Venkovní infrasauny Clearlight Outdoor

Dopřejte si léčivé teplo doma na terase či v zahradě díky venkovní infrasauně.

10 důvodů, proč jsou kvalitní infrasauny Clearlight pořád NEJ

Infrasauny Clearlight patří už 20 let na první příčky v saunovém oboru. Ti, kteří ji vlastní , jsou majiteli nejen kvalitní infrasauny, ale zároveň té nejvíc účinné infrasauny na trhu.

Pomůžeme vám s výběrem kvalitní domácí infrasauny

Proč jsou právě kvalitní domácí infrasauny Clearlight jednoznačně těmi nejlepšími infrasaunami? Dokazují to nejen různí lékaři a wellness kliniky.

Znáte negativní účinky infrasauny?

Odhalte s námi negativní účinky neověřených infrasaun! Podívejte se, jak vám mohou nekvalitní infrasauny ublížit a přečtěte si, jak můžete zdraví své i svých blízkých ochránit.

Infrasauny, infrazářiče - léčí, nebo škodí?

Jak je to ve skutečnosti s infrasaunami? Detoxikují, omlazují a jsou opravdu lepší než tradiční finské sauny? Máme pro vás ověřená fakta a odpovědi přímo od lékařů.

Jaké zvolit infrazářiče? Keramické, karbonové, úplně jiné?

Infrazářiče jsou vůbec nejdůležitějším prvkem v infrasauně. Všechno ostatní, je pro léčebné a detoxikační účely méně podstatné. Víte jaké infrazářiče má mít nejlepší infrasauna?

Vyberte si z naší nabídky venkovních infrasaun

Neobyčejně precizní řemeslné zpracování venkovní infrasauny s důrazem na každý detail a revoluční patentované infrazářiče True Wave II™ vyvinuté lékařem!

Venkovní infrasauna amerického výrobce Clearlight garantuje svou kvalitu doživotní zárukou.

 

venkovni infrasauna

Outdoor 2

Venkovní infrasauna pro 2 osoby

144 x 131 x 196cm

venkovni infrasauna

Outdoor 5

Venkovní infrasauna pro 5 osob

210 x 131 x 196cm

Infrasauny Clearlight Outdoor s dlouhým infračerveným zářičem jsou vyrobeny z červeného kanadského cedru mimořádné kvality a s certifikátem ECO.

O kvalitě zpracování infrasaun Clearlight, stejně jako o novém rozměru pocitů zažívaných při saunování, se můžete přesvědčit na vlastní kůži, pokud si tyto inovativní infrasauny venkovní k nám přijdete nezávazně vyzkoušet.

Dožitovní záruka na infrasauny

U nás si nekupujete jen infračervenou saunu, ale i doživotní péči a servis.

Nekompromisní doživotní záruku na elektroniku i kabinu jistě oceníte, pokud to myslíte se saunováním vážně a její léčivé účinky budete využívat několikrát týdně.

infrasauny záruky

Lékaři a odborníci doporučují

Pozitivní účinky kvalitní infrasauny byly po mnoho let zkoumány po celém světě. Zde je uveden seznam klinických studií a článků.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Přijďte si vyzkoušet různé technologie infrazářičů a vybrat vhodnou infrasaunu

U nás si můžete v absolutním soukromí a nezávazně vyzkoušet najednou na jednom místě několik infrasaun různých značek i infrazářičů, které můžete následně navzájem z různých hledisek porovnávat.

Pokud vám opravdu záleží na tom, v jaké infrakabině budete trávit desítky hodin ročně, dopřejte si čas na návštěvu v našem testovacím centru infrasaun a přidejte se k dalším lidem, kterým se změnil názor na infrasauny.

Máte zájem o jiný typ infrasauny?

Infrasauny pro 1 osobu

Infrasauny pro 2 osoby

Infrasauny pro 3 osoby

Infrasauny pro 4 osoby

Rohové infrasauny

Všechny infrasauny

Objevte naše další produkty