Terapie vysokým průtokem je jedinečný systém navržený firmou Marquis

Terapie vysokým průtokem (High-flow Therapy) vychází z principu, že lépe navržený systém se rovná lepší terapie. Marquis proto optimalizoval přítok vody, a to od začátku do konce, tedy od čerpadel až po trysky.

 

Právě správné množství vody dovedené ke správným oblastem těla umožňuje vířivkám Marquis dosáhnout co největšího terapeutického přínosu.

„A právě to je důvod, proč se tyto vířivky těší celosvětové oblibě a proč mají tak vynikající reputaci.“

Terapie vysokým průtokem znamená hlubší pronikání ke svalům, a to aniž by vás tlak vody na těle jakkoliv bolel, svědil či jinak nepříjemně dráždil. Terapie vysokým průtokem ale také zajišťuje, že mají vířivky Marquis tišší a energeticky úspornější provoz a že se vyznačují dlouhodobě lepším výkonem systému.

Každá modelová řada vířivek Marquis poskytuje jedinečnou kombinaci funkcí terapie s vysokým průtokem. Ať už jsou vaše potřeby terapie nebo rozpočet jakékoli, je tu pro vás vířivka Marquis.

„Čeká vás méně bolesti, lepší relaxace a radostnější zážitek z vlastnění tak skvělého zařízení.“

 

Stavebním kamenem jsou výkonná čerpadla

Základem terapie s vysokým průtokem je nastavení čerpadel. Každá vířivka Marquis je navržena tak, aby optimalizovala výkon čerpadla a dlouhou životnost, přičemž u každé modelové řady vířivek je k dispozici řada nastavení. Díky tomu jsou vířivky Marquis flexibilní a mohou splnit různé požadavky zákazníků na napájení, terapii či finanční rozpočet. Pokud budete pravidelně používat vířivku se čtyřmi nebo více lidmi najednou, můžete zvážit systém s více čerpadly. Více čerpadel znamená zvýšený průtok vody, který zajišťuje hluboké pronikání hydromasáže do svalů na všech sedadlech ve vířivce.

Mezi jednotlivými modelovými řadami vířivek Marquis existuje jen několik základních rozdílů:

modelová řada Crown: všechna čerpadla jsou dvourychlostní, k dispozici jsou modely s jedním a dvěma čerpadly s celkovým průtokem systému v rozsahu 908-1 817 litrů za minutu.

modelová řada Vector21: všechna čerpadla jsou dvourychlostní, u vybraných modelů jsou k dispozici aktualizace čerpadla a výkonu (00úvod), k dispozici jsou modely s jedním a dvěma čerpadly s celkovým průtokem systému v rozsahu 454-1 211 litrů za minutu.

modelová řada Celebrity Elite: všechna čerpadla jsou dvourychlostní, u vybraných modelů jsou k dispozici čerpadla a vylepšení výkonu (00úvod), k dispozici jsou modely s jedním a dvěma čerpadly s celkovým průtokem systému v rozsahu 454-1 211 litrů za minutu.

modelová řada Celebrity: primární čerpadlo je dvourychlostní, s vylepšením výkonu (00úvod) dostupným u vybraných modelů, k dispozici jsou modely s jedním a dvěma čerpadly s celkovým průtokem systému v rozsahu 454-1 211 litrů za minutu.

 

Marquis a Terapie vysokým průtokem

 

Modelová řada Crown

Kolekce Crown je vlajkovou lodí vířivek značky Marquis. Je navržena s ohledem na pokročilou terapii, výkon, luxus a extra pohodlí. Každý model zajišťuje průtok dokonale přizpůsobený nejnovější architektuře systému a nastavení trysek. Pro umocnění vašeho zážitku z hydromasáže nabízejí vířivky Crown několik pokročilých terapeutických funkcí.

 

Hydrokinetická laminární terapie

Podobně jako V-O-L-T u řady Vector21 eliminuje tento systém turbulence mezi čerpadlem (čerpadly) a tryskami a tím přináší ještě hlubší hydromasážní zážitek. Protože je poháněn většími čerpadly, je pocit síly a intenzity proudu vody zesílen, i tak si ale zachovává charakteristický pohodlný a maximálně příjemný zážitek z hydroterapie.

 

Trysky Regal Hydrokinetic (RHK)

Tyto trysky poskytují masivní průtokové objemy vody ve třech různých typech. Trysky Target Touch poskytují směrový proud vody zaměřený na přesnou oblast těla. Trysky Pulse Touch jemně masírují spodní tkáň rotujícími víry vody a trysky Multi-Touch masírují širší oblast těla a velké svalové partie.

 

Ventily Dynamic Flow Control

Ovládání vířivek Marquis je díky těmto ventilům opravdu jednoduché. Otočením páčky směrem k červené se aktivují červené H.O.T. zónové trysky. Otočením směrem k modré se aktivují modré terapeutické trysky. Je-li páčka umístěná kdekoli mezi těmito dvěma oblastmi, dojde k aktivaci všech trysek v sedadle.

 

H.O.T. zóny™

V H.O.T. (High-Output Therapy™) zónách je masivní průtok vody zaměřený na specifickou část těla. Tyto zóny tvoří shluk hlubokých tkáňových trysek RHK-40, kdy každá z nich dodává až 151 litrů vody za minutu. Takto silný průtok působí na tělo stejně jako těžké dlaně zkušené masérky. H.O.T. Zóny jsou ideální pro napjaté svalové skupiny, které potřebují něco navíc. U každého sedadla s H.O.T. zónou jsou umístěné ventily Dynamic Flow Control, takže si můžete nastavit tu ideální intenzitu průtoku přesně pro vás.

 

Specializovaná masážní sedadla

Nabízejí flexibilitu a rozmanitost. Sedadlo pro hloubkovou masáž s tryskami Target Touch dodává soustředěný proud vody ideální pro chronickou bolest nebo aktivní životní styl. Masážní sedadlo Shiatsu s rotujícími tryskami Pulse Touch vám pomůže se uvolnit. Relaxační masážní sedadlo s Multi-Touch tryskami je díky jemné, vytrvalé masáži klidným místem pro nalezení ztracené rovnováhy. Švédské masážní sedadlo kombinuje hloubkovou masáž s různými dalšími masážemi, a poskytuje tak komplexní terapii.

 

Tryska Regal Whitewater-4™

Speciální tryska umístěná v prostoru pro nohy, která nabízí vše od jemné masáže chodidel až po vzrušující erupci terapie nohou a chodidel. Průtok vody v této trysce je až 246 litrů za minutu. Tato tryska je k dispozici u všech vířivek modelové řady Crown, kromě modelu Crown Spirit.

 

Jak funguje High flow Therapy ve vířivkách Marquis

 

Modelová řada Vector21

Vířivky řady Vector21 jsou navržené s ohledem na výkon, přizpůsobení se a moderní styl. Každé nastavení čerpadla pohání vysoce účinný systém přívodu vody, jehož vrcholem je řada specializovaných JET podů. Pro optimalizaci této jedinečné systémové architektury nabízejí vířivky Vector21 několik speciálních funkcí.

 

Vector Optimized Laminar Therapy™ (V-O-L-T™)

Systém V-O-L-T™ poskytuje až o 40 % větší objem průtoku než standardní konstrukce a je speciálně navržen pro dosažení tzv. laminárního proudění. To znamená, že zde nejsou žádné příčné proudy, víry ani víření vody kolmo ke směru proudění. Tato vysoce účinná architektura systému poskytuje významné hydroterapeutické výhody a navíc běží znatelně tišeji než modely konkurenčních značek. Konečným výsledkem je pocit hlubšího pronikání do svalové tkáně bez nepohodlných pocitů na pokožce.

 

Ovládací ventily V3 Throttle Control™

Tyto ventily najdete exkluzivně ve vířivkách Marquis, kde fungují jako primární systém řízení průtoku vody. Je jen na vás, kolik vody bude proudit do jednotlivých masážních sedadel. Sdílejte průtok vody mezi více sedadly nebo pošlete celý průtok vody pouze do jednoho sedadla. Počet ventilů V3 se pohybuje mezi třemi až pěti, podle konkrétního modelu vířivky. Ventily jsou vždy umístěné v blízkosti sedadla či páru sedadel, u kterých se průtok vody aktivuje. Každý, kdo bude vířivku používat, si tak může průtok vody nastavit podle sebe.

 

JET pody a specializovaná masážní sedadla

JET pody jsou ztělesněním všestrannosti a jsou navržené tak, aby zvládly zvýšený průtok systému V-O-L-T. Každý JET pod poskytuje jedinečný masážní pocit, rozdělený mezi různá masážní sedadla. Kuželovité (Conal) JET pody poskytují tlumený a uvolňující proud vody, přímé (Directional) JET pody nabízí hlubší a soustředěnější proud a cirkulační (Orbital) JET pody se dynamicky otáčejí a vytváří na kůži pocit hlazení či hnětení. Nastavení specializovaných masážních sedadel se mezi jednotlivými modely vířivek liší a mohou zahrnovat: hlubokou masáž, relaxační masáž, shiatsu masáž nebo švédskou masáž. Změna nastavení masáže je velmi snadná, stačí jednoduše vyměnit JET pod z jednoho sedadla na druhé nebo si dokoupit další JET pody pro nekonečné možnosti.

 

Tryska Whitewater-4™

Dalším příkladem inovace terapie s vysokým průtokem společností Marquis je tato výrazná červená tryska s potenciálem generovat průtok vody až 435 litrů za minutu. Tato kolosální tryska se nachází v prostoru pro nohy a zvyšuje výhody masáže nohou a chodidel. Je k dispozici pro modely V94L, V94, V84L a V84.

 

High flow Therapy ve vířivkách Marquis Elite

 

Modelová řada Celebrity Elite

Vířivky modelové řady Celebrity Elite jsou navrženy s ohledem na terapii, výkon a cenovou dostupnost. Vířivky Elite jsou vyrobené v USA stejnými řemeslníky, kteří vyrábí řad Signature, Crown i Vector21. I vířivky této modelové řady těží ze základního přístupu Marquis k terapii vysokým průtokem, liší se však v některých poskytovaných funkcích, možnostech a vybavení. Jsou to právě vířivky Elite, díky kterým jsou vysoce kvalitní a jedny z nejoblíbenějších vířivek na světě dostupné téměř pro každého. A i tyto vířivky poskytují svým majitelům řadu úžasných funkcí a mohou se pyšnit několika skvělými vlastnostmi.

 

Dokonale vyvážený přívod vody

Stejně jako všechny vířivky Marquis vyznačují se i modely z řady Elite dokonale vyváženým systémem přívodu vody. Nastavení čerpadel, potrubí a trysek je navržené tak, aby byl optimalizován dostupný výkon a zároveň zajištěný prospěšný zážitek z hydroterapie.

 

Jednoduché a intuitivní ovládání

Modely s jedním čerpadlem jsou vybavené regulačním ventilem pro přesměrování průtoku vody čerpadlem na jednu nebo druhou stranu vířivky, nebo pro sdílení průtoku vody na obě strany. Modely se dvěma čerpadly se aktivují s pomocí jednoduchého horního ovládacího panelu a umožňují každému čerpadlu obsluhovat jednu stranu vířivky. Obě metody řízení toku jsou snadno pochopitelné a ovladatelné.

 

Trysky Century II

Trysky Century II jsou ztělesněná relaxace, jsou přímočaré a spolehlivé. Standardní trysky z nerezové oceli jsou vybavené výměnnými vložkami pro doladění vašeho zážitku z hydromasáže a další vložky lze dokoupit pro ještě větší individualizaci vaší vířivky.

 

Tryska Whitewater-4™

Speciální tryska umístěná v prostoru pro nohy dokáže generovat průtok vody až 435 litrů za minutu a poskytuje zcela jedinečnou masáž chodidel i nohou. Vaše unavené nohy vám poděkují za komfort, který jim poskytujete. Tato tryska je k dispozici pouze u modelů Woodstock Elite, Vegas Elite a Hollywood Elite.

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *