Infrasauna pro jednoho

Infrasaunu budete nejčastěji využívat po jednom. Nejen proto jsou infrasauny pro 1 osobu tak oblíbené. Získáte na malém prostoru ohromné množství zdraví a relaxace. Kvalitních infrasaun pro 1 osobu najdete v naší nabídce několik. Jednou zažít je lepší, než 100× číst nebo slyšet. Proto neváhejte a přijďte si k nám infrasauny reálně vyzkoušet a zažít ohromné rozdíly v technologiích. Máme připraveny 4 různé technologie/výrobci ke zkoušení.

Infrasauny, infrazářiče - léčí, nebo škodí?

Jak je to ve skutečnosti s infrasaunami? Detoxikují, omlazují a jsou opravdu lepší než tradiční finské sauny? Máme pro vás ověřená fakta a odpovědi přímo od lékařů.

10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří ji vlastní , jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Jaké zvolit infrazářiče? Keramické, karbonové, úplně jiné?

Infrazářiče jsou vůbec nejdůležitějším prvkem v infrasauně. Všechno ostatní, je pro léčebné a detoxikační účely méně podstatné. Víte jaké infrazářiče má mít nejlepší infrasauna?

Pomůžeme vám s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Dokazují to nejen různí lékaři a wellness kliniky.

Vyberte si z naší nabídky infrasaun pro 1 osobu

Kvalitní infrasauny by měly být součástí každé domácnosti. Tělo se v infrasauně prohřívá do hloubky při nižších teplotách. Dochází k intenzivnějšímu přehřátí, pocení i z hlubokého tuku a k 4x účinnější detoxikaci.

Pravidelné saunování v kvalitní infrasauně vám zvýší zdraví a krásu. Přijďte si vyzkoušet příjemné teplo infrasauny na vlastní kůži.

Velkou výhodou je, že ty malé infrasauny resp. nejmenší infrasauny, se bez problémů vejdou i do bytu a jsou zahřáté prakticky ihned. Infrasauna do bytu není žádná novinka a její obliba je čím dál větší. Kompaktní rozměry, snadná a bezprašná instalace, možnost použití téměř ihned. 

Montáž pro vás zařídíme my, vy pak už infrasaunu pouze zapojíte do klasické zásuvky a za chvilku můžete používat. Malé infrasauny vhodné i do bytu jsou také
lehčí a snadno je posunete kam potřebujete.

Zajímavý design z nich navíc činí zajímavý estetický prvek vaší domácnosti, který vám bude nejedna návštěva závidět.

infrasauny pro 1 osobu

Clearlight Essential 1

Infrasauna pro 1 osobu

100 x 112 x 194cm

infrasauna pro jednoho

Clearlight Premier 1

Infrasauna pro 1 osobu

102 x 112 x 193cm

infrasauna pro 1 osobu

Clearlight Sanctuary 1

Infrasauna pro 1 osobu

112 x 121 x 196cm

infrasauna pro jednoho

Royal Crown Luxury 1

Infrasauna pro 1 osobu

95 x 95 x 190cm

malé infrasauny

SaunaMed Classic 1

Infrasauna pro 1 osobu

90 x 90 x 190cm

infrasauna pro jednoho

SaunaMed Luxury 1

Infrasauna pro 1 osobu

90 x 90 x 190cm

nejmenší infrasauna

Sanotechnik Ruby 1

Infrasauna pro 1 osobu

90 x 100 x 195cm

infrasauna pro jednoho

Sanotechnik Carbon 1

Infrasauna pro 1 osobu

100 x 130 x 195cm

infrasauna pro 1 osobu

Sanotechnik Relax 2

Infrasauna pro 1 osobu

100 x 110 x 200cm

Dožitovní záruka na infrasauny

U nás si nekupujete jen infračervenou saunu, ale i doživotní péči a servis.

Nekompromisní doživotní záruku na elektroniku i kabinu jistě oceníte, pokud to myslíte se saunováním vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

infrasauny záruky

Lékaři a odborníci doporučují

Pozitivní účinky kvalitní infrasauny byly po mnoho let zkoumány po celém světě. Zde je uveden seznam klinických studií a článků.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Přijďte si vyzkoušet různé technologie infrazářičů a vybrat vhodnou infrasaunu pro jednoho

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik infrasaun různých značek i infrazářičů, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat.

Pokud vám opravdu záleží na tom, v jaké infrasauně pro 1 osobu budete trávit desítky hodin ročně, dopřejte si čas na návštěvu v našem testovacím centru infrasaun a přidejte se k dalším lidem, kterým se změnil názor na infrasauny.

Máte zájem o jiný typ infrasauny?

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 4 osoby

Rohové infrasauny

Venkovní infrasauny

Všechny infrasauny

Objevte naše další produkty