Jaké jsou nejlepší vířivky, sauny a swim spa bazény pro vaše domácí wellness?

Jde vám ze všech značek a jednotlivých modelů vířivek, saun či swim spa bazénů hlava kolem? Máme pro vás několik základních rad, s kterými to zvládnete!

 

Relaxace a pohoda v pohodlí vašeho domova

Rodinné wellness patří zvláště v dnešní hektické době k téměř standardnímu vybavení domácnosti. I přes všechny šikovné pomocníky v podobě různých spotřebičů či chytrých zařízení se neustále za něčím honíme. A po dni plném náročné práce není nic lepšího, než si plnohodnotně odpočinout.

Často se stává, že si během týdne plánujeme, jak si užijeme víkend plný relaxace. Ale pak přijde víkend a my nemáme čas, chuť, energii a/nebo peníze.

„Vybudování vlastní vířivky, sauny nebo swim spa bazénu
je zajímavým alternativním řešením, díky kterému
si můžete vychutnat rodinnou atmosféru plnou klidu a pohody,
a to přímo u sebe doma.“

 

Vířivka

Voda má na naše tělo přímo blahodárné účinky. Pomáhá uvolňovat napětí ve svalech, zlepšuje krevní tlak a oběh a také celkovou mobilitu. Ve spojení s teplem a silným proudem je pak z vířivky téměř zázračný pomocník pro naši relaxaci.

„Při jejím výběru je důležité, aby poskytovala
nejen masáž vybraných částí těla,
ale také tělu komplexně.“

Vaše vířivka vám musí poskytnout maximální pohodlí a vše, co si od ní můžete přát. Terapeutické účinky tak, jak o nich mluví majitelé hydromasážních vířivek MARQUIS SPA, jsou doslova viditelné. Díky těmto vířivkám účinně odbouráte stres a napětí, zmírníte bolest svalů a kloubů, získáte úlevu při artritidě a zbavíte se nespavosti.

 

nejlepsi virivky sauny swim spa pro vase domaci wellness

 

Sauna

Sauna poskytuje komplexní relaxaci celému našemu organismu.

„Saunování je vynikající prevencí různých onemocnění,
posiluje imunitu a pomáhá s detoxikací a očistou těla.“

Navíc nám také poskytuje prostor pro setkávání s našimi blízkými. Jedinečné sauny CLEARLIGHT přispívají ke zmírnění příznaků mnoha nemocí, pomáhají také s léčbou rozličných poranění, s redukcí hmotnosti, zlepšují navíc kvalitu pokožky a celkově dělají dobře našemu tělu i mysli.

 

Swim spa bazén

Užívejte si po celý rok, kdykoliv chcete, nejen relaxaci a zábavu, ale také sport. To vše vám zajistí swim spa hydromasážní bazény s protiproudem. Na rozdíl od klasického bazénu šetří místo na zahradě a také náklady na energii.

„Kromě celoročního plavání, relaxace a hydromasáží
si můžete navíc užívat vodních sportů jako jsou aquafitness,
aquabike, aquajump a mnoho dalších.“

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.