Vířivky Marquis Spas Vector21

Nudí vás všednost, milujete inovace, hledáte možnosti, jak se odlišovat a toužíte vyzkoušet něco zcela jedinečného? Pak pro vás máme tuto světovou novinku – inovativní vířivky, které patří mezi ty nejlepší v současnosti.

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si vhodný model pro vás

Nové americké vířivky od Marquis způsobily v oboru doslova revoluci. Žádné jiné vířivky se jim nevyrovnají. Nemají konkurenci nejen ve své třídě, ale dokonce ani mezi jinými prémiovými značkami.

Staňte se majitelem mimořádně kvalitní a nadčasové vířivky, kterou vám bude každý závidět.

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94L_Nahled

V94L

Vířivka pro 7 osob / 44 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94_Nahled

V94

Vířivka pro 7 osob / 41 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84L_Nahled

V84L

Vířivka pro 5 osob / 36 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84_Nahled

V84

Vířivka pro 6 osob / 37 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V77L_Nahled

V77L

Vířivka pro 5 osob / 27 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84_Nahled

V84

Vířivka pro 6 osob / 37 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V77L_Nahled

V77L

Vířivka pro 5 osob / 27 trysek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V65L_Nahled

V65L

Vířivka pro 3 osoby / 22 trysek

Vířivky Vector21 poskytují zcela jedinečnou, nenapodobitelnou a vysoce výkonnou hydromasáž. Pyšní se také inovativním, všestranným a především individualizovaným ovládáním. Na každém jednotlivém místě těchto vířivek si můžete přesně podle svých potřeb nastavit parametry své relaxační nebo léčebné terapeutické masáže.

Speciálně vyvinuté schéma zajišťuje laminární proudění vody, které eliminuje příčné proudy či tvorbu vírů. Tím je zajištěn maximální průtok vody skrz trysky, díky kterému si pak můžete vychutnat úžasné a mimořádné účinky vodoléčby inovativních vířivek Vector21.

Přímé a cirkulační trysky jsou navzájem zcela zaměnitelné. Díky tomu si ve své vířivce VECTOR 21 můžete vytvořit naprosto jedinečné terapeutické místo, které bude plně vyhovovat uspokojovat všechny vaše potřeby. Rychlost průtoku i intenzitu masáže regulujete vy sami přímo z pohodlí svého místa. Tlak i průtok vody tryskami jsou regulovatelné od 0 do 100 %, a to pro každé jednotlivé místo zvlášť.

virivky_maruqis_spas_vector_jetpods

Trysky JET Pods

Ztělesnění všestrannosti! Speciální trysky JET Pods poskytnou různým částem vašeho těla zcela jedinečnou a nepřekonatelnou masáž.

Systém V-O-L-T™

Lepší průtoková terapie! Systém V-O-L-T™ se svou vysoce účinnou systémovou architekturou poskytuje až o 40 % větší průtok vody v tryskách.

virivky_marquis_spas_vector_volt3
virivky_marquis_spas_vector_v3_ovladani

Ventily V3™

Ovládání máte plně ve své moci! Exkluzivní patentované ventily V3™ firmy Marquis vám umožňují směrovat tlak vody přesně tam, kam potřebujete.

Trysky WhiteWater-4™

Kolosální průtok vody! Inovativní trysky firmy Marquis Whitewater-4™ vás ohromí vysokým průtokem, díky kterému si užijete hydromasáž opravdu na maximum.

Virivka_Marquis_Spas_Vector_water4_tryska

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem