Příslušenství a doplňky k swim spa ATV

Mít možnosti je vždy příjemné! Zvláště, když zlepšují komfort, funkčnost a pohodlí vašeho vlastního swim spa ATV.

Swim spa ATV patří k tomu nejlepšímu, co současný trh se swim spa nabízí. A to nejen díky vysoké kvalitě svého zpracování a použitých materiálů, vysoké kvalitě výbavy a využívaných technologií či vysoké kvalitě funkcí a možností využití.

„Swim spa ATV nabízí také širokou škálu doplňků a příslušenství, díky kterým si je jejich majitelé mohou vychutnat naplno.“

 

12bodový vodní prvek

Relaxace ve swim spa ATV

Modely swim spa ATV-14 a ATV-17 mají zabudovaných 6 vodopádů na každé straně swim spa. Zvuk tekoucí vody uklidňuje a navozuje tu správnou atmosféru pro dokonalou relaxaci. A spolu s volitelným 22bodovým systémem vnitřního osvětlení si můžete užít úžasné noční plavání či koupel.

 

Aquabike

swim spa ATV aquabike

Zpestřete svou rutinu vodního cvičení přidáním vodní cyklistiky. Profesionální Aquabike od Hydrorider® nabízí maximální fitness zážitek, který posune váš intervalový trénink na novou úroveň. Podívejte se také na další zařízení pro aquafitness, která máme v nabídce. Zde je více info o Aquabike Hydrorider.

 

Audiosystém s připojením Bluetooth

swim spa ATV audio možnosti

Audiosystém skvělý pro večírky v bazénu, ale také relaxaci či muzikoterapii. Systém obsahuje přijímač, čtyři povrchové reproduktory a subwoofer zabudovaný do vaší swim spa.

„Díky bezdrátovému připojení Bluetooth můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu, internetové rádio a další ze svého mobilního zařízení.“

K audiosystému si můžete volitelně ještě pořídit plovoucí dálkové ovládání a dva rozšiřující audio porty pro kabelové audio připojení (USB a 3,5mm AUX jack).

 

Bezdrátový systém a mobilní aplikace ControlMySpa™

swim spa ATV ControlMySpa

 Ovládejte své swim spa ATV dálkově s pomocí aplikace ControlMySpa nainstalované ve vašem zařízení se systémem Android nebo iOS.

Můžete sledovat teplotu vody, ovládat čerpadla a osvětlení nebo plánovat cykly filtrace. Díky aplikaci můžete swim spa zapnout a nastavit vše potřebné tak, abyste ho po příchodu domů mohli ihned začít používat.

Systém ControlMySpa obsahuje modul CMS Gateway nainstalovaný uvnitř swim spa a modul CMS Home Side RF připojený k vašemu domácímu internetovému routeru. Maximální vzdálenost mezi modulem Gateway a modulem Home Side RF je cca 100 metrů.

„Pro použití je nutné mít v mobilním zařízení připojené k internetu, nainstalovanou aplikaci a být zaregistrovaným uživatelem.“

Aplikace je ke stažení zdarma a neplatí se v ní žádné měsíční poplatky. ControlMySpa je dostupná možnost u všech swim spa ATV vyrobených od roku 2022. Systém je také kompatibilní se staršími swim spa ATV vyrobenými od roku 2013 a může být nainstalován kvalifikovaným technikem.

 

Kryty a zvedáky krytu

swim spa ATV termokryty a obaly

 Ke každému swim spa ATV obdržíte dva kryty DuraCover®, každý z nich slouží k utěsnění jedné poloviny swim spa.

„Kryty DuraCover snižují tepelné ztráty a pomáhají šetřit náklady na elektřinu, zároveň swim spa chrání před poškozením slunečními paprsky i nečistotami.“

Kryt DuraCover je z husté pěny, má lineární tepelné těsnění po celé délce záhybů, dvojitě prošívaný vinyl námořní kvality a zapuštěnou podpěru C-kanálu z galvanizované oceli, která snižuje pokles nebo vyboulení krytu způsobené těžkým nánosem například sněhu. 5-2,5palcové zúžení pomáhá s odtékáním dešťové vody. Náhradní kryty k swim spa ATV lze dokoupit.

„Zvedáky krytu Cover Companion pro swim spa ATV-14, ATV-17 a V150 usnadňují otevírání i zavírání krytů na obou koncích swim spa.“

Zvedák krytu Cover Companion s nástavci se montuje přímo do skořápky a rámu vany. K montáži je potřeba 31 až 46 cm volného prostoru na každém konci swim spa a asi 11 cm volného prostoru na obou stranách swim spa. Zvedáky krytu pro swim spa ATV jsou vyrobené z korozivzdorného hliníku s práškovým nástřikem.

 

Doplňky Environments™

swim spa ATV Enviroments

Produkty z řady Environments™ přidají vašemu swim spa ATV funkčnost, všestrannost a pohodlí.

Zlepšují nejen samotné swim spa, ale zkrášlují také jeho okolí. Bezpečnostní schůdky zlepšují bezpečnost a komfort vstupu do swim spa i výstupu z něj. Úložná lavice přidává prostor pro sezení u swim spa a úložná skříňka poskytuje další odkládací plochu pro osvěžení, pokrmy nebo jiné věci, které chcete mít při koupeli ve swim spa po ruce.

„Pořiďte si perfektní doplněk k swim spa TV-14, ATV-17 nebo V150, který odpovídá paletě barev a designu vašeho swim spa.“

Schůdky, úložné skříně a další moduly lze také různě kombinovat a dosáhnout tak zcela jedinečného celkového vzhledu.

 

LED osvětlení
swim spa ATV osvětlení„Dokonalá atmosféra díky vícebodovému LED osvětlení!“

Vylepšený balíček osvětlení, který slouží jako doplněk základního LED osvětlení swim spa ATV přidává do skořápky vícebarevné LED diody.

Užijte si širokou paletu barev, vyzkoušejte různé barevné režimy a přechody.

Dodatečné LED osvětlení zlepší viditelnost swim spa ATV v noci a poskytuje další možnosti relaxace a úlevy od stresu. Proměňte své swim spa ATV v zářivou noční podívanou, kterou budou vaši hosté obdivovat.

 

Sada doplňků pro cvičení Resistance & Rowing Kit

hubnutí se swim spa ATV

Díky této volitelné sadě můžete ještě více zdokonalit své vodní cvičení. Dvě nerezová „vesla“ s napínacími šňůrami a snadno uchopitelnými rukojeťmi vám pomohou posílit horní polovinu těla. Posilovací gumy mohou pomoci zlepšit techniku plavání a jsou skvělým doplňkem i k dalším vodním aktivitám. Navíc je můžete využít i při cvičení „na souši“.

 

Odporové popruhy

swim spa ATV plavecké popruhy
Tento doplněk je častým prostředkem kontroly plavecké pozice, který využívá mnoho zkušených plaveckých trenérů. Popruhy využijete i při posilování či jiných variantách cvičení ve vodě – i mimo ni. Odporové popruhy jsou standardní výbavou swim spa ATV-14 a ATV-17, u modelů V150 jsou volitelné.

 

In-line sanitace

swim spa ATV in-line sanitace
Volitelná in-line sanitace je dostupná pouze pro modely V150P a V150W. Nastavitelné množství chemikálií, které se do vody uvolňují na základě používání swim spa, zajistí dokonale čistou, krásnou a především zdravou vodu, která bude vždy připravena ke koupeli.

Voda nejdříve prochází minerální (nebo kondicionační) kartuší, následně teče do dezinfekční patrony a poté zpět do swim spa.

„Přidáním in-line systému do vaš2>í swim spa ATV zlepšíte celkovou efektivitu filtračního a čisticího systému.“

Tím dojde ke snížení spotřeby dezinfekčních prostředků a tedy i k nižší koncentraci chemikálií ve vodě.

 

Ozonátor se vstřikováním Mazzei®

swim spa ATV ozonátor
Po filtraci je voda ve swim spa ATV naplněna plynným ozónem (O3), což je přírodní okysličovadlo, které zajistí zničení mikrobů a bakterií ve vodě. Ozonátor pomáhá odstraňovat i rozpuštěné organické sloučeniny. Jakmile je ozón spotřebován, přemění se zpět na běžný kyslík (O2).

„Ozonátor v kombinaci s in-line sanitačním systémem přináší nejúčinnější systém hospodaření s vodou na trhu.“

Ozonátor se vstřikováním Mazzei je standardní součástí modelů ATV-14 a ATV-17 a volitelnou možností u modelů V150P a V150W.

 

Filtry Marquis®

swim spa ATV nejlepší filtrace

„Vždy používejte originální filtry Marquis®, které udrží swim spa ATV v perfektním stavu!“

Filtry Marquis odpovídají zvýšenému průtoku a tlaku filtračního systému swim spa ATV. Pečlivé inženýrství a testování vyústilo ve výběr filtrů, které účinně zachycují organické nečistoty. Filtry Marquis využívají materiál s antimikrobiální úpravou, díky kterému je péče o vodu a údržba vody v swim spa ATV hračkou.

 

Podukty pro úpravu vody Marquis®

Péče o vaše swim spa ATV nebyla nikdy jednodušší díky testovaným a schváleným chemikáliím. Možnosti dezinfekce zahrnují ručně dávkované krystaly nebo plováky bromu či chlóru, náhradní patrony s bromem či SmartChlor® pro automatické in-line sanitační systémy v modelech V150P nebo V150W. V nabídce je také kompletní řada vodních balancérů, čističů a ochranných prostředků. Napište nám, pokud máte o produkty zájem nebo se chcete na cokoliv zeptat.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *