Spa vířivky – každý najde svůj důvod, proč si je pořídit

Pokud jste dlouho odolávali pořídit si vířivku do domácnosti, nechte se konečně zlákat. Možná vás jen nenapadl ten správný důvod, proč ji vlastnit. V tomto článku jsme pro vás sepsali různé scénáře a věříme, že si každý vybere ten svůj. 

 

Spa vířivka aneb každý si vybere tu svou 

Ať už hledáte jakýkoliv model, věřte, že spa vířivka dokáže splnit to, co si přejete. Možná toužíte po 30 minutách odpočinku, který bude patřit jen vám. Nebo hledáte model, který využije celá rodina. Podívejte se na popsané scénáře níže. Vířivka dokáže splnit různá očekávání. Je jen třeba najít ten správný model, který vám bude vyhovovat ve všech směrech: 

 

  • Rodinná vířivka pro celou rodinu 
  • Vířivka pro romantické okamžiky ve dvou 
  • Odpočinkové koupele a váš osobní prožitek  
  • Vířivka nejen pro odpočinek, ale i zdravý pohyb

 

Rodinná vířivka pro celou rodinu 

Potřebujete často vymýšlet rozmanité aktivity pro děti? Pořádáte rádi různé oslavy či zahradní párty? V takových případech se vám budou hodit spa vířivky, které využijete kdykoliv během roku a umístíte kamkoliv v exteriéru. Zaměřte se spíše na vířivou vanu s většími rozměry, kam se hravě vleze i početnější rodina. Možná vám bude stačit klasická vana pro 4 osoby. Není ale problém sehnat i vířivky pro 6 osob nebo více. Pokud byste si chtěli dopřávat pravidelné vodních aktivity, a kromě odpočinku zařadit i sport, podívejte se také na swim spa, kde máte i možnosti protiproudu. 

 

 “Vaše rodina určitě ocení umístění vířivky na vaší zahradě. Zaměřte se na celoroční venkovní vířivky, se kterými si dopřejete koupele a  vodní radovánky kdykoliv během roku.” 

 

Vířivka spa pro romantické okamžiky ve dvou 

Vířivka je ideálním místem, kde si můžete dopřávat hydromasáže jen se svým partnerem. Pokud víte, že si budete užívat koupele ve dvou, je pro vás zbytečné hledat vanu s většími rozměry. Raději se zaměřte na vířivky pro dva, které jsou sice menší oproti těm klasickým, ale funkčně jim plně konkurují. Nebudete mít problém sehnat ani rohovou variantu, která zapadne všude, i na menší terasu či balkon. 

“Celoroční venkovní vířivka je ideální také pro umístění na terasu. Představte si, jak si užíváte společnou koupel s výhledem na noční oblohu. O to byste se v interiéru ochudili.” 

 

virivka spa

Odpočinkové koupele a váš osobní prožitek 

Koupele, jaké spa vířivky poskytují, se řadí mezi odpočinkové a relaxační aktivity. Představte si, že si zde můžete dopřávat masáže v teplé vodě, a to třeba každý den. Může se to stát místem, kde máte čas jen pro sebe. I kdybyste si z celého dne dopřáli jen 30 minut, kdy odložíte své povinnosti, stojí to přece za to. 

“Zapomeňte na veřejná wellness centra, která vás jen omezují. Vytvořte si soukromý wellness u vás doma.” 

Vířivka spa nejen pro odpočinek, ale i zdravý pohyb

Pokud hledáte aktivitu, kde budete moct nejen odpočívat, ale také se zdravě hýbat, vířivka spa je tím pravým. Vířivá vana je ideální pro odpočinkové koupele a relax po práci. Je ale vhodná i pro různé vodní aktivity. Možná jste to dosud nezaznamenali, ale existuje jóga ve vířivce, díky čemuž se nejen uvolníte, ale také podpoříte zdraví. 

Kromě pohybových aktivit si můžete vyzkoušet i různé terapie ve vířivce. Je jen na vás, co preferujete. 

virivka spa 

Splňuje alespoň některý z výše uvedených scénářů to, po čem tak toužíte? Pokud ano, jste tu správně. Nechte se konečně zlákat a dopřejte si vířivé koupele kdykoliv jen budete chtít. Nechte si odborně poradit a vyberte pro sebe to nejlepší. 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

 

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *