Aquafitness Aquaback

Jednoduché a spolehlivé aquafitness produkty.

Co je aquafitness?

Zjistěte více o tomto úžasném tréninku, který využívá principy odporu a nadnášení vody.

Proč vyzkoušet cvičení ve vodě

Cvičit ve vodě může úplně každý, bez ohledu na věk či fyzické schopnosti. Zjistěte, čím to je.

Jak se liší swim spa a bazén?

Pokud uvažujete nad pořízením bazénu, seznamte se se všemi důležitými pojmy a informacemi.

Kvalitní swim spa šetří peníze

Jak ušetřit náklady na energie, chemii či vodu? Dozvíte se v článku.

Účinky hydroterapie na zdraví

Hydroterapie je v současné době doporučována i samotnými lékaři! V článku se dozvíte proč.

Jak žít zdravě a spokojeně?

Odhalte s námi tajemství zdravého a šťastného života. Poradíme vám, jak se cítit lépe!

Vyberte si svého aquafitness pomocníka

Produkty značky Aquaback jsou určené pro optimální a přitom šetrné cvičení ve vodě. Využije je každý, kdo nechce nebo nemůže cvičit v posilovnách a fitness centrech.

Aquaback

Aquaback

Aquaback Bike

Aquaback bike

Aquaback Aquadip

Aquadip

Aquaback Aquapullpress

Aquapullpress

Aquaback Aquarotation

Aquarotation

Revoluce v aquafitness

Mnoha lidem s problémy kloubů nebo zad dělají problém konvenční cvičení. Aquaback proto přišel se zcela jedinečným konceptem produktů pro aquafitness. Ty svým uživatelům nabízí vysokou kvalitu pohybu a efektivní tréninkové prvky.

Kruhový trénink na speciálních vodních zařízeních vyzkoušeli zaměstnanci Aquaback sami na vlastní kůže. Při vývoji je kladen velký důraz právě na fyziologické pohyby při kruhovém tréninku. Dokonale čistého pohybu lze dosáhnout pouze s použitím inovativních zařízení se speciální konstrukcí. Zařízení Aquaback mají patentovaný vodní píst, který generuje hydraulický odpor a pomáhá překonávat sílu ve 3 etapách.

Na rozdíl od tradičního tréninkového zařízení jsou produkty Aquaback určené pro jiný typ kruhového cvičení. Během něj se zařízení nepoužívají opakovaně, ale zatížení je časově řízené. Po krátkém zahřívacím cvičení cvičí každý uživatel na jednom zařízení 3 minuty (3×60 vteřin), poté si udělá na 10 vteřin přestávku na regeneraci a přesune se na další zařízení. Tím produkty Aquaback šetří čas potřebný na regeneraci, rehabilitaci, rekondici i posilování.

Zařízení Aquaback umožňují procvičit a posílit dvě svalové skupiny najednou v protichůdném účinku, protože během cvičení dochází k odporu v obou směrech.

Se zařízením Aquaback trénujete vzpřimovače a přímé břišní svaly.  Vodní kolo Aqaback bike napíná tkanivo na nohách a zlepšuje kondici. Aquadip trénuje ramenní, lopatkové a loketní svaly. Aquapullpress pomůže vytrénovat prsní, ramenní a zádové svaly a také biceps. A s Aquarotation potrénujete šikmé svaly a zlepšíte pohyblivost hrudní a bederní páteře. 

Objevte naše další produkty

Úprava vody