Vířivky Marquis Celebrity Elite

Neradi vyhazujete peníze oknem a chcete investovat pouze do opravdové kvality? Tyto americké vířivky s dokonalým designem jsou pro vás tím nejlepším řešením. Užívejte si radosti, kterou vám poskytnou.

7 důležitých rad, jak koupit vířivku

V tomto článku vám představíme 7 nejdůležitějších věcí, které byste měli vědět dříve, než si koupíte vířivku, aby vaše investice nebyly peníze vyhozené ven oknem!

Jaké jsou nejlepší venkovní vířivky?

Víte, proč si lidé z celého světe tak rádi kupují ty nejlepší venkovní vířivky Spa Marquis? I toto jsou jejich důvody…

Škola vířivek – návod, jak si vybrat tu nejlepší

Více než tisíc let je znám mimořádně příznivý účinek kombinace teplé vody a masáže. Vířivkydokáží zbavit napětí a přinést úlevu tělu, duši i mysli. Jak si vybrat to nejlepší?

Vířivky MARQUIS – Vířivky, které významně zlepšují zdraví

Vířivky jsou ideálním místem, kde se dá dokonale relaxovat. A nejen to. Ty skutečně kvalitní vířivky totiž zároveň napomáhají našemu zdraví. Víte jak?

Kompletní průvodce světem vířivek

Nejste si jistí, podle jakých kritérií vířivku vybírat? Co je nejdůležitější a jaké parametry je nutné zvážit? Neztraťte se ve světě vířivek a pořiďte si opravdu tu nejlepší!

10 nejčastějších otázek před nákupem vířivky

Nákup vířivky není jednoduchou záležitostí, zejména pro laiky. Proto jsme pro vás dali dohromady seznam nejčastějších otázek i s odpověďmi, který vám usnadní rozhodování.

Vyberte si vhodný model pro vás

Toužíte po tom, aby byla vaše nová vířivka bezpečná, snadno ovladatelná, nenáročná na údržbu, sloužila vám co nejdéle a měla ideální poměr kvality a ceny? S těmito vířivkami na vás čekají nejen zábava, ale také kvalitní léčebné a relaxační hydromasáže a spoustu dalších výhod.

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_woodstock

The Woodstock Elite

Vířivka pro 7 osob / 51 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_vegas

The Vegas Elite

Vířivka pro 6 osob / 41 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_hollywood

The Hollywood Elite

Vířivka pro 6 osob / 41 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_brodway

The Broadway Elite

Vířivka pro 5 osob / 30 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_nashville

The Nashville Elite

Vířivka pro 3 osoby / 22 trysek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_monaco

The Monaco Elite

Vířivka pro 5 osob / 23 trysek

Vířivky Celebrity Elite jsou jednoduché, úsporné a bezpečné. Nenáročná údržba a vysoká kvalita poskytnutých masáží jsou u nich samozřejmostí.

Perfektní konstrukce, patentované HK™ trysky a důmyslný High Flow Therapy systém činí z vířivek Celebrity Elite jedinečný prostor pro zábavu i relaxaci.

Vířivky Celebrity Elite se vyznačují také vysokou kvalitou materiálů použitých na opěrky hlavy, tepelnou izolaci a termokryt. A filtrační systém SmartClean se postará, abyste se vy o nic starat nemuseli a mohli si každý den užívat zasloužený luxus a komfort.

virivky_marquis_spas_signature_hk_trysky

Trysky HK™

Ztělesnění výkonu! Trysky s patentovanou a inovativní konstrukcí, díky kterým si můžete na každém masážním sedadle vychutnat zcela jedinečnou hydromasáž.

Systém High Flow Therapy

Hloubková masáž ohleduplná k pokožce! High Flow Therapy je systém navržený tak, aby poskytl vysoce účinnou a rovnoměrnou masáž, která nijak nedráždí pokožku.

virivky_marquis_spas_celebrity_high_flow_therapy
virivky_marquis_spas_celebrity_constant_clean

Systém ConstantClean™

Dokonale čistá a zdravá voda! Díky systému ConstantClean™ pro vás bude úprava vody ve vířivce jednoduchá, rychlá a bezproblémová.

Objevte naše další produkty

Swim Spa s protiproudem