Vířivka na terasu? 10 důvodů, proč ano

Až se budete rozhodovat, kam umístit vířivku ve vaší domácnosti, nevyhýbejte se venkovním prostorům. Právě naopak. Sepsali jsme pro vás 10 důvodů, proč je terasa ideální volba. Nechte se také přesvědčit. 

To, že vířivka přináší odpočinek v teplé vodě, ale také podporuje zdraví, o tom jsme již několikrát psali. V tomto článku vás ale chceme přesvědčit o tom, proč byste si měli vířivku umístit na terasu a jaké benefity vám to přinese: 

1. Zajistíte si soukromý ráj i v exteriéru 

Na prvním místě musíme zmínit soukromí, které vám vaše vlastní vířivka na terase poskytne. Nemusíte už žádná navštěvovat veřejná wellness centra, řešit otevírací dobu ani platit vstupné. Vířivku si užijete ráno i večer, jednoduše kdykoliv jen budete chtít. Pokud se ale bojíte, že budete na očím vašim sousedům, pořiďte si zastínění a vytvořte si na terase takové prostředí, jaké vám bude vyhovovat. 

2. Vytvoříte si útulný koutek i na malé terase

Jestli se bojíte, že máte menší terasu, nemusíte. Výrobci dnes myslí i na malé prostory, a pro tyto případy existují dokonce i vířivky pro dva. Někteří výrobci vám dokonce nabídnou vířivku na míru vašim potřebám. Kromě toho se zaměřte i na zvelebení okolí vířivky a vytvořte si relax zónu podle svých představ. Vybírejte třeba i dřevěné doplňky na terasu.

Nebudete mít problém, aby vám výrobci vyšli vstříc a vyrobili i atypický tvar nebo uzpůsobili rozměry vířivky tak, jak budete potřebovat. 

3. Zařídíte si pravidelné romantické večery

Venkovní umístění vířivky na terasu přináší zaručenou výhodu, o kterou byste v interiéru rozhodně přišli. Venku si můžete užívat i večerní koupání s pohledem na noční oblohu. Je to ideální odpočinková aktivita, ať už si dopřejete romantický večer ve dvou nebo s přáteli. Nebo si během dnu vyčleňte půl hodiny, kterou věnujete jen sami sobě. 

 

4. Dopřejete si výhledy do okolí 

Pokud to je jen trochu možné, umístěte vířivku tak, abyste měli co nejlepší výhled po okolí. Můžete tak sledovat například vaše květinové záhonky nebo bylinkové království. Pokud máte z terasy hezký výhled do přírody, třeba i na rybník či les, dopřejte si takové výhledy na okolní přírodu a užívejte si koupání naplno. O to všechno byste se při umístění do interiéru rozhodně ochudili. 

 

vířivka na terasu

 

5. Nemusíte řešit stavební povolení

Zapomeňte na zbytečné starosti se stavebním povolením, které vám odpadají. Musíte si ale určitě ověřit nosnost podkladu vířivky (nezapomínejte ani na hmotnost vody) a vyřešit vhodné umístění. Důležité je i to, abyste měli poblíž přístup k elektrice. Pak už vás čeká ta příjemnější část v podobě výběru vhodného modelu vířivky, který vám tam bude svými rozměry vyhovovat. Mnohdy se nemusíte stresovat ani s umístěním. Někteří prodejci nabízí také instalaci, ale i poradenství a pravidelnou údržbu. 

Při výběru myslete také na další praktické věci, jako je například vybudování přístřešku (v případě koupání za nepříznivého počasí) nebo i pořízení schůdků pro lepší přístup. 

 

6. Vířivku na terasu využijete po celý rok 

Celoroční venkovní vířivka má jasný benefit. Pokud se při výběru zaměříte na kvalitní zařízení, u kterého výrobci myslí i na tepelnou izolaci a termokryt, máte jistotu, že ji můžete využívat během celého roku. To znamená, že během chladných měsíců nemusíte řešit zazimování, ale užijete si i zimní koupání v horké vodě. Taková izolace vám také drží teplo ve vířivce a šetří finance za energie.

Termokryt je je vhodným bezpečnostním prvkem, protože uzavře vířivku, a díky tomu máte jistotu, že vám dítě nespadne dovnitř. 

 

7. Vířivka na terase vám nahradí i bazén

Jak jsme zmínili výše, kvalitní vířivka na terasu je vhodná pro celoroční využití. Využijete ji kdykoliv. Kromě zimního koupání je ale praktická i pro letní radovánky. Nahradí vám částečně i bazén, protože v létě, během horkých dní, si snadno nastavíte nižší teplotu vody a jednoduše se zchladíte kdykoliv jen budete potřebovat. 

 

vířivka na terasu

8. Zajistíte zábavu celé rodině

Vířivka na terasu je ideální volbou, protože je vhodná pro celou rodinu. Je vhodná pro dospělé, kteří si zde mohou užívat hydroterapii s tryskami a teplou vodou. Zabavíte v ní ale i děti, kterým snadno vymyslíte různé vodní aktivity.

Vířivka může být i skvělou aktivitou ať už při rodinné oslavě nebo jen při společném setkání v širším kruhu rodiny.  

 

9. Vířivka na terase je vhodná i pro otužilce

Nejste-li příznivci klasického otužování v ledové kádi, ale rádi byste udělali něco pro své zdraví, nezoufejte. Otužování si ve vířivce můžete užít i tak. Jak jsme již zmínili, kvalitní vířivku využijete i v zimě. To vám umožňuje užít si zimní koupání za chladného počasí v horké vodě. I to je cesta, jak podpoříte své zdraví. 

 

10. Vířivku na terasu si můžete předem otestovat

Vířivka patří mezi zařízení, které byste neměli vybírat jen podle pár rad a fotografií na internetu. Naštěstí tu jsou i prodejci, kteří vám zajistí nezávazné testování různých značek a modelů vířivých van. Jen tak si na vlastní kůži otestujete, co která vířivka přináší a zjistíte, co vám vyhovuje, a co vám naopak nesedne. 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

2 Komentáře

 1. Švihelová

  Dobrý den, jaká je cena virivky na terasu? Děkuji

  Odpovědět
  • Andrej

   Hezký den p. Švihelová,

   Děkuji za projevení zájmu o kvalitní masážní vířivku.

   Smyslem mé práce není samotný prodej, ale hledání nejvhodnějšího řešení pro Vás a Vaše následná dlouhodobá spokojenost s výběrem a užíváním vybrané vířivky.

   Vířivka Vám musí „sednout“ po každé stránce. Pokud ne, budete vířivku jen vlastnit, ale nebudete se do ní každý den těšit a užívat si ji.

   Při osobní návštěvě si projedeme všechny technické detaily i ceník.

   Nejlepším řešením při výběru vířivky je vyzkoušet si v reálném provozu více modelů najednou, vzájemně je porovnat. Takto získané pocity nic nenahradí, ani ta nejlepší doporučení.

   Vy si takto na základě nových zkušeností a pocitů vyberete vířivku, kterou si budete rádi s celou rodinou užívat.

   U nás máte možnost si nezávazně a zdarma vyzkoušet najednou několik různých vířivek v absolutním soukromí a bezpečí.

   Termín si rezervujte ideální týden předem na 723 703 755.

   V případě jakýchkoli otázek mi bez váhání volejte na 723 703 755.

   Odpovědět

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *