SpaBalancer, bezchlorová chemie – co obsahuje a jak pracuje?

Produkty SpaBalancer považujeme za to nejlepší, co v současné době trh s bezchlorovou chemií pro úpravu vody nabízí. Kvalita těchto výrobků je opravdu nekompromisní – chcete vědět proč?

 

Jaké nebezpečí na nás ve vířivce číhá?

Bakterie k vodě ve vířivce bohužel patří. Láká je teplá voda (okolo 37 °C a více), která je navíc bohatá na živiny. V takovém prostředí se bakterie snadno a velmi rychle množí.

„Během jedné půlhodiny se jejich počet dokáže zdvojnásobit.“

A vířivka s vodou plnou bakterií nejen, že našemu zdraví neprospívá, ale může mu také vážně uškodit. Velmi nebezpečnou bakterií je Legionella, která je navíc velmi odolná a je téměř nemožné ji zničit pomocí běžných dezinfekčních prostředků.

Voda ve vířivce ale obsahuje také vysoké množství mikroorganismů a dalších látek jako jsou lupy, částečky odumřelé kůže, špína, pot, močovina nebo zbytky kosmetických přípravků. Ve vířivce dojde k aktivaci našeho lymfatického systému, který z těla uvolňuje toxiny a ty putují z kůže přímo do vody. Ani tyto látky není lehké odstranit běžnými dezinfekčními prostředky. Často jsou velmi malé a filtrační kazety je tak nedokáží odfiltrovat.

„Výsledkem je kalná pěnící voda plná něčeho,
v čem se nikdo koupat nechce.“

 

nebezpeci ve vode ve virivce

 

Jak bezchlorová chemie SpaBalancer pomáhá?

SpaBalancer je složen ze směsí několika přírodních materiálů. Ty jsou na molekulární úrovni schopné enkapsulovat (zapouzdřit, obalit) cizí látky jako bakterie, mikroorganismy, mangan, železo, vápník, močovina, zbytky odumřelé kůže apod.

„Tyto zapouzdřené látky se posléze shlukují
a pomocí filtračního systému jsou odváděny pryč z vody.“

Tím, že SpaBalancer obalí bakterie, znemožní jim příjem živin a také rozmnožování. Bakterie se tak díky tomuto produktu stanou zcela neškodné a obalené se snadněji odfiltrovávají.

K zapouzdření dochází velmi rychle, takže se bakterie nejen dále nerozmnožují, ale především si proti SpaBalanceru nestihnou vytvořit imunitu. A co je ze všeho nejdůležitější: bakterie během zapouzdření nevypouští do vody nebezpečný odpad. To je u jiných dezinfekčních prostředků, zejména na bázi chlóru, velmi časté. SpaBalancer všechny látky ale nejen zapouzdří, zároveň je shromáždí tak, aby byly snadno odfiltrované.

„Díky tomu bude voda ve vaší vířivce zdravá, křišťálově čistá
a naprosto bezpečná – jako voda z horského pramene.“

 

uprava vody

 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit! Rádi vám pomůžeme s výběrem a s čímkoliv poradíme.

KONTAKTUJTE NÁS:
723 703 755 
[email protected]

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

 

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *