Pevná vířivka aneb 5 důvodů, proč ji dát přednost

Výběr ideální vířivky vám snadno zamotá hlavu, už jen proto, že na trhu narazíte na různé modely. V tomto článku jsme se zaměřili na to, proč je dobré koupit pevnou vířivku a jaké výhody vám to přinese. 

 

1. U pevné vířivky máte jistotu širokého sortimentu 

Výrobek, jakým je pevná vířivka, se řadí do vyšší cenové kategorie. Je proto třeba, abyste si při výběru dali záležet a nespoléhali se jen na pár rad a fotografií z webu. Takový produkt by měl splnit vše, po čem toužíte. Výrobci pevných vířivek jsou si toho vědomi, a proto na trhu najdete širokou škálu vířivých van různých modelových řad, odlišných rozměrů, designů, ale i přídavných funkcí. Nebudete mít problém sehnat vířivku pro dva, ale třeba i vířivku pro 6 osob. Někteří prodejci nabízí i vířivé vany na míru. Naopak nafukovací vířivku pořídíte jako hotový model, u kterého nelze nic měnit. Určitě byste se chtěli ochudit o výběr podle vašich představ? 

Koupele ve vířivce se řadí mezi odpočinkové aktivity. Měli byste z ní mít maximální požitek a měla by předčit veškerá vaše očekávání. To vám zajistí jen produkty, které si vyberete do posledního detailu, jako je tomu u pevné vířivky. 

 

2. Pevná vířivka je zárukou ověřených výrobců

Nekupujte první nafukovací vířivku, kterou objevíte ve výprodeji. Levná vířivka se vám může časem výrazně prodražit. Při výběru buďte obezřetní a investujte raději do značky s ověřenou historií. Spolehněte se na výrobce pevných vířivek, na které se budete moct obrátit i za 20 let. Nejspíše nechcete za pár let řešit koupi nové vířivky, až u neověřeného výrobce nebudete mít náhradní díly k dostání, nebo snad ano? 

Tip! My vám doporučujeme americké vířivky značky Marquis Spas. Tato americká značka patří právem mezi špičky na trhu a vířivky jsou vyráběny opravdu v Americe. Dokazují to nejen tím, že již několik dekád úspěšně fungují na světovém trhu, ale také jsou držiteli certifikátů a ocenění, a to díky dlouholetému výzkumu a inovacím. Podívejte se na jejich oficiální stránky a přesvědčte se sami. 

 

3. Pevná vířivka přináší odolnost a dlouhou životnost

U pevné vířivky máte jistotu kvalitní konstrukce, která je vícevrstvá, voděodolná, ale i výrazně odolná. To vše zajišťuje zvolený materiál, kterým je akrylát. Přitom se jedná o lehký a variabilní materiál, z něhož se vyrábí produkty v jakémkoliv tvaru i designu. Akrylát má ale více dobrých vlastností. Jeho povrch je lesklý a porézní, a proto se snadno čistí. Také je pocitově teplý, nijak nestudí a rychle se ohřívá. Jeho předností je i to, že má antibakteriální vlastnosti. Takový vířivka se právem řadí mezi celoroční venkovní vířivky, které využijete kdykoliv během roku, i v zimním období. Víte o tom, že nafukovací vířivku musíte zazimovat? 

Podívejte se na srovnání, akrylátová vířivka, nebo nafukovací vířivka?, kde se dozvíte další podstatné informace.

„Akrylát je sice o něco dražší, ale má také větší životnost a poskytuje lepší odolnost proti mechanickému poškození.“ 

pevná vířivka

 

4. Pevná vířivka vám zaručí maximální pohodlí 

U pevných vířivek máte jistotu, že vnitřní prostor je řešený s ohledem na uživatele. Výrobci zde myslí na ergonomii. Během koupele se nemusíte nijak přizpůsobovat vířivce, ale ona se přizpůsobí vám. Pevná vířivka je vybavená sedátky, některé modely dokonce i lehátky. Běžnou součástí je i vstupní sedadlo, které poskytuje jemnou relaxační masáž zad. Samozřejmostí jsou zde i kvalitní hydromasážní trysky, lepší filtrace, ale třeba i výkon ohřevu.  U pevných vířivek tak budete mít maximální požitek během každé hydroterapie, neboť trysky jsou umístěné tak, aby působily na konkrétní svalové partie na těle. Myslíte, že běžná nafukovací vířivka vám dopřeje takové pohodlí? 

U některých produktových řad vířivek máte na výběr pánské či dámské lehátko, a dokonce i královské sedadlo s maximální hydroterapií. 

5. Pevná vířivka nevyžaduje složitou údržbu

Vířivka dnes patří mezi chytrá zařízení. Nemusíte se proto bát náročného čištění a složité údržby. Takové zařízení má automatizované systémy, které vám vše maximálně zjednoduší. Některé systémy umí to, že si pamatují, kdy byla vířivka naposledy použita a automaticky spustí cykly čištění k pravidelné denní filtraci. Pevné vířivky zvládají i automatické dávkování čisticích prostředků, ale mají i další chytré funkce, které určitě oceníte. Nemusíte se bát ani ovládání, které je snadné a intuitivní. Někteří ověření výrobci vám nabídnou i osobní zkušenost v odborném testovacím centru. My patříme mezi ně. Myslíte, že vám prodejci levných vířivek toto umožní? 

 

Vždy je lepší vyzkoušet a porovnat různé modely vířivek osobně. Nenechte se odbýt. Trvejte na tom, aby vám prodejce vše vysvětlil a názorně ukázal. 

 

pevná vířivka

Konečný výběr modelu vířivky je na vás. My jsme tu od toho, aby se nákup vířivky neproměnil v noční můru, ale byl to příjemný zážitek od začátku až do konce. Nabízíme vám proto nejen odborné rady, ale i naše zážitkové a testovací centrum, kde si vše vyzkoušíte za plného provozu.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *