Výhody vlastního swim spa ATV

Pořízení swim spa může příznivě ovlivnit vaše zdraví, psychiku a celkově váš život. Jak přesně?

 

Vlastnit swim spa má mnoho výhod

O výhodách plavání a koupání ve vyhřívané vodě věděli už naši předci před tisíci lety. Swim spa Aquatic Training Vessels™ (ATV™) propojuje tyto znalosti s moderními technologiemi a inovacemi a přináší zařízení s jedinečným hydrodynamickým řízením průtoku, celotělovou hydromasáží, jednoduchou péčí o vodu a přenosností. Vyráběné přímo v USA a s téměř 40 lety zkušeností je ATV v současnosti nejlepší značkou swim spa.

Výhody swim spa ATV

Kvalitní plavecký trénink

Nezáleží na tom, zda jste rekreační plavec nebo závodní sportovec – plavecký trénink je dobrý pro rozvoj základů, udržení kondice i pro zlepšení vašeho výkonu. Není nic špatného na využívání soukromých či veřejných plaveckých bazénů. Jejich otevírací doba nám ale nemusí vždy vyhovovat. A to nemluvíme o někdy trochu pochybné hygieně či nedostatku soukromí. Vaše vlastní swim spa vám naproti tomu poskytne všechny výhody plaveckého tréninku, které si můžete užívat v pohodlí a soukromí vašeho domova.

Zajímá vás, jak vám swim spa může pomoci s vaším plaveckým tréninkem?

Fitness výhody swim spa ATV

Prevence zranění a regenerace po výkonu

Vodní fitness a vodní aerobik patří mezi nejefektivnější, ale také nejpříjemnější formy cvičení ve vodě. Až vás budou obklopovat stovky litrů vyhřáté vody, budete si moci vychutnat výhody jako je hydraulický odpor, zvýšení vertikální i boční stability a také snížení namáhání kloubů či zmírnění zánětů. I profesionální sportovci vědí, jak moc záleží na regeneraci těla po výkonu. Dopřejte svému tělu to nejlepší díky jedinečným swim spa ATV, která nabízí oproti konkurenčním modelům větší plavací plochu či vyváženější hydrodynamiku.

Chcete vědět, jak přesně vám swim spa může pomoci zotavit se po fyzické námaze?

Terapeutické účinky swim spa ATV

Terapeutické účinky

Při vodoléčbě se kombinuje voda, teplo a hydromasáž. Tyto tři složky společně pomáhají mírnit jak fyzické, tak psychické nepohodlí a podporují dobrou náladu a zdraví. Díky 40 letům inovací v Marquis mohou dnes swim spa ATV nabídnout od dvou do osmi hydroterapeutických sedadel s řadou trysek zaměřených na krk, ramena, bederní oblast, nohy a chodidla. Tato swim spa pomáhají zlepšit krevní oběh, snížit svalové napětí, podporují relaxaci a poskytují i celou řadu dalších zdravotních výhod. A se swim spa ATV si můžete užít nejen hydroterapii a hydromasáž, ale také aromaterapii, chromoterapii či muzikoterapie.

Jak vám mohou terapie poskytované swim spa zlepšit náladu a zpevnit zdraví?

Relaxace ve swim spa ATV

Relaxace

Představte si hodně náročný den. A teď si představte, že na vás na jeho konci čeká relaxační koupel v teplé vodě. Jak vám to zní? I plavecké cvičení či jiné cvičení ve vodě, pro které lze swim spa využít, funguje jako báječný prostředek pro zvýšení hladiny endorfinů a naopak snížení hladiny stresových hormonů. Nebo vyzkoušejte masáž s pomocí vysokoprůtokových a nízkotlakých hydromasážních trysek, které pronikají hluboko do těla a ulevují od únavy či bolesti svalů a kloubů. Uvolněte napětí v celém těle, zlepšete si náladu a zapomeňte na starosti, zlepšete si také koncentraci a dopomozte si k lepšímu spánku. To vše vám umožní vaše swim spa.

Zajímá vás, jak vám může swim spa ulevit od stresu?

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *