Vybírejte vířivku pořádně a ani po letech nebudete litovat

Věnovat výběru vířivky dost času i energie se opravdu vyplatí! Tato investice se vám vrátí v podobě dlouholeté spokojenosti, relaxace a úlevy od bolestí.

 

Je zvláštní, že když si pořizujeme nové auto, mobilní telefon, notebook nebo domácí spotřebič, věnujeme se jeho výběru opravdu pečlivě. Zjišťujeme si důležité parametry, porovnáváme mezi sebou jednotlivé modely, snažíme se mít přehled o novinkách, ptáme se na zkušenosti lidí okolo.

„Ale když si chceme koupit novou vířivku,
často se necháme zlákat zajímavou nabídkou
ohánějící se super slevami a neřešíme,
co za své peníze vlastně dostaneme.“

 

Investice, která se vám vyplatí

Zvláštní je to především proto, že vířivka není nejlevnější zařízení. A neočekáváme od ní, že nám bude sloužit pouze dva nebo tři roky. Většina lidí netuší, jak velké mohou být mezi jednotlivými vířivkami rozdíly, a to nejen v ceně, ale především v kvalitě, odolnosti, životnosti, servisu či dostupnosti náhradních dílů.

„Všechny tyto parametry jsou nesmírně důležité proto,
abyste měli jistotu, že za své nemalé peníze získáte produkt,
který vám bude sloužit dlouho a dobře.“

Nákup vířivky není stejný jako když si kupujete levný nafukovací bazén v hobby marketu. Více se tomuto tématu věnujeme na našem blogu v tomto článku.

Vířivka by měla být kompletním terapeutickým zařízením, které budete mít k dispozici přímo u sebe doma. A které vám kdykoliv, kdy to budete potřebovat, pomůže s celou řadou zdravotních problémů. Které vám poskytne úlevu během aromaterapie a chromoterapie a které tvoří společně s revolučním MicroSilkem oázu mládí a opravdové relaxace a pohody. To vše v pohodlí vašeho vlastního domova.

 

oaza mladi relaxace a pohody v pohodli vaseho domova

 

Proč si vířivku pořizujete?

Rozhodli jste se, že si koupíte vířivku. Proč? Je velmi důležité si na tuto otázku odpovědět, protože tím si lépe ujasníte, co od vířivky očekáváte a jaké máte požadavky. Je to opět stejné jako když si vybíráte nový notebook, telefon či auto. K čemu je budete nejvíce využívat? Jaké MUSÍ mít vlastnosti? Bez čeho se neobejdete?

U vířivky je nutné si ujasnit, zda chcete vířivku, ve které budete moci relaxovat a užívat si klidu v teplé vodě, nebo chcete vířivku, která vám poskytne opravdu kvalitní hydromasáž.

„Každá hydromasážní vířivka vám poskytne i relaxaci,
ale ne každá relaxační vířivka
vám může nabídnout dostatečnou hydromasáž.“

 

Nejdříve si vyberte vířivku, kam ji umístíte řešte až potom

Mnoho našich zákazníků k nám přijde s tím, že už má místo pro vířivku připravené. Od nás jen potřebují poradit, která vířivka se jim tam bude hodit. Často jsou pak ale zklamaní, protože žádný z vhodných modelů neodpovídá jejich představám. A ty vířivky, které se jim líbí, zase není možné instalovat tam, kam potřebují. Svůj výběr si sami omezili už na začátku, a to zcela zbytečně.

Je samozřejmě důležité vědět, jaké možnosti pro umístění vířivky máte.

„Ale nezačínejte žádné stavební úpravy,
aniž byste měli vybraných
alespoň pár modelů pro představu.“

Nejdříve si vyberte vířivku, která se vám bude nejvíce líbit, která vám bude připadat nejpohodlnější, s nejsnadnějším ovládáním, nejlepší poskytnutou hydromasáží, s minimální údržbou a provozními náklady. Plus s dalšími vlastnostmi, které jsou pro vás důležité. A optejte se prodejce na možnosti zapojení těchto vámi vybraných vířivek.

Je to určitě jednodušší, než se smířit s nevyhovujícím modelem, který ale perfektně zapadne na připravené místo. A věřte nám, že čím více času a peněz jste do přípravy místa investovali, tím méně budete ochotni na něm něco měnit.

Vířivky, které nabízíme u nás, jsou vhodné do interiéru i exteriéru. U nás si tedy s umístněním tak moc hlavu lámat nemusíte. Nejste si jistí, co je lepší? Za nás jednoznačně vířivka umístěná venku!

„Můžete ji využívat po celý rok a v zimě se těšit
z teplé lázně, zatímco kolem vás budou minusové teploty,
užívat si pohled na nádhernou noční oblohu a relaxovat.“

Volba je ale samozřejmě jen a pouze na vás, vašich možnostech a potřebách.

 

jak vybrat virivku

 

Důležité atributy, na které byste se měli zaměřit především

Prodejem vířivek se zabýváme již dlouho a podle našich zkušeností patří mezi nejdůležitější parametry vířivek tyto:

  • termokryt a tepelná izolace
  • ergonomie a pohodlnost
  • kvalita hydromasáže a možnost ji regulovat
  • spotřeba energie a provozní náklady
  • dostupnost servisu a náhradních dílů

„Pokud vířivka splňuje tyto atributy,
respektive  jsou-li tyto parametry na opravdu vysoké úrovni,
jsme si jistí, že budete naprosto spokojení.“

Jsou podle nás tak důležité, že jsme jim věnovali i několik samostatných článků s podrobnějšími informacemi:

Dostupnost servisu a náhradních dílů souvisí s výrobcem, od kterého si vířivku pořizujete. Ti kvalitní vám poskytnou náhradní díly i na několik desítek let staré vířivky a záruční i pozáruční servis je pro ně samozřejmostí.

„Kvalitní výrobce má dlouholetou historii v oboru
a především mnoho spokojených zákazníků z celého světa.“

Mezi takové výrobce patří například MARQUIS, BEACHCOMBER či ROYAL SPA.

To, jak je vířivka ergonomická, jak dobře se v ní cítíte, jak vám vyhovuje její hydromasáž a jak snadno se vám ovládá, zjistíte pouze na vlastní kůži. Můžete si přečíst kolik recenzí chcete, můžete mít mnoho doporučení od svých známých, a přesto vám samotným nemusí vířivka vůbec vyhovovat.

Jediný způsob, jak si tyto vlastnosti otestovat, je vířivku si osobně vyzkoušet. Každý dobrý prodejce vám tuto možnost nabídne, a to v plném provozu. Také u nás máte po celý rok k dispozici několik modelů, které pro vás připravíme a které si můžete vzájemně porovnat. Máte-li o nezávazné zkoušení zájem, zarezervujte si svůj termín zde.

 

KONTAKTUJTE NÁS PRO BEZPLATNÉ ODBORNÉ
PORADENSTVÍ A POMOC PŘI VÝBĚRU:

723 703 755 
[email protected]

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *