S opravdu kvalitním swim spa můžete ušetřit peníze

Díky kvalitnímu swim spa si užijete daleko více zábavy, relaxace i sportu. A s opravdu kvalitním swim spa bazénem můžete navíc i ušetřit – místo, spotřebu energie i spotřebu chemie pro úpravu vody.

 

Kvalitní swim spa vám přinese ničím nerušené plavání, a to v pohodlí vašeho domova. Zároveň vám ale dopřeje dokonalou relaxaci, báječnou hydromasáž a nekonečné množství zábavy. Ve swim spa bazénu je možné také trénovat veslování a užívat si i jiných sportů jako aqua aerobic, aqua fitness, aqua workout, aqua boxing, aqua pole, aqua jump, aqua tredmill, aqua bike a mnoho a mnoho dalších aktivit.

„Swim spa je možné umístit na zahradu,
na terasu, ale i do interiéru.“

K dispozici jsou volně stojící i zapuštěné modely. Pokud dáte přednost kvalitě, můžete si zábavy, relaxace a sportu užívat při minimálních provozních nákladech a s minimální starostí o údržbu a úpravu vody. Bazén swim spa je dokonale izolován od základu až k termokrytu a bezchlorová chemie vám šetří energii, čas i peníze.

Klasické swim spa dostupné na trhu se vyrábí podobnou technologií jako vířivky z akrylátu. Ten je výhodný s ohledem na množství barevných odstínů, které nabízí.

„Dlouhodobý slunečný svit mu ale nedělá příliš dobře
a může dojít i k narušení akrylové skořápky
a vzniku trhlin či prasklin.“

Swim spa, které jsou vyrobené z akrylátu, je proto nutné již od prvního použití zakrývat originálním termokrytem, či jiným vhodným krytem. Díky tomu těmto nepříjemnostem předejdete.

V naší nabídce najdete vysoce kvalitní swim spa značky Marquis Spas. Jejich výrobky jsou ceněny pro svou výraznou odolnost, pevnost a dlouhou životnost. Díky tomu vám budou sloužit dlouhé roky, kdy si budete moci dopřávat sport, relaxaci i zábavu a nebudete se muset o nic starat.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *