Vířivky Marquis Spas Signature

Milujete luxus, dokonalost, komfort a ty nejlepší relaxační, terapeutické a léčebné hydromasáže, jaké si dokážete od vířivky představit? V tom případě jsou tyto vířivky navrženy a vyrobeny přesně pro vás!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Vyberte si vhodný model pro vás

Do nejmenšího detailu propracovaný design byl navržen se zaměřením především na vaše pohodlí. Díky tomu si budete moci na maximum vychutnat mimořádně vysoký výkon a blahodárnou relaxační či léčebnou hydromasáž.

Vyzkoušejte tyto jedinečné vířivky i vy!

The Show™

Pro 5 osob / 82 trysek

The Epic™

Pro 5 osob / 65 trysek

The Euphoria™

Pro 7 osob / 58 trysek

The Reward ™

Pro 6 osob / 58 trysek

The Wish

Pro 5 osob / 50 trysek

The Resort

Pro 5 osob / 60 trysek

The Spirit

Pro 3 osoby / 32 trysek

The Promise

Pro 6 osob / 46/48 trysek

The Rendezvous

Pro 2 osoby / 14 trysek

Všechny vířivky Signature jsou navrženy tak, aby vám poskytly jen ty nejlepší zážitky a zároveň se jednoduše obsluhovaly i udržovaly. To vše při zachování nejvyšší možné kvality zpracování a také bezpečnosti používání.

Vaše vlastní vířivka Signature vám dokáže poskytnout cílený terapeutický a relaxační hydromasážní systém, který patří k těm vůbec nejlepším v současnosti. Nechte se rozmazlovat a hýčkat – zasloužíte si to.

Kvalita hydromasáží, které vířivky Signature poskytují, je v současné době nepřekonatelná. A to mluvíme z našich dlouholetých zkušeností.

Trysky HK™

Ztělesnění výkonu! Trysky s patentovanou a inovativní konstrukcí, díky kterým si můžete na každém masážním sedadle vychutnat zcela jedinečnou hydromasáž.

Trysky gejzír

Dokonalá masáž nohou a chodidel! Trysky s výrazným červeným rámováním umístěné u podlahy dopřejí vašim nohám přesně takovou masáž, jakou si zaslouží.

Virivky_Marquis_Spas_Signature_trysky_gejzir

Zónová terapie H.O.T. Zone™

Nasměrujte průtok vody tam, kam potřebujete! Speciální otevřené trysky a ventily umožňují směřovat a regulovat průtok vody a užít si tak báječnou masáž přesně těch částí těla, které ji vyžadují nejvíce.

Ventily 3-2-1 Zone Control™  (Tri-zone)

Více možností, větší flexibilita! Speciální ventily vyvinuté firmou Marquis umožňují každému uživateli vířivky nastavit si hydromasáž přesně podle sebe.

Objevte naše další produkty