Americké swim spa Marquis Spas

Vyberte si to nejlepší pro své zdraví

Máte pocit, že právě swim spa je to, co potřebujete? Chcete si dopřát zábavu, sport i relaxaci kdykoliv, kdy to budete potřebovat? Podívejte se na následující modely swim spa a vyberte si ten nejlepší právě pro vás. Materiál vany, výkon, možnosti protiproudu či kvalita zpracování – to vše nemá ve světě swim spa konkurenci.

Co je swim spa?

 

Ve swim spa se můžete věnovat zábavě i sportu a nebo si užít relaxaci a hydromasáž. Jedná se o zařízení s protiproudem a tryskami, tedy vířivku a bazén v jednom. Kvalitní swim spa vám tak může dopřát vše, po čem toužíte, a při tom ušetřit místo na zahradě či terase.

Kromě toho ale šetří také vaše peníze – za energie i za péči o vodu. Kvalitní swim spa jsou totiž dokonale izolované a vybavené úsporným zařízením. Díky tomu ho můžete používat po celý rok a za nižší náklady, než na kolik by vás vyšlo vytápění klasického bazénu.

Díky swim spa si můžete užívat přímo u sebe doma ničím nerušené plavání, trénovat veslování nebo vyzkoušet vodní sporty jako je aquafitness, aquaaerobic, aquajump či aqua bike. Po náročném dni se zase můžete oddávat odpočinku a nechat své tělo hýčkat s pomocí hydromasáže. Swim spa je také skvělým místem pro setkávání s rodinou či přáteli nebo pořádání večírků.

Swim spa můžete umístit do exteriéru na zahradu či na terasu, ale také do interiéru. Na trhu najdete modely zapuštěné, i volně stojící.

S kvalitním swim spa si užijete zábavy, relaxace i sportu, za minimálních provozních nákladů a jen s minimální starostí o údržbu či péči o vodu.

swim spa ATV nejlepší výbava

Vyberte si to nejlepší pro své zdraví

Máte pocit, že právě swim spa je to, co potřebujete? Chcete si dopřát zábavu, sport i relaxaci kdykoliv, kdy to budete potřebovat? Podívejte se na následující modely swim spa a vyberte si ten nejlepší právě pro vás.

swim spa marquis spas

ATV-17 KONA 

519 × 227 × 155 cm
34 trysek

swim spa marquis spas

ATV-17 SPORT

519 × 227 × 155 cm
32 trysek

swim spa marquis spas

ATV-14 SPORT

428 × 227 × 143 cm
32 trysek

swim spa marquis spas

ATV-14 SPLASH

428 × 227 × 143 cm
28 trysek

Marquis V150P

V150P

381 × 229 × 127 cm
36 trysek

swim spa marquis spas

V150W

381 × 229 × 127 cm
25 trysek

Příběh swim spa ATV

Aquatic Training Vessels, divize společnosti Marquis Corp., byla navržena tak, aby naplnila chybějící potřebu v odvětví swim spa. Zákazníci a prodejci požádali o produkt, který nejen dobře vypadá, ale také poskytuje výkon, který je u jiných značek swim spa nedostatečný.

„Cílem bylo vytvořit swim spa s efektivní dynamikou proudění a inovativními funkcemi a posunout tradiční technologii swim spa na další úroveň.“

Prohnuté boční linie a jedinečná řada čerpadel a trysek poskytují proud vody, který si můžete přizpůsobit pro optimalizované vodní cvičení. A i když jde možná o swim spa, pod hladinou jde o kompletní fitness zařízení.

ATV není jen pro profesionální sportovce, využijí je také začínající sportovci a všichni, kteří se zajímají o rehabilitaci a aquafitness. Bez ohledu na úroveň vaší kondice je výkon a všestrannost ATV vytvořena tak, aby maximalizovala váš tréninkový výkon, poskytla vám konkurenční výhodu a prospěla vašemu celkovému zdraví a kondici.

Všechna swim spa ATV jsou vyráběna na zakázku v továrně Marquis® ve městě Independence v Oregonu. Mateřská společnost Marquis byla založena v roce 1980 a je vlastněna a provozována zaměstnanci. Díky tomu má každý zaměstnanec vlastní zájem na poskytování nejlepších produktů a služeb ve své třídě, které předčí očekávání spotřebitelů. Každé ATV se vyrábí ručně a zaměstnanci je prochází centimetr po centimetru a systematicky testují každou jednotku, aby se před odesláním zákazníkovi ujistili, že má nejvyšší kvalitu a povrchovou úpravu.

Výroba vířivek a swim spa v Marquis

Jak Marquis zapadá do světa swim spa?

Jako společnost měla Marquis vždy pověst kvalitních produktů a dbala na to, aby se tyto hodnoty odrážely v každém swim spa ATV.

„Po čtyřech desetiletích v oboru je Marquis osvědčeným lídrem v hydrodynamickém designu a řízení proudění.“

Marquis je posedlý hydroterapií a dodává ty nejpřínosnější hydrodynamické produkty na trhu. Se svými znalostmi a dosavadními výsledky vytvořili produktovou řadu ATV. Ta poskytuje špičkovou sportovní terapii a skutečné tréninkové zařízení pro plavce všech úrovní zdatnosti.

swim spa

Spojení Marquis s nadací Make-A-Wish

Marquis a nadace Make-A-Wish® se spojili, aby pomohli dětem najít úlevu v uklidňující vodě swim spa nebo vířivky. V posledních 18 letech je Marquis preferovaným poskytovatelem přání nadace Make-A-Wish, která zahrnují swim spa a vířivky. S pomocí našich prodejců splnil Marquis více než 850 přání s plaváním a vířivkami vážně nemocným dětem žijícím v severní Americe.
Více informací o tomto projektu najdete zde.

Mohli by vás zajímat tyto články 

swim spa

Swim spa ATV a hubnutí

Ne každému vyhovuje cvičení „na souši“ a někdo nerad cvičí před jinými lidmi. Swim spa ATV nabízí cvičení ve vodě a v soukromí vašeho domova.

swim spa

Trénink se swim spa ATV

Ať už jste ostřílený profesionál, ctižádostivý sportovec nebo si prostě chcete udržet kvalitu života, swim spa ATV jsou ideální pro cvičení ve vodě.

swim spa

Swim spa vs bazén

Hydromasážní swim spa, které využijete během celého roku, nebo klasický venkovní bazén? 

swim spa

Průvodce nákupem swim spa

Proč byste si ale měli pořídit právě swim spa ATV značky Marquis? Přečtěte si, co od něj můžete čekat.

swim spa

Instalace swim spa

Pořídit swim spa není to jediné, na co je třeba se zaměřit. Předem si důsledně promyslete dodání i instalaci.

swim spa

Doplňky k swim spa ATV

Mít možnosti je vždy příjemné! Zvláště, když zlepšují komfort, funkčnost a pohodlí vašeho vlastního swim spa ATV.

swim spa

Výhody vlastního swim spa

Pořízení swim spa může příznivě ovlivnit vaše zdraví, psychiku a celkově váš život. Víte jak přesně?

swim spa

Terapie ve swim spa

Terapie, kterou poskytují swim spa kombinuje výhody hydroterapie, hydromasáže, chromoterapie a další.

Přijďte si vyzkoušet jedinečné swim spa Marquis ATV

Nákup swim spa je nemalá investice, proto musí splňovat naprosto všechna vaše očekávání. Jsme přesvědčeni o tom, že jediná možnost, jak si zodpovědně vybrat swim spa, je vyzkoušet si jej v reálném provozu a zaplavat si v něm. U nás si jej můžete vyzkoušet v absolutním soukromí a nezávazně.

Objevte naše další produkty