Trénink se swim spa ATV

Ať už jste ostřílený profesionál, ctižádostivý sportovec nebo si prostě chcete udržet kvalitu života, swim spa ATV jsou ideální pomocníci pro aerobní cvičení ve vodě.

 

Protahování ve vyhřívané vodě a regenerace po tréninku

Zahřátí a protažení svalů nebylo nikdy tak jednoduché! Díky možnosti nastavit teplotu vody až na 40 °C získáte všechny výhody celoroční venkovní vířivky s dostatečným prostorem pro rozsah pohybu celého těla.

„Kombinace tepla, hydrostatického tlaku a vztlaku usnadňuje protahování a rehabilitaci po zranění nebo vyšší zátěži.“

Dopřejte si rozehřátí před tréninkem a nebo naopak uklidnění a uvolnění svalů po něm v masážním sedadle.

 

Veslování s posilovací gumou a odporový trénink

Odporové cviky ve vodě jsou díky přiloženým posilovacím gumám a volitelné sadě Resistance & Rowing Kit opravdu snadné. Posilovací gumy nabízejí ukotvenou mechaniku plavání a pomáhají zlepšit formu i kontrolu nad pohyby. Nástavce pro veslování vám zase umožní zaměřit se na symetrii horní části těla a zlepšování kondice a síly. Cvičení ve vodě si můžete upravovat a kombinovat tak, aby odpovídalo vaší fyzické zdatnosti i vašim cílům.

 

Stacionární kopy nohou

Každé americké swim spa Marquis je vybavené madlem z nerezové oceli, které můžete použít pro cvičení dolních končetin. Se zapnutými plaveckými a vztlakovými tryskami a vaším tělem v horizontální poloze provádějte stacionární kopy nohou a posilujte kyčelní flexory, hýžďové svaly a ischiokrurální svaly (hamstringy).

„Chůze ve vodě proti proudu je skvělá pro zlepšení stability, rovnováhy i výdrže.“

Nebo trysky vypněte a s tělem ve svislé poloze provádějte dřepy či step aerobik a posilujte lýtka

 

trenink se swim spa ATV

Cvičení ve vodě neboli aquafitness má celou řadu výhod. U nás vám nabízíme i další šikovná zařízení, pomůcky a nástroje, které vám pomohou udržet se v kondici, zlepšit si fyzičku a vypracovat se. To vše při minimální zátěží pro vaše klouby.

 

trenink ve spa ATV

Zlepšení plavecké techniky

Rychlost proudění plaveckých trysek je nastavitelná. Při nižší rychlosti můžete procvičovat různé plavecké styly a zlepšovat své plavecké dovednosti. Menší důraz na sílu a rychlost vám pomůže se lépe soustředit na jednotlivé pohyby a postupně si vypracovávat skvělou plaveckou techniku.

„Čím víc budete průtok plaveckých trysek zvyšovat, tím větší výzvou to pro vás bude.“

Budete také moci odhalit místa napětí či omezeného rozsahu pohybu a postupně se budete stávat jistějším a silnějším plavcem.

 

Izolace jednotlivých svalů a kondice šetrná ke kloubům

Swim spa se vám přizpůsobí, jak jen potřebujete. Zaměřte se na konkrétní svalové skupiny nebo jednotlivé svaly, abyste zlepšili jejich pružnost, sílu i vytrvalost. Cvičení s jemným rozsahem pohybu spolu s výhodami tepla a hydrostatického tlaku vám pomůže snížit otoky a zmírní nepohodlí kloubů. Práce na problémových místech vám bude den ode dne přinášet větší a větší úlevu a povede ke zlepšení celkové kvality vašeho života.

 

Vytrvalostní trénink

S vodou nastavenou na nízkou a bezpečnou teplotu můžete plavat tak dlouho, jak si vaše srdce přeje. Ať už dáváte přednost pomalému a klidnému tempu, nebo náročným výzvám, swim spa mají vše, co je potřeba k překonání cílové vzdálenosti.

„A pokud chcete, vaše swim spa ATV má dostatečný výkon na to, aby vám dalo pořádně do těla.“

 

Chcete-li si vyzkoušet swim spa ATV osobně a nebo získat informace o cenách a financování, kontaktujte nás. Rádi vám také poradíme s výběrem toho nejvhodnějšího modelu pro vaše potřeby i možnosti.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *