob / 67 trysek

Každý model v této modelové řadě se vyrábí ve třech variantách: PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE.

Už varianta PREMIUM je nabízena s plnou výbavou zahrnující JoySound®, AddClean®, ClearLight®, DirCon®, IsoSafe® a spoustu dalších jedinečných výhod vířivek Royal Spa.

Varianta EXCELLENT je navíc k dostání s balíčkem arktické izolace NordIsol® a IsoShield®, které poskytují ještě větší energetickou úsporu vaší vířivky. Audio systém JoySound® využívá v této excelentní variantě především zabudované vibrační reproduktory.

Varianta UNIQUE vířivek Royal Spa je v současnosti vrcholovým modelem naší nabídky a jsme si jistí, že je rovněž vrcholovým modelem na celém trhu s vířivkami. O vaše nejvyšší možné pohodlí, luxus a relaxaci se starají všechny jedinečné výhody, které vířivky Royal Spa nabízí.

To ale není ani zdaleka vše. Všechny tyto jedinečné vířivky mají dokonale propracovanou instalaci a ovládání a poskytnuté masáže jsou díky personálnímu řízení umožňujícímu nastavit masáž pro každou pozici zvlášť a exkluzivnímu systému MaxTherapy® zcela neopakovatelné. Všechny modely varianty UNIQUE jsme pro zajištění ještě většího pohodlí vybavili také personálními ovládači RemOn®.

Každá varianta všech modelů vířivek Royal Spa v této modelové řadě je svým způsobem jedinečná a výjimečná. Ať už si vyberete jakoukoliv, můžete si být jistí, že vždy získáte stejnou kvalitu, luxus i dlouhodobou životnost. Rozdíly jsou pouze ve velikosti a výbavě.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem