Vířivky a swim spa Marquis Spas – jedinečné technologie

Virivky Marquis Crown

Modelová řada Crown

Nejnovější kolekce vířivek americké společnosti Marquis, která překoná vaše veškerá očekávání. Nová řada se inspirovala těmi nejoblíbenějšími prvky předchozích řad a přidala spoustu úžasných inovací.

Trysky RHK™

Každý si najde to své! Tři různé typy masáží, díky kterým zajistíte svému tělu tu nejlepší péči, jakou si zaslouží.

Inovativní technologie trysek dodává masivní objemy průtoku, a to ve třech odlišných působeních. Trysky Target Touch vám poskytnou směrový tok vody, který lze zaměřit na vybranou oblast těla pro dokonalou lokální masáž. Trysky Multi-Touch jsou určené pro větší svalové oblasti a poskytují o něco komplexnější a propracovanější masáž. Trysky Pulse Touch s pomocí rotujících vírů vody jemně masírují celé tělo důkladně a do hloubky.

Ventily Dynamic Flow Control™

Vše je jen ve vašich rukách! Ovládání vaší vířivky ještě nikdy nebylo tak jednoduché, pohodlné a především intuitivní.

Ventily Dynamic Flow Control vám umožňují vířivku a její trysky ovládat jediným pohybem. Posunutím k červené se aktivují červené H.O.T zónové trysky, posunutím na modrou se aktivují modré trysky. Pokud necháte ovládací zařízení uprostřed mezi oběma barvami, aktivují se oboje trysky na vašem sedadle či lehátku najednou. Intuitivní ovládání vzduchu vám navíc umožňuje užívat si bezkonkurenční hydromasáž, která bude přesně vyhovovat vašim potřebám.

Zónová terapie H.O.T. Zone™

Nasměrujte průtok vody tam, kam potřebujete! Speciální otevřené trysky a ventily umožňují směřovat a regulovat průtok vody a užít si tak báječnou masáž přesně těch částí těla, které ji vyžadují nejvíce.

Jednotlivé zóny s výraznými červenými maskami lze využít pro masáž oblasti šíje, ramenou, beder či chodidel. Zónová terapie H.O.T. Zone™ vám pomůže zacílit hydromasáž přesně na tu oblast, kde je nejvíce potřeba. Ramenní zóna se skládá z oblouku trysek vedoucích od jednoho ramene k druhému. Trysky v zóně pro bederní masáž pokrývají větší oblast zahrnující dolní část páteře a boky. Chodidlová masáž pomáhá při zvýšené únavě či bolesti chodidel. Zóna pro masáž oblasti šíje je vybavena regulovatelnými ventily, díky kterým si můžete sílu masáže uzpůsobit přesně podle sebe.

Trysky Regal Whitewater-4™

Neuvěřitelný průtok vody! A zároveň tak jemný. Nová vylepšená technologie trysek vás překvapí, co vše dokáže.

Ve vybraných modelech řady Crown si můžete vychutnat vylepšené trysky Regal Whitewater-4. Nabídnou vám vše od jemné masáže chodidel až po vzrušující přehlídku terapií, které poskytnou vašim nohám i chodidlům tu nejrychlejší a nejdéle trvající úlevu. Až 246 litrů za minutu je neuvěřitelně silný průtok vody, který má na vaše tělo blahodárné účinky. Trysky Regal Whitewater-4 jsou dostupné pro modely Crown Summit, Crown Epic, Crown Euphoria a Crown Resort.

Speciální masážní místa

Flexibilita a rozmanitost! Ať už vaše tělo nebo mysl touží po jakékoliv masáži, vaše nová vířivka vám ji poskytne.

Vířivky Crown nabízí hned několik speciálních masážních míst s odlišně umístěnými tryskami pro jedinečné masáže. Vyzkoušejte sedadlo či lehátko s Target Touch tryskami pro opravdu hloubkovou masáž, která uleví od chronických bolestí a je ideální také pro aktivnější jedince. Sedadlo pro shiatsu masáž s rotačními tryskami Pulse Touch vám pomůže relaxovat a báječné pro rehabilitace. Trysky Multi-Touch umístěné v relaxačním masážním sedadle vám pomohou najít vnitřní klid a propojit se se svým vnitřním já. Vyzkoušejte také sedadlo či lehátko pro švédskou masáž, které kombinuje hloubkovou masáž s různými variantami komplexních terapií.

Virivky_Marquis_Spas_Signature_Technologie

Modelová řada Signature

Patříte mezi milovníky luxusu, pohodlí, dokonalosti a těch nalepších relaxačních a léčebných hydromasáží, jaké si jen od vířivky můžete přát? Pak jsou toto tyto luxusní vířivky navrhovány a vyráběny právě pro vás, toto jsou vířivky, z nichž nikdy nebudete chtít odejít.

Trysky HK™

Ztělesnění výkonu! Trysky s patentovanou a inovativní konstrukcí, díky kterým si můžete na každém masážním sedadle vychutnat zcela jedinečnou hydromasáž.

Většina vířivek modelové řady Signature* disponuje hned několika HK™ tryskami v různých velikostech a v různých provedeních. Trysky jsou umístěné na více místech ve vířivce, jsou rotační, směrové a multiportové a poskytují kompletní masáž celého těla. Je navíc možné je regulovat a hydromasáž si plně přizpůsobit svým potřebám. Vyzkoušejte tento jedinečný terapeutický systém a zažijte bezkonkurenční pocit spokojenosti.

Trysky gejzír

Dokonalá masáž nohou a chodidel! Trysky s výrazným červeným rámováním umístěné u podlahy dopřejí vašim nohám přesně takovou masáž, jakou si zaslouží.

Dopřejte si úžasně silnou masáž chodidel a nohou díky gejzírovým tryskám. Vysoký průtok vody vytváří zcela unikátní dramatický whirlpool efekt. Společně se speciální oblázkovou úpravou dna Oregon River Rock* jsou tak ideální pro masáž unavených nohou a chodidel. Odměňte sebe i svá chodidla a dopřejte si relaxaci po náročném dni. Budete se cítit jako znovuzrození!

Zónová terapie H.O.T. Zone™

Nasměrujte průtok vody tam, kam potřebujete! Speciální otevřené trysky a ventily umožňují směřovat a regulovat průtok vody a užít si tak báječnou masáž přesně těch částí těla, které ji vyžadují nejvíce.

Ve vybraných vířivkách modelové řady Signature* se můžete těšit na zcela jedinečnou cílenou masáž. Jednotlivé zóny s výraznými červenými maskami lze využít pro masáž oblasti šíje, ramenou, beder či chodidel. Zónová terapie H.O.T. Zone™ vám pomůže zacílit hydromasáž přesně na tu oblast, kde je nejvíce potřeba. Ramenní zóna se skládá z oblouku trysek vedoucích od jednoho ramene k druhému. Trysky v zóně pro bederní masáž pokrývají větší oblast zahrnující dolní část páteře a boky. Chodidlová masáž pomáhá při zvýšené únavě či bolesti chodidel. Zóna pro masáž oblasti šíje je vybavena
regulovatelnými ventily, díky kterým si můžete sílu masáže uzpůsobit přesně podle sebe. * Zónová terapie H.O.T. Zone™ zahrnuje HK i gejzírové trysky. Je proto k dispozici u všech modelů kromě modelu Rendezvous a modelu Promise (ve verzi s jedním čerpadlem).

Ventily 3-2-1 Zone Control™ (Tri-zone)

Více možností, větší flexibilita! Speciální ventily vyvinuté firmou Marquis umožňují každému uživateli vířivky nastavit si hydromasáž přesně podle sebe.

3-2-1 Zone Control™ ventily umožňují směřovat tlak vody třemi různými způsoby: směrem k jednotlivým skupinám sedadel, směrem k H.O.T. zónám a nebo směrem ke skupině sedadel i H.O.T. zónám zároveň. Díky těmto speciálním ventilům si každý uživatel může vychutnat svou jedinečnou a perfektně vyváženou hydromasáž, a to i v plně obsazené vířivce.

Virivky_Marquis_Spas_Vector_technologie

Modelová řada Vector21

I vy máte rádi novinky, inovace, vyhýbáte se všednosti a hledáte způsoby jak se odlišit od zažitých věcí? Potom světová novinka, inovativní vířivky Vector21, jsou bezpochyby těmi nejlepšími vířivkami právě pro vás.

Vířivka od MARQUIS, nové americké vířivky Vector21 způsobily doslova revoluci ve vířivkách. Ve své třídě, ale ani mezi jinými prémiovými značkami, nemají ve světě momentálně žádnou konkurenci. 

Trysky JET Pods

Ztělesnění všestrannosti! Speciální trysky JET Pods poskytnou různým částem vašeho těla zcela jedinečnou a nepřekonatelnou masáž.

JET Pody jsou navrženy tak, aby byly schopné zkrotit vysoký tlak vody V-O-L-T systému. Každý typ JET Podu navíc poskytuje zcela jedinečnou masáž, takže vás na každém sedadle či lehátku čeká úplně jiný prožitek. Kuželovité (Conal) JET Pody poskytují relaxaci a uvolnění, přímé (Directional) JET Pody jsou určené pro hloubkovou a cílenou masáž a cirkulační (Orbital) JET Pody se dynamicky otáčí a pokožku na těle příjemně hladí a doslova hnětou. JET Pody jsou mezi sebou navíc zaměnitelné, takže si ve vířivce můžete vytvořit zcela unikátní a svou vlastní masážní sestavu. Můžete si tak díky specializovaným tryskám JET Pods užít masáž pro uvolnění hlubokých tkání, shiatsu masáž, švédskou masáž, reflexní masáž chodidel a mnoho dalších.

Systém V-O-L-T™

Lepší průtoková terapie! Systém V-O-L-T™ se svou vysoce účinnou systémovou architekturou poskytuje až o 40 % větší průtok vody v tryskách.

Systém V-O-L-T má všechny hydromasážní rozvody sestavené tak, aby nedocházelo ke snížení průtoku. Díky tomu je tento systém velmi tichý, výkonný a energeticky účinný. Díky většímu průtoku vody v tryskách je hydromasáž ve vířivce výrazně účinnější. Nemusíte se bát, že by vás vysoký tlak vody bolel – vaše pokožka se bude naopak tetelit blahem. Intenzitu masáže si můžete navíc nastavit přesně podle svých potřeb, a to regulací rychlosti průtoku vody pomocí patentovaných ventilů V3. Ovládání je pro každé masážní místo ve vířivce zvlášť, což zajišťuje větší komfort všem uživatelům vířivky.

Ventily V3™

Ovládání máte plně ve své moci! Exkluzivní patentované ventily V3™ firmy Marquis vám umožňují směrovat tlak vody přesně tam, kam potřebujete.

Díky ventilům V3 si svou hydromasáž můžete užít zcela na maximum. Tlak vody je možné regulovat v rozsahu od 0 do 100 % pro jedno konkrétní masážní místo. Díky tomu si intenzitu masáže upravíte přesně podle svých potřeb, abyste si ji opravdu vychutnali. Proud vody můžete nasměrovat pouze do jedné masážní pozice, nebo jej rozdělit do více pozic. Každé sedadlo a lehátko má své vlastní ventily V3, každý uživatel tedy ovládá pouze svou hydromasáž, aniž by došlo ke snížení její účinnosti na jiných pozicích.

Trysky Whitewater-4™

Kolosální průtok vody! Inovativní trysky firmy Marquis Whitewater-4™ vás ohromí vysokým průtokem, díky kterému si užijete hydromasáž opravdu na maximum.

Trysky Whitewater-4 poznáte již na první pohled podle jasně červeného těla. Jsou umístěné u podlahy, aby vám poskytly co nejefektivnější masáž noh a chodidel. Jejich účinek tam ale rozhodně nekončí, dají se totiž nasměrovat také na přední část těla. Obrovské trysky Whitewater-4 chrlí vodu jako bouřlivá sopka. Původně byly vyvinuty pro swim spa, ve kterých sloužily jako trysky protiproudu. Užijte si léčivé, terapeutické účinky hydromasáže, jakou vám poskytnou tyto úžasné trysky Whitewater-4.

Swim spa Marquis

Swim spa Marquis

Swim spa je zařízení s protiproudem a tryskami, tedy vířivka a bazén v jednom. Ve swim spa se můžete věnovat zábavě i sportu a nebo si užít relaxaci a hydromasáž.

Trysky Whitewater-4™

Kolosální průtok vody! Inovativní trysky firmy Marquis Whitewater-4™ vás ohromí vysokým průtokem, díky kterému si užijete hydromasáž opravdu na maximum.

Trysky Whitewater-4 poznáte již na první pohled podle jasně červeného těla. Jsou umístěné u podlahy, aby vám poskytly co nejefektivnější masáž noh a chodidel. Jejich účinek tam ale rozhodně nekončí, dají se totiž nasměrovat také na přední část těla. Obrovské trysky Whitewater-4 chrlí vodu jako bouřlivá sopka. Původně byly vyvinuty pro swim spa, ve kterých sloužily jako trysky protiproudu. Užijte si léčivé, terapeutické účinky hydromasáže, jakou vám poskytnou tyto úžasné trysky Whitewater-4.

Ventily V3™

Ovládání máte plně ve své moci! Exkluzivní patentované ventily V3™ firmy Marquis vám umožňují směrovat tlak vody přesně tam, kam potřebujete.

Díky ventilům V3 si svou hydromasáž můžete užít zcela na maximum. Tlak vody je možné regulovat v rozsahu od 0 do 100 % pro jedno konkrétní masážní místo. Díky tomu si intenzitu masáže upravíte přesně podle svých potřeb, abyste si ji opravdu vychutnali. Proud vody můžete nasměrovat pouze do jedné masážní pozice, nebo jej rozdělit do více pozic. Každé sedadlo a lehátko má své vlastní ventily V3, každý uživatel tedy ovládá pouze svou hydromasáž, aniž by došlo ke snížení její účinnosti na jiných pozicích.

Systém V-O-L-T™

Lepší průtoková terapie! Systém V-O-L-T™ se svou vysoce účinnou systémovou architekturou poskytuje až o 40 % větší průtok vody v tryskách.

Systém V-O-L-T má všechny hydromasážní rozvody sestavené tak, aby nedocházelo ke snížení průtoku. Díky tomu je tento systém velmi tichý, výkonný a energeticky účinný. Díky většímu průtoku vody v tryskách je hydromasáž ve vířivce výrazně účinnější. Nemusíte se bát, že by vás vysoký tlak vody bolel – vaše pokožka se bude naopak tetelit blahem. Intenzitu masáže si můžete navíc nastavit přesně podle svých potřeb, a to regulací rychlosti průtoku vody pomocí patentovaných ventilů V3. Ovládání je pro každé masážní místo ve vířivce zvlášť, což zajišťuje větší komfort všem uživatelům vířivky.