S námi si vytvoříte domácí wellness snadno a rychle

Výběr vhodné vířivky či sauny dokáže pěkně zamotat hlavu. My jsme tady ale pro vás, abychom vás tímto mnohdy náročným procesem provedli – snadno a bez obav.

 

Na našem blogu najdete mnoho článků, které se věnují výběru vířivek a saun, jejich vlastnostem a všem aspektům, na které byste si měli dát pozor. Naše poznatky by šlo shrnout přibližně takto:

1. U vířivek a swim spa jsou nejdůležitějšími částmi jejich trysky, filtrace, čerpadla a izolace. Zajímejte se o jejich funkčnost, životnost a poruchovost. Velmi důležité jsou také provozní náklady, ale především to, jak pohodlně se ve vířivce či swim spa cítíte a zda vám poskytne přesně takovou hydromasáž, jakou potřebujete. A to nejde vyzkoušet on-line.

2. U infrasauny je důležité si všímat její velikosti a tvaru, také dřeva, ze kterého je vyrobena, původu, poskytovaného pohodlí, kvality infrazářičů, jaké doplňky jsou k dispozici a jak snadno se infrasauna ovládá a udržuje.

3. Neméně důležitý je výrobce, případně prodejce, od kterého si produkt pořizujete. Zajímejte se o historii výrobce, projděte si recenze.

„O kvalitě výrobce či prodejce vám mnoho napoví
také záruční a pozáruční servis a dostupnost náhradních dílů
– a to i na několik desítek let staré modely.“

4. Nedívejte se pouze na cenu, ta hraje při pořizování druhotnou roli. Hlavní je, abyste neměli se svým novým přírůstkem příliš starostí, aby vám sloužil dobře a opravdu dlouho. Zjistěte si, jak správně čistit filtry či jak se provádí úprava vody, jak hlučný daný přístroj je, jak kvalitní jsou masáže či infrazáření, které nabízí, jak bezpečné je jejich používání apod. Nemá smysl pořizovat si levný model, kterého se budete chtít zbavit už po prvním použití. Za své (nemalé!) peníze pak dostanete pouze plno starostí.

 

U nás ve WELLDO vám nabízíme komplexní servis pro vybudování vašeho domácího wellness. Poskytujeme rozsáhlé služby počínaje odborným poradenstvím při výběru vaší vířivky, infrasauny či swim spa a zajištěním servisu i náhradních dílů konče.

„S námi jste v dobrých rukách!“

Nabízíme vám také možnost si u nás nabízené produkty vyzkoušet. Jen tak zjistíte, jak jste s nimi spokojení a jakou službu vám poskytnou. Pořízení vířivky, infrasauny či swim spa je velká investice i do vašeho zdraví. Věnujte jim proto dostatečnou pozornost. Pro nezávazné vyzkoušení našich produktů nás stačí kontaktovat zde.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.