Americké vířivky

Osobně máme zkušenosti s přibližně 30 výrobci amerických vířivek. O dalších 10 až 15 víme z odborných časopisů či článků. Jsme si ale jistí, že výrobců amerických vířivek je ve skutečnosti ještě o mnoho více.

 

Kvalita amerických vířivek

Tak jako ve všem, i ve výběru amerických vířivek se soustředíme na kvalitu bez kompromisu, a to ve všech ohledech. Díky poznatkům z fyzioterapie a rehabilitace víme, co je pro zdraví člověka dobré.

„Není totiž masáž jako masáž.“

Vyhledáváme proto americké vířivky s přesně regulovatelnou hydromasáží, která dokáže přesně (časově i silově) najít místo, které potřebuje rozmasírovat. A to nikoliv bolestivě, ale důkladně.

Důležitým faktorem pro nás je, aby si zákazník mohl sám určit sílu a čas masáže a stejně tak konkrétní místo, na které ji chce zaměřit. A to vše z pohodlí vířivky samotné, bez větší námahy a nutnosti vstávat či se někam přesunovat.

Po mnoha letech jsem konečně narazili na výrobce amerických vířivek, který si takovou technologii nechal patentovat. Během následujícího roku jsme si s tímto výrobcem domluvili spolupráci a díky ní dnes umožňujeme všem zájemcům vyzkoušet si ji na vlastním těle, a to zcela bez závazků.

„Každý, kdo má s touto americkou hydromasážní vířivkou zkušenosti, si ji nemůže vynachválit.“

Budeme tedy rádi, když se s ní u nás seznámíte i vy a podělíte se s námi o vaše zkušenosti. My vám ale můžeme zaručit, že zažijete nepoznané v podobě skutečně kvalitní masáže, která se lehce vyrovná práci maséra z masa a kostí v masážním salónu. Tato americká vířivka nabízí mimo jiné masáž bederní oblasti či krku i reflexní masáže chodidel.

 

vysoka kvalita americkych virivek

 

Provozní náklady amerických vířivek

Americké vířivky vynikají kromě výše uvedených vlastností také velmi nízkými provozními náklady a minimální péčí o jejich provoz.

A o jaké značce že to tady celou dobu mluvíme? Jedná se o MARQUIS, značku pocházející z města Independence ve státě Oregon s téměř čtyřicetiletou tradicí.

„Výrobci těchto vířivek totiž jako jediní pochopili, že hydromasážní vířivka má sloužit k hydromasáži, tedy k terapii vodní masáží.“

MARQUIS tomuto faktu podřídil komplexní vývoj a výzkum, díky kterým má mnoho vlastních patentů a unikátních řešení.

Vířivky MARQUIS mají mimořádně dlouhou životnost, jsou ergonomicky dokonalé a propracované do nejmenšího detailu. Co se týče hydromasáže, v současnosti jsou nepřekonatelné. Proto si dovolujeme tvrdit, že je MARQUIS nejlepší výrobce amerických hydromasážních vířivek.

 

 

TAKÉ BY VÁS MOHLY ZAJÍMAT TYTO ČLÁNKY:

0 komentářu

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.