Saunamed_Logo_Bile

Tyto infrasauny vsadily od začátku na trvalý výzkum a vývoj, kompetentní poradenství, prvotřídní kvalitu všech produktů a bezchybný zákaznický servis. Odborníci tvrdí, že infračervená technologie zářičů infrasaun SaunaMed je jednou z nejvíce efektivních a především nejúčinnějších a to v rámci celého světa.

Primární značka v Británii

Dnes jsou již primární značkou ve Velké Británii, kde je schvalují a používají i lékařský odborníci.

Infrazářiče DuraWave ™

Speciální zářiče se vyrábí ze 100% čisté keramiky a neobsahují žádné toxiny nebo chemikálie.

Světové standardy kvality

Certifikovány nezávislými institucemi. Splňují všechny bezpečnostní normy. Výrobní proces je pravidelně kontrolován.

SaunaMed nabízí širokou škálu modelů

  • produkty pocházejí z továrny, která disponuje s více než 25-letými zkušenostmi ve výrobě kvalitních infrasaun
  • infrakabiny se vyrábějí pouze z kvalitního FSC certifikovaného dřeva
  • dnes jsou již primární značkou ve Velké Británii, kde je schvalují a používají i lékařský odborníci
Infrasauna_SaunaMed_Luxury_ISMLX6
Durawave_zarice_saunamed

V čem je SaunaMed inovativní?

Infra zářiče DuraWave™ se vyrábí ze 100% čisté keramiky a neobsahují žádné toxiny nebo chemikálie. Infrazářiče se navrhují tak, aby byly bezpečné na dotyk. Opakované klinické testy poukazují na to, že DuraWave ™ infrazářiče produkují infračervené záření velmi blízké k dokonalosti s přirozenou harmonií lidského těla, což vede ke zvýšení zdravotních výhod.

Porovnání zářičů DuraWave a běžných karbonových

DuraWave™ infrazářiče byly navrženy a kalibrovány na správný vlnový rozsah, a to 7,5 až 15 mikronů. Převážná část vlnových délek je 9,4 mikronů, což je právě frekvence, při které se rozvibruje molekula vody. To je důležité, neboť naše tělo je ze 70% složené právě z vody. Tato vibrace způsobuje uvolnění toxinů přímo z buněk, jako je rtuť, hliník, cholesterol a jiné toxické plyny, jako je síra a formaldehyd. Tento optimální výstup také umožňuje hlubší proniknutí infračerveného tepla do tkání těla, což způsobuje úlevu od bolesti, detoxikaci, zlepšení krevního oběhu a zvýšení průtoku periferní krve.

Saunamed_zareni
Infrasauna_SaunaMed_Classic_6

Komponenty a testování

SaunaMed využívá při výrobě komponenty, které jsou všechny v pevném stavu bez pohyblivých částí, čímž jsou tyto sauny extrémně robustní a spolehlivé.

Každá SaunaMed infrasauna je důkladně otestována přímo v továrně, aby se ověřila její plná funkčnost. Testy poukazují na to, že elektrické komponenty v saunách mají extrémně nízkou míru selhání. Například infra zářiče DuraWave™ mají míru selhání méně než 0,01%. Ve skutečnosti, každá infrasauna je vyrobena tak, aby splňovala obě normy, pro domácí i komerční využití. Kvalitní infrasauny SaunaMed jsou uznávané pro svou trvanlivost vzhledem k přesnosti a kvalitě součástí použitých při výrobním procesu.

Světové standardy bezpečnosti a kvality

Všechny infrasauny této značky jsou certifikovány nezávislými institucemi, splňující všechny bezpečnostní normy a proces výroby je pravidelně kontrolován příslušnými orgány. Mnohé z certifikátů jsou vydávány německým SGS, který je považován za přední kontrolní středisko kvality v dnešním světě.

Certifikace zahrnuje například CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS, SFI a SAA, abychom jmenovali alespoň některé.

Saunamed_certifikace
Infrasauna_SaunaMed_Luxury_ISMLX3

ETL – laboratoře byly založeny v roce 1896 Thomasem Edisonem, a jsou jedněmi z nejstarších zkušebních laboratoří na světě. Certifikace ETL a ETL-C vám zaručí, že všechny kvalitní infrasauny SaunaMed prošly testy a splňují všechny potřebné výkonnostní bezpečnostní normy.

Směrnice RoHS znamená „omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních“.

GS – tato nezávisle autorizovaná značka je uznávaná po celé Evropě a obzvláště důležitá v Německu. Značka GS ukazuje, že výrobek splňuje požadavky německého zákona o bezpečnosti výrobků, a také že produkt prošel testováním bezpečnosti, převyšuje zákonné normy a vysokou kvalitu.

ISO9001 norma vyžaduje neustálé zlepšování v provozních procesech a řízení kvality. Tato norma je důležitá, protože zaručuje konzistenci v produktech a službách.

Kromě těchto bezpečnostních certifikací jsou všechny elektroinstalace v kvalitních infrasaunách SaunaMed zapouzdřeny v ohnivzdorném potrubí z nerezové oceli.

Životní prostředí

Veškerý materiál používaný k výrobě infrasaun značky SaunaMed je nealergenní, netoxický a šetrný k životnímu prostředí. Dřevo pochází z obnovitelných lesů. Výrobce saun SaunaMed je jedním z mála s certifikací FSC – iniciativa udržitelného lesního hospodářství a také plně dodržuje nařízení směrnice EU – RoHS.

Rainforestlogo

TOP produkty
této značky

Infrasauna_SaunaMed_Lumina_ISML4

Infrasauna Lumina 4

Finska_Sauna_SaunaMed_Lumina_6

Finská sauna 6

Infrasauna_SaunaMed_Luxury_6

Infrasauna Luxury 6

Infrasauna_SaunaMed_Classic_4

Infrasauna Classic 4